squirrelmail 1.4.5 - en to ka translation catalogue (1082 entries)

en: Address Book
ka: მისამართთა წიგნაკი

en: Name
ka: სახელი

en: E-mail
ka: ელფოსტა

en: Info
ka: ინფორმაცია

en: Source
ka: წყარო

en: To
ka: ვის

en: Cc
ka: ასლი

en: Bcc
ka: უხილავი ასლი

en: No persons matching your search were found
ka: ვერ იქნა მსგავსი პიროვნებების პოვნა

en: Search for
ka: ძიება

en: in
ka: -

en: All address books
ka: ყველა მისამართთა წიგნაკი

en: Search
ka: ძებნა

en: List all
ka: სრული სია

en: Close
ka: დახურვა

en: Unable to list addresses from %s
ka: %s-დან სიის გამოტანა ვერ ხერხდება

en: Your search failed with the following error(s)
ka: თქვენი ძიება ვერ მოხერხდა შემდეგი შეცდომ(ებ)ის გამო

en: All
ka: ყველა

en: Use Addresses
ka: მისამართების გამოყენება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Address Book Search
ka: ძიება მისამართთა წიგნაკში

en: Return
ka: დაბრუნება

en: Nickname
ka: ნიკი

en: Must be unique
ka: უნდა იყოს უნიკალური

en: E-mail address
ka: ელფოსტის მისამართი

en: Last name
ka: გვარი

en: First name
ka: სახელი

en: Additional info
ka: დამატებითი მონაცემები

en: Add to:
ka: დამატება:

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
ka: პერსონალური წიგნაკი არ მითითებულა. დაუკავშირდით ადმინისტრატორს.

en: You can only edit one address at the time
ka: ერთდროულად მხოლოდ ერთი მისამართის რედაქტირება შეგიძლიათ

en: Update address
ka: მისამართის განახლება

en: ERROR
ka: შეცდომა

en: Please select address that you want to edit
ka: გთხოვთ, აირჩიეთ ის მისამართი რომლის რედაქტირებაც გსურთ

en: Add address
ka: მისამართის დამატება

en: Edit selected
ka: არჩეულის რედაქტირება

en: Delete selected
ka: არჩეულის წაშლა

en: Add to %s
ka: დამატება - %s

en: %s wrote:
ka: %s იწერება:

en: quote
ka: ბრჭყალები

en: who
ka: ვინ

en: On %s, %s wrote:
ka: %s, %s იწერება:

en: Subject
ka: თემა

en: From
ka: ვისგან

en: Date
ka: თარიღი

en: Original Message
ka: პირველწყარო

en: Draft Email Saved
ka: წერილის მონახაზი შენახულია

en: Could not move/copy file. File not attached
ka: ფაილის გადატანა/ასლის გაკეთება ვერ ხერდება. ფაილი არაა მიმაგრებული.

en: Draft Saved
ka: მონახაზი შენახულია

en: Your Message has been sent.
ka: შეტყობინება გაგზავნილია

en: From:
ka: ვისგან:

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Attach:
ka: მიმაგრება:

en: Add
ka: დამატება

en: Delete selected attachments
ka: მონიშნული დანართების წაშლა

en: Priority
ka: პრიორიტეტი

en: High
ka: მაღალი

en: Normal
ka: ჩვეულებრივი

en: Low
ka: დაბალი

en: Receipt
ka: მიღება

en: On Read
ka: წაკითხვაზე

en: On Delivery
ka: მიღებაზე

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Addresses
ka: მისამართები

en: Save Draft
ka: მონახაზის შენახვა

en: You have not filled in the "To:" field.
ka: თქვენ არ შეგივსიათ "ვის:" ველი.

en: Error: Draft folder %s does not exist.
ka: შეცდომა: მონახაზის ფოლდერი %s არ არსებობს.

en: Server replied:
ka: სერვერმა უპასუხა:

en: Folders
ka: ფოლდერები

en: Subscribed successfully.
ka: ხელმოწერილია წარმატებით.

en: Unsubscribed successfully.
ka: ხელმოუწერელია წარმატებით.

en: Deleted folder successfully.
ka: ფოლდერი წარმატებით წაიშალა.

en: Created folder successfully.
ka: ფოლდერი წარმატებით შეიქმნა.

en: Renamed successfully.
ka: გადარქმეულია წარმატებით.

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
ka: ხელმოწერა წარუმატებელია - ფოლდერი არ არსებობს.

en: refresh folder list
ka: ფოლდერების სიის განახლება

en: Create Folder
ka: ფოლდერის შექმნა

en: as a subfolder of
ka: როგორც ქვეფოლდერი

en: None
ka: არაფერი

en: Let this folder contain subfolders
ka: ამ ფოლდერებისთვის ქვეფოლდერების ქონის ნებართვა

en: Create
ka: შექმნა

en: Rename a Folder
ka: ფოლდერის გადარქმევა

en: Select a folder
ka: ფოლდერის არჩევა

en: Rename
ka: გადარქმევა

en: No folders found
ka: ფოლდერი ვერ მოიძებნა

en: Delete Folder
ka: ფოლდერის წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Unsubscribe
ka: ხელმოუწერელი

en: Subscribe
ka: ხელის მოწერა

en: No folders were found to unsubscribe from!
ka: ვერ მოიძებნა ფოლდერები ხელმოწერის გასაუქმებლად!

en: No folders were found to subscribe to!
ka: ვერ მოიძებნა ხელმოსაწერი ფოლდერები!

en: Subscribe to:
ka: ხელმოწერა:

en: Illegal folder name. Please select a different name.
ka: ფოლდერის მცდარი სახელი. გთხოვთ, აირჩიოთ სხვა სახელი.

en: Click here to go back
ka: უკან დასაბრუნებლად დაწკაპეთ აქ

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
ka: წასაშლელი ფოლდერი არ შეგირჩევიათ. გთხოვთ, შეარჩიოთ.

en: Are you sure you want to delete %s?
ka: ნამდვილად გსურთ წაშალოთ %s?

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
ka: გადასარქმევი ფოლდერი არ შეგირჩევიათ. გთხოვთ, შეარჩიოთ.

en: Rename a folder
ka: ფოლდერის გადარქმევა

en: New name:
ka: ახალი სახელი:

en: Submit
ka: შეთანხმება

en: ERROR: Help files are not in the right format!
ka: შეცდომა: დახმარების ფაილების ფორმატი მცდარია!

en: Help
ka: დახმარება

en: The help has not been translated to %s. It will be displayed in English instead.
ka: დახმარება ვერ ითარგმნა ენაზე - %s.  იგი ინგლისურად აისახება.

en: Some or all of the help documents are not present!
ka: დახმარების რამდენიმე ან ყველა დოკუმენტები არ მოიპოვება!

en: Table of Contents
ka: შინაარსი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Top
ka: ზემოთ

en: Viewing an image attachment
ka: ნახატის დანართის ჩვენება

en: View message
ka: შეტყობინების ჩვენება

en: Download this as a file
ka: ჩამოტვირთვა როგორც ფაილი

en: INBOX
ka: შემოსული

en: Purge
ka: გასუფთავება

en: Last Refresh
ka: ბოლო განახლება

en: Check mail
ka: ფოსტის შემოწმება

en: Login
ka: შესვლა

en: %s Logo
ka: %s ლოგო

en: SquirrelMail version %s
ka: SquirrelMail ვერსია %s

en: By the SquirrelMail Project Team
ka: SquirrelMail-ის პროექტის ჯგუფის მიერ

en: %s Login
ka: %s შესვლა

en: Name:
ka: სახელი:

en: Password:
ka: პაროლი:

en: No messages were selected.
ka: შეტყობინებები არ არჩეულა.

en: Personal Information
ka: პერსონალური ინფორმაცია

en: Display Preferences
ka: უპირატესობების ასახვა

en: Message Highlighting
ka: შეტყობინების შეფერადება

en: Folder Preferences
ka: ფოლდერის უპირატესობები

en: Index Order
ka: შემოსულების რიგი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Error(s) occurred while saving your options
ka: შეცდომ(ებ)ი თქვენი პარამეტრების შენახვისას

en: Some of your preference changes were not applied.
ka: თქვენი რამდენიმე პარამეტრის ცვლილებები მიღებული არ იქნა.

en: Successfully Saved Options
ka: პარამეტრები წარმატებით შეინახა

en: Refresh Folder List
ka: ფილდერთა სიის განახლება

en: Refresh Page
ka: გვერდის განახლება

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
ka: ეს შეიცავს პერსონალურ ინფორმაციას თქვენს შესახებ, როგორიცაა თქვენი სახელი, ელფოსტის მისამართი და ა.შ.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
ka: თქვენ შეგიძლიათ შეცვალოთ SquirrelMail-ის გარეგნული სახე და ნაჩვენები ინფორმაცია, როგორიცაა ფერები, ენები და სხვა პარამეტრები.

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
ka: შეტყობინებების სიაში შემოსულ შეტყბინებებს შეიძლება  ჰქონდეთ განსხვავებული ფონი. ეს  დაგეხმარებათ  ადვილად განასხვაოთ   ვისგანაა  შეტყობინებები  შემოსული,   განსაკუთრებით გზავნილების  სიებისთვის.

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
ka: ეს პარამეტრები ცვლის თქვენი ფოლდერების ეკრანულ სახეს.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
ka: შეტყობინების   რიგის გადალაგება და ცვლილება  თქვენთვის  სასურველი ნებისმიერი რიგით.

en: New
ka: ახალი

en: Done
ka: დასრულებულია

en: To or Cc
ka: ვის ან ასლი

en: subject
ka: თემა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Up
ka: ზემოთ

en: Down
ka: ქვემოთ

en: No highlighting is defined
ka:  შეფერადება არ მითითებულა

en: Identifying name
ka: მიმდინარეობს სახელის იდენთიფიკაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Dark Blue
ka: მუქი ლურჯი

en: Dark Green
ka: მუქი მწვანე

en: Dark Yellow
ka: მუქი ყვითელი

en: Dark Cyan
ka: მუქი ციანი

en: Dark Magenta
ka: მუქი ბორდო

en: Light Blue
ka: ღია ლურჯი

en: Light Green
ka: ღია მწვანე

en: Light Yellow
ka: ღია ყვითელი

en: Light Cyan
ka: ღია ციანი

en: Light Magenta
ka: ღია ბორდო

en: Dark Gray
ka: მუქი ნაცრისფერი

en: Medium Gray
ka: საშუალო ნაცრისფერი

en: Light Gray
ka: ღია ნაცრისფერი

en: White
ka: თეთრი

en: Other:
ka: სხვა:

en: Ex: 63aa7f
ka: მაგ: 63aa7f

en: Matches
ka: ემთხვევა

en: Alternate Identity %d
ka: ალტერნატიული იგივეობა %d

en: Advanced Identities
ka: ალტერნატიული იგივეობები

en: Default Identity
ka: ნაგულისხმები იგივეობა

en: Add a New Identity
ka: ახალი იგივეობის დამატება

en: Full Name
ka: სრული სახელი

en: E-Mail Address
ka: ელფოსტის მისამართი

en: Reply To
ka: პასუხი

en: Save / Update
ka: შენახვა / განახლება

en: Make Default
ka: გახადო ნაგულისხმები

en: Move Up
ka: ატანა ზევით

en: Checkbox
ka: ჩამრთველი

en: Flags
ka: ალმები

en: Size
ka: ზომა

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
ka: ინდექსის რიგი მიუთითებს სვეტების დალაგების მიმდევრობას შეტყობინებების სიაში. თქვენ  შეგიძლიათ  დაამატოთ,  ამოიღოთ და  გადაადგილოთ სვეტები თქვენი საჭიროების შესაბამისად.

en: up
ka: ზემოთ

en: down
ka: ქვემოთ

en: remove
ka: ამოღება

en: Return to options page
ka: პარამეტრების გვერდზე დაბრუნება

en: Message not printable
ka: შეტყობინება არ არის ბეჭდვადი

en: Invalid URL
ka: არასწორი URL

en: Printer Friendly
ka: ბეჭდვისთვის  განკუთვნილი

en: Print
ka: ბეჭდვა

en: View Printable Version
ka: საბეჭდი ვერსიის ნახვა

en: Read:
ka: წაკითხვა:

en: Your message
ka: თქვენი შეტყობინება

en: Sent
ka: გაგზავნა

en: Was displayed on %s
ka: ასახული იყო - %s

en: less
ka: ნაკლები

en: more
ka: მეტი

en: Unknown sender
ka: უცნობი გამომგზავნი

en: Mailer
ka: გამომგზავნი

en: Read receipt
ka: წაკითხვის დასტური

en: sent
ka: გაგზავნილი

en: requested
ka: მოთხოვნილი

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
ka: შეტყობინების გამომგზავნმა მოითხოვა დასტური იმის დასამტკიცებლად, რომ თქვენ წაიკითხეთ ეს შეტყობინება. გსურთ გაუგზავნოთ დასტური?

en: Send read receipt now
ka: წაკითხვის დასტურის ახლავე გაგზავნა

en: Search Results
ka: ძიების შედეგები

en: Message List
ka: შეტყობინების სია

en: Resume Draft
ka: მონახაზის დასრულება

en: Edit Message as New
ka: შეტყობინების, როგორც ახალის  რედაქტირება

en: View Message
ka: შეტყობინების ნახვა

en: Forward
ka: გადაგზავნა

en: Forward as Attachment
ka: გადაგზავნა როგორც დანართი

en: Reply
ka: პასუხი

en: Reply All
ka: პასუხი ყველას

en: View Full Header
ka: თავსართის სრულად ჩვენება

en: Attachments
ka: დანართები

en: You must be logged in to access this page.
ka: ამ გვერდზე წვდომისათვის შესული უნდა იყოთ.

en: Folder:
ka: ფოლდერი:

en: edit
ka: რედაქტირება

en: search
ka: ძიება

en: delete
ka: წაშლა

en: Recent Searches
ka: ბოლო ძიებები

en: save
ka: შენახვა

en: forget
ka: დავიწყება

en: Current Search
ka: მიმდინარე ძიება

en: All Folders
ka: ყველა ფოლდერი

en: Body
ka: ტანი

en: Everywhere
ka: ყველგან

en: No Messages Found
ka: შეტყობინება ვერ მოიძებნა

en: Signout
ka: გასვლა

en: Sign Out
ka: გასვლა

en: You have been successfully signed out.
ka: თქვენ წარმატებით გამოხვედით.

en: Click here to log back in.
ka: უკან შესასვლელად დააწკაპუნეთ აქ.

en: Viewing a Business Card
ka: სავიზიტო ბარათის ჩვენება

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
ka: vCard ვერსია %s არ მიიღება. ზოგიერთი მონაცემი შესაძლოა მცდარად გარდაიქმნას.

en: Title
ka: თანამდებობა

en: Email
ka: ელფოსტა

en: Web Page
ka: ვებ გვერდი

en: Organization / Department
ka: ორგანიზაცია / განყოფილება

en: Address
ka: მისამართი

en: Work Phone
ka: სამსახურის ტელეფონი

en: Home Phone
ka: სახლის ტელეფონი

en: Cellular Phone
ka: მობილური

en: Fax
ka: ფაქსი

en: Note
ka: შენიშვნა

en: Add to Addressbook
ka: მისამართთა წიგნაკში ჩამატება

en: Title & Org. / Dept.
ka: სათაური და ორგ. / დეპ.

en: Add to Address Book
ka: მისამართის წიგნში ჩამატება

en: Viewing Full Header
ka: თავსართის სრულად ჩვენება

en: Viewing a text attachment
ka: ტექსტური დანართის ჩვენება

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
ka: მონაცემთა ბაზისთვის აუცილებელი მონაცემთა ბაზის PEAR ფუნქციების ჩამატება ვერ ხერხდება.

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
ka: ჩადგმულია PEAR და მართებულია გეზი %s საპოვნელად?

en: Please contact your system administrator and report this error.
ka: გთხოვთ დაუკავშირდით თქვენს სისტემურ ადმინისტრატორს და ეს შეცდომა მოახსენოთ.

en: Personal address book
ka: პერსონალური მისამართთა წიგნაკი

en: Database error: %s
ka: მონაცემთა ბაზის შეცდომა: %s

en: Addressbook is read-only
ka: მისამართთა წიგნაკი მხოლოდ კითხვადია

en: User %s already exists
ka: %s მომხმარებელი უკვე არსებობს

en: User %s does not exist
ka: %s მომხმარებელი არ არსებობს

en: Not a file name
ka: არაა ფაილის სახელი

en: No such file or directory
ka: არ არის ასეთი ფაილ იან დირექტორია

en: Open failed
ka: გახსნა ვერ მოხერხდა

en: Write failed
ka: ჩაწერა ვერ მოხერხდა

en: Unable to update
ka: განახლება ვერ ხერხდება

en: Could not lock datafile
ka: მონაცემთა ფაილი ვერ იბლოკება

en: Write to addressbook failed
ka: მისამართთა წიგნაკში ჩაწერა ვერ მოხერხდა

en: Error initializing addressbook database.
ka: შეცდომა მისამართთა წიგნაკის მონაცემთა ბაზის ინიციალიზაციისას.

en: Error opening file %s
ka: შეცდომა %s ფაილის გახსნისას

en: Global address book
ka: გლობალური მისამართთა წიგნაკი

en: Error initializing global addressbook.
ka: შეცდომა გლობალური მისამართთა წიგნაკის ინიციალიზაციისას.

en: Error initializing LDAP server %s:
ka: შეცდომა LDAP %s სერვერის ინიციალიზაციისას:

en: Invalid input data
ka: მცდარი შეტანილი მონაცემები

en: Name is missing
ka: აკლია სახელი

en: E-mail address is missing
ka: აკლია ელფოსტის მისამართი

en: Nickname contains illegal characters
ka: ნიკი შეიცავს არასწორ სიმბოლოებს

en: View
ka: ჩვენება

en: View Business Card
ka: სავიზიტო ბარათის ჩვენება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Sun
ka: კვი

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Fri
ka: პარ

en: Sat
ka: შაბ

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Ma&#121;
ka: მარ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
ka: მონაცემთა ბაზის პარამეტრების შეცდომა (%s). მცდარი გამოსვლა

en: Click here to return to %s
ka: %s დასაბრუნებლად დააწკაპუნეთ აქ

en: Go to the login page
ka: შესვლის გვერდზე გადასვლა

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
ka: პარამეტრის ფაილი %s არ არსებობს. გამოდით სისტემიდან და შედით უკანვე პარამეტრების ნაგულისხმები  ფაილის შესაქმნელად.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
ka: პარამეტრის ფაილი %s ვერ გაიხსნა. ამ ბრობლემის გადასაჭრელად დაუკავშირდით თქვენს სისტემურ ადმინისტრატორს.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
ka: პარამეტრის ფაილი %s ვერ ჩაიწერა. ამ ბრობლემის გადასაჭრელად დაუკავშირდით თქვენს სისტემურ ადმინისტრატორს.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
ka: პარამეტრის ფაილი %s დროებითი %s ფაილიდან ვერ დაკოპირდა. ამ ბრობლემის გადასაჭრელად დაუკავშირდით თქვენს სისტემურ ადმინისტრატორს.

en: Error opening %s
ka: შეცდომა %s გახსნისას

en: Default preference file not found or not readable!
ka: ნაგულისხმები პარამეტრების ფაილი ვერ მოიძებნა ან არ იკითხება!

en: Could not create initial preference file!
ka: შეუძლებელია საწყისი პარამეტრების ფაილის შექმნა!

en: %s should be writable by user %s
ka: %s უნდა იყოს %s მომხმარებლის მიერ ჩაწერადი

en: Signature is too big.
ka: ხელმოწერა ძალიან გრძელია.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
ka: ხელმოწერის %s ფაილი ვერ გაიხსნა. ამ ბრობლემის გადასაჭრელად დაუკავშირდით თქვენს სისტემურ ადმინისტრატორს.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
ka: ხელმოწერის %s ფაილი ვერ ჩაიწერა. ამ ბრობლემის გადასაჭრელად დაუკავშირდით თქვენს სისტემურ ადმინისტრატორს.

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
ka: ხელმოწერის %s ფაილი დროებითი %s ფაილიდან ვერ დაკოპირდა. ამ ბრობლემის გადასაჭრელად დაუკავშირდით თქვენს სისტემურ ადმინისტრატორს.

en: You need to have php4 installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
ka: თქვენ გჭირდებათ php4 ინსტალაცია მრავალბაიტიან სტრიქონული ფუნქციებით (კონფიგურაციის პარამეტრების გამოყენებით --enable-mbstring).

en: ERROR: No available IMAP stream.
ka: შეცდომა: IMAP ნაკადი მიუწვდომელია.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
ka: შეცდომა: კავშირი შეწყდა IMAP სერვერის მიერ.

en: ERROR: Could not complete request.
ka: შეცდომა: მოთხოვნის დასრულება შეუძლებელია.

en: Query:
ka: მოთხოვნა:

en: Reason Given:
ka: მოცემულია მიზეზი:

en: ERROR: Bad or malformed request.
ka: შეცდომა: მცდარი ან უმართებლო ფორმის მოთხოვნა.

en: Server responded:
ka: სერვერის პასუხი:

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
ka: შეცდომა: IMAP სერვერმა კავშირი დახურა.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
ka: შეცდომა: უცნობი IMAP პასუხი.

en: Error connecting to IMAP server: %s.
ka: შეცდომა IMAP სერვერთან დაკავშირებისას: %s.

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
ka: IMAP სერვერი გატყობინებთ, რომ ჩვეულებრივი ტექსტით შესვლა გამორთულია.

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
ka: შესაძლოა იმუშავოს CRAM-MD5 ან DIGEST-MD5 ავთენტურობის დადგენამ.

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
ka: აგრეთვე, SquirrelMail- ით შესვლა შესაძლოა მოხდეს TLS-ის გამოყენებითაც.

en: Bad request: %s
ka: მცდარი მოთხოვნა: %s

en: Unknown error: %s
ka: უცნობი შეცდომა: %s

en: Read data:
ka: მონაცემის კითხვა:

en: Unknown user or password incorrect.
ka: უცნობი მომხმარებელი ან არასწორი პაროლი.

en: ERROR: Could not append message to
ka: შეცდომა: შეუძლებელია შეტყობინების დამატება

en: Solution:
ka: გადაწყვეტა:

en: Remove unneccessary messages from your folder and start with your Trash folder.
ka: თქვენი ფოლდერიდან არააუცილებელი შეტყობინების ამოღება და თქვენი ურნის ფოლდერით დაწყება.

en: (no subject)
ka: (თემის გარეშე)

en: Unknown Sender
ka: უცნობი გამგზავნი

en: Unknown response from IMAP server:
ka: უცნობი გამოხმაურება IMAP სერვერიდან:

en: The server couldn't find the message you requested.
ka: სერვერმა ვერ იპოვნა თქვენს მიერ მოთხოვნილი შეტყობინება.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
ka: ყველაზე მეტად შესაძლებელია, რომ თქვენს შეტყობინების სიას ვადა გაუვიდა და შეტყობინება გადაადგილდა ან წაიშალა (შესაძლებელია ეს მოხდა სხვა პროგრამიდან იგივე საფოსტო ყუთზე წვდომის დროს).

en: Unknown date
ka: უცნობი თარიღი

en: A
ka: დ

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
ka: ნაკადურ დალაგებას თქვენი IMAP სერვერი არ ახორციელებს

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
ka: სერვერის მხრიდან დალაგებას თქვენი IMAP სერვერი არ ახორციელებს.

en: THIS FOLDER IS EMPTY
ka: ეს ფოლდერი ცარიელია

en: Move Selected To
ka: არჩეულების გადატანა -

en: Transform Selected Messages
ka: არჩეული შეტყობინების გარდაქმნა

en: Move
ka: გადატანა

en: Expunge
ka: განადგურება

en: mailbox
ka: საფოსტო ყუთი

en: Read
ka: წასაკითხად

en: Unread
ka: წაუკითხავად

en: Unthread View
ka: ჩვენება არანაკადებით

en: Thread View
ka: ჩვენება ნაკადებით

en: Toggle All
ka: ყველას გადართვა

en: Unselect All
ka: ყველა არჩევანის გაუქმება

en: Select All
ka: ყველას არჩევა

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
ka: წერილების ჩვენება: %s   - %s- დან  (სულ  %s )

en: Viewing Message: %s (%s total)
ka: წერილების ჩვენება: %s (სულ %s)

en: Paginate
ka: გვერდების გადანომვრა

en: Show All
ka: ყველას ჩვენება

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
ka: SquirrelMail-ს არ შეუძლია შეტყობინების სხეულის სტრუქტურის გაშიფვრა

en: The bodystructure provided by your IMAP server:
ka: სხეულის სტრუქტურა უზრუნველყოფილია თქვენი IMAP სერვერის მიერ:

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
ka: სხეულის კითხვის  შეცდომა. ყველაზე ალბათური მიზეზია, რომ  წერილი მცდარი ფორმატისაა.

en: Command:
ka: ბრძანება:

en: Response:
ka: პასუხი:

en: Message:
ka: შეტყობინება:

en: FETCH line:
ka: FETCH სტრიქონი:

en: Hide Unsafe Images
ka: სახიფათო ნახატების დამალვა

en: View Unsafe Images
ka: სახიფათო ნახატების ჩვენება

en: Download
ka: ჩამოტვირთვა

en: This external link will open in a new window
ka: ეს გარე ბმული ახალ ფანჯარაში გაიხსნება

en: Option Type '%s' Not Found
ka: პარამეტრის ტიპი '%s' ვერ მოიძებნა

en: Current Folder
ka: მიმდინარე ფოლდერი

en: Compose
ka: შექმნა

en: Error creating directory %s.
ka: შეცდომა %s დირექტორიის შექმნისას.

en: Could not create hashed directory structure!
ka: ფოლდერის დანაწილებული სტრუქტურის შექმნა ვერ მოხერხდა!

en: Service not available, closing channel
ka: სერვისი მიუწვდომელია, არხი იხურება

en: A password transition is needed
ka: საჭიროა პაროლის გარდაქმნა

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
ka: ფოსტის  მოთხოვნილი  მოქმედება მიუღებელია: საფოსტო ყუთი მიუწვდომელია

en: Requested action aborted: error in processing
ka: მოთხოვნილი ქმედება შეწყდა:დამუშავების შეცდომა

en: Requested action not taken: insufficient system storage
ka: მოთხოვნილი ქმედება არ შედგა: სისტემის არასაკმარისი მოცულობა

en: Temporary authentication failure
ka: დროებითი ავთენტიფიკაცია ვერ მოხერხდა

en: Syntax error; command not recognized
ka: სინტაქსის შეცდომა; ბრძანება ვერ იქნა ამოცნობილი

en: Syntax error in parameters or arguments
ka: სინტაქსის შეცდომა პარამეტრებში ან არგუმენტებში

en: Command not implemented
ka: ბრძანება არ რეალიზებულა

en: Bad sequence of commands
ka: ბრძანებების ცუდი თანმიმდევრობა

en: Command parameter not implemented
ka: ბრძანების პარამეტრი არ რეალიზებულა

en: Authentication required
ka: საჭიროა ავთენტიფიკაცია

en: Authentication mechanism is too weak
ka: ავთენტურობის მექანიზმი არის ძალიან სუსტი

en: Authentication failed
ka: ავთენტურობის დადგენა ვერ მოხერხდა

en: Encryption required for requested authentication mechanism
ka: მოთხოვნილი ავთენტურობის მექანიზმი დაშიფვრას მოითხოვს

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
ka: მოთხოვნილი ქმედება ვერ შედგა: საფოსტო ყუთი მიუწვდომელია

en: User not local; please try forwarding
ka: მომხმარებელი არა ადგილობრივია; გთხოვთ, სცადოთ გადაგზავნა

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
ka: მოთხოვნილი საფოსტო ქმედება შეწყდა: მიმდინარეობს მეხსიერების მდებარეობის გაფართოება

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
ka: მოთხოვნილი მოქმედება არ შედგა: საფოსტო ყუთის სახელი მიუღებელია

en: Transaction failed
ka: ტრანზაქცია არ შედგა

en: Unknown response
ka: უცნობი პასუხი

en: General Display Options
ka: ეკრანის ძირითადი პარამეტრები

en: Theme
ka: თემა

en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Custom Stylesheet
ka: მორგებული სტილების ცხრილი

en: Language
ka: ენა

en: Use Javascript
ka: Javascript-ის გამოყენება

en: Autodetect
ka: თვითამოცნობა

en: Always
ka: ყოველთვის

en: Never
ka: არასოდეს

en: Mailbox Display Options
ka: საფოსტო ყუთის ეკრანული პარამეტრები

en: Number of Messages per Page
ka: შეტყობინებების რაოდენობა თვითოეულ გვერდზე

en: Enable Alternating Row Colors
ka: სტრიქონის ალტერნატიული ფერების ჩართვა

en: Enable Page Selector
ka: გვერდის სელექტორის ჩართვა

en: Maximum Number of Pages to Show
ka: საჩვენებელი გვერდების მახსიმალური რაოდენობა

en: Always Show Full Date
ka: ყოველთვის სრული თარიღის ჩვენება

en: Message Display and Composition
ka: შეტყობინების ასახვა და შექმნა

en: Wrap Incoming Text At
ka: შემოსული ტექსტის გადატანა

en: Width of Editor Window
ka: რედაქტირების ფანჯრის სიგანე

en: Height of Editor Window
ka: რედაქტირების ფანჯრის სიმაღლე

en: Location of Buttons when Composing
ka: ღილაკების მდებარეობა შექმნის პერიოდში

en: Before headers
ka: თავსართებამდე

en: Between headers and message body
ka: შეტყობინების სხეულსა და თავსართებს შორის

en: After message body
ka: შეტყობინების ტანის შემდეგ

en: Addressbook Display Format
ka: მისამართთა წიგნაკის ჩვენების ფორმატი

en: Javascript
ka: Javascript-ი

en: Show HTML Version by Default
ka: ნაგულისხმებად HTML ვერსიის ჩვენება

en: Enable Forward as Attachment
ka: გადაგზავნის დანართად ჩართვა

en: Include CCs when Forwarding Messages
ka: შეტყობინების გადაგზავნისას CC-ების თანდართვა

en: Include Me in CC when I Reply All
ka: ყველაზე პასუხისას ასლში მეც შემიცავდეს

en: Enable Mailer Display
ka: გამგზავნის ჩვენების ჩართვა

en: Display Attached Images with Message
ka: შეტყობინებაში თანდართული ნახატების ჩვენება

en: Enable Printer Friendly Clean Display
ka: ბეჭდვის ვერსიის ჩვენება

en: Enable Mail Delivery Notification
ka: ფოსტის მისვლის შეტყობინების ჩართვა

en: Compose Messages in New Window
ka: შეტყობინებების ახალ ფანჯარაში შექმნა

en: Width of Compose Window
ka: შექმნის ფანჯრის სიგანე

en: Height of Compose Window
ka: შექმნის ფანჯრის სიმაღლე

en: Append Signature before Reply/Forward Text
ka: ხელმოწერის დამატება ტექსტის პასუხამდე/გაგზავნამდე

en: Prefix for Original Message when Replying
ka: ძირითადი შეტყობინების პრეფიქსი პასუხისას

en: Cursor Position when Replying
ka: კურსორის პოზიცია პასუხის მიწერის პერიოდში

en: To: field
ka: ვის: ველი

en: Focus in body
ka: ფოკუსის სხეულზე გადატანა

en: Select body
ka: სხეულის არჩევა

en: No focus
ka: ფოკუსის გარეშე

en: Sort by Received Date
ka: დალაგება შემოსვლის თარიღით

en: Enable Thread Sort by References Header
ka: ნაკადური დალაგების ჩართვა სათაურის პარამეტრების მიერ

en: Special Folder Options
ka: ფოლდერის სპეციალური პარამეტრები

en: Folder Path
ka: ფოლდერის გეზი

en: Do not use Trash
ka: ურნის გამოყენების გარეშე

en: Trash Folder
ka: ურნის ფოლდერი

en: Do not use Drafts
ka: მონახაზების გამოყენების გარეშე

en: Draft Folder
ka: მონახაზების ფოლდერი

en: Do not use Sent
ka: გაგზავნილების გამოყენების გარეშე

en: Sent Folder
ka: გაგზავნილი

en: Folder List Options
ka: ფოლდერის სიის პარამეტრები

en: Location of Folder List
ka: ფოლდერის სიის მდებარეობა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: pixels
ka: პიქსელები

en: Width of Folder List
ka: ფოლდერის სიის სიგანე

en: Minutes
ka: წუთი

en: Seconds
ka: წამი

en: Minute
ka: წუთი

en: Auto Refresh Folder List
ka: ფოლდერის სიის ავტომატური განახლება

en: Enable Unread Message Notification
ka: წაუკითხავი შეტყობინებების გაფრთხილების ჩართვა

en: No Notification
ka: გაფრთხილების გარეშე

en: Only INBOX
ka: მხოლოდ შემომავალი

en: Unread Message Notification Type
ka: წაუკითხავი შეტყობინებების გაფრთხილების ტიპი

en: Only Unseen
ka: მხოლოდ უჩინარი

en: Unseen and Total
ka: უჩინარი და სრული

en: Enable Collapsable Folders
ka: კეცვადი ფოლდერების ჩართვა

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
ka: შეერთებული წაუკითხავი შეტყობინების გაფრთხილების ჩართვა

en: Show Clock on Folders Panel
ka: ფოლდერთა პანელზე საათის ჩვენება

en: International date and time
ka: საერთაშორისო თარიღი და დრო

en: American date and time
ka: ამერიკული თარიღი და დრო

en: European date and time
ka: ევროპული თარიღი და დრო

en: Show weekday and time
ka: კვირის დღეების და დროის ჩვენება

en: Show time with seconds
ka: დროის ჩვენება წამებთან ერთად

en: Show time
ka: დროის ჩვენება

en: No Clock
ka: საათის გარეშე

en: Hour Format
ka: საათის ფორმატი

en: 12-hour clock
ka: 12 საათიანი

en: 24-hour clock
ka: 24 საათიანი

en: Memory Search
ka: ძიება მეხსიერებაში

en: Disabled
ka: გამორთვა

en: Folder Selection Options
ka: ფოლდერის არჩევის პარამეტრები

en: Selection List Style
ka: არჩევის სიის სტილი

en: Long:
ka: სიგრძე:

en: Folder
ka: ფოლდერი

en: Subfolder
ka: ქვეფოლდერი

en: Indented:
ka: დაშორებული:

en: Delimited:
ka: დაყოფილი:

en: Name and Address Options
ka: სახელის და მისამართის პარამეტრები

en: Email Address
ka: ელფოსტის მისამართი

en: Edit Advanced Identities
ka: დამატებითი უტყუარობის ჩართვა

en: (discards changes made on this form so far)
ka: (ამ ფორმაზე აქამდე მოხდენილი ცვლილებების უარყოფა)

en: Multiple Identities
ka: მრავალი უტყუარობები

en: Same as server
ka: იგივე როგორც სერვერი

en: Error opening timezone config, contact administrator.
ka: შეცდომა დროის სარტყელის კონფიგურაციის გახსნისას, დაუკავშირდით ადმინისტრატორს.

en: Timezone Options
ka: დროის სარტყელის პარამეტრები

en: Your current timezone
ka: თქვენი მიმდინარე დროის სარტყელი

en: Reply Citation Options
ka: პასუხის დამოწმების პარამეტრები

en: Reply Citation Style
ka: პასუხის დამოწმების სტილი

en: No Citation
ka: დამოწმების გარეშე

en: AUTHOR Wrote
ka: ავტორმა დაწერა

en: On DATE, AUTHOR Wrote
ka: თარიღზე, ავტორმა დაწერა

en: Quote Who XML
ka: ბრჭყალები ვინ XML

en: User-Defined
ka: მომხმარებლის განსაზღვრული

en: User-Defined Citation Start
ka: მომხმარებლის განსაზღვრული დამოწმების დასაწყისი

en: User-Defined Citation End
ka: მომხმარებლის განსაზღვრული დამოწმების დასასრული

en: Signature Options
ka: ხელმოწერის პარამეტრები

en: Use Signature
ka: ხელმოწერის გამოყენებით

en: Prefix Signature with '-- ' Line
ka: ხელმოწერის პრეფიქსი '-- ' ხაზთან ერთად

en: Take Address
ka: მისამართის აღება

en: Address Book Take:
ka: მისამრთის წიგნის აღება:

en: Try to verify addresses
ka: ეცადეთ დაადასტუროთ მისამართები

en: Config File Version
ka: ვერსიის ფაილის კონფიგურაცია

en: SquirrelMail Version
ka: SquirrelMail-ის ვერსია

en: PHP Version
ka: PHP-ის ვერსია

en: Organization Preferences
ka: ორგანიზაციის პარამეტრები

en: Organization Name
ka: ორგანიზაციის სახელი

en: Organization Logo
ka: ორგანიზაციის ლოგო

en: Organization Logo Width
ka: ორგანიზაციის ლოგოს სიგანე

en: Organization Logo Height
ka: ორგანიზაციის ლოგოს სიმაღლე

en: Organization Title
ka: ორგანიზაციის სათაური

en: Signout Page
ka: გასასვლელი გვერდი

en: Provider Link URI
ka: პროვაიდერის URI ბმული

en: Provider Name
ka: პროვაიდერის სახელი

en: Top Frame
ka: ზედა ჩარჩო

en: Server Settings
ka: სერვერის პარამეტრები

en: Mail Domain
ka: ფოსტის დომეინი

en: IMAP Server Address
ka: IMAP სერვერის მისამართი

en: IMAP Server Port
ka: IMAP სერვერის პორტი

en: IMAP Server Type
ka: IMAP სერვერის ტიპი

en: Cyrus IMAP server
ka: Cyrus IMAP სერვერი

en: University of Washington's IMAP server
ka: ვაშინგტონის უნივერსიტეტის IMAP სერვერი

en: Microsoft Exchange IMAP server
ka: მაიკროსოფტის IMAP სერვერი

en: Courier IMAP server
ka: Courier IMAP სერვერი

en: Mac OS X Mailserver
ka: Mac OS X ფოსტის სერვერი

en: hMailServer IMAP server
ka: hMailServer IMAP სერვერი

en: Not one of the above servers
ka: ზედა სერვერების არა ერთი

en: IMAP Folder Delimiter
ka: IMAP ფოლდერის გამყოფი

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
ka: გამოიყენეთ &quot;detect&quot; ავტომატური აღმოჩენისთვის.

en: Use TLS for IMAP Connections
ka: გამოიყენეთ TLS IMAP კავშირებისთვის

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
ka: მოითხოვს PHP 4.3.x! ექსპერიმენტალური.

en: IMAP Authentication Type
ka: IMAP ავთენტურობის ტიპი

en: IMAP login
ka: IMAP შესასვლელი

en: Use Sendmail Binary
ka: ორობითი გასაგზავნი ფოსტის გამოყენება

en: Choose &quot;no&quot; for SMTP
ka: SMTP-სთვის აირჩიეთ &quot;no&quot;

en: Sendmail Path
ka: გასაგზავნი ფოსტის მდებარეობა

en: SMTP Server Address
ka: SMTP სერვერის მისამართი

en: SMTP Server Port
ka: SMTP სერვერის პორტი

en: Use TLS for SMTP Connections
ka: გამოიყენეთ TLS SMTP კავშირებისთვის

en: SMTP Authentication Type
ka: SMTP ავთენტურობის ტიპი

en: No SMTP auth
ka: არ არის SMTP

en: Login (plain text)
ka: შესვლა (ჩვეულებრივი ტექსტი)

en: POP3 Before SMTP?
ka: POP3 SMTP-მდე?

en: Header Encryption Key
ka: სათაურის გაშიფვრის ღილაკი

en: Invert Time
ka: დროის ინვერსია

en: Folders Defaults
ka: ნაგილისხმევი ფოლდერების

en: Default Folder Prefix
ka: ნაგულისხმევი ფოლდერის პრეფიქსი

en: Show Folder Prefix Option
ka: ფოლდერის პრეფიქსის პარამეტრების ჩვენება

en: By default, move to trash
ka: ნაგულისხმევად სანაგვეში გადატანა

en: By default, move to sent
ka: ნაგულისხმევად გაგზავნილებში გადატანა

en: By default, save as draft
ka: ნაგულისხმევად შენახვა როგორც მონახაზი

en: List Special Folders First
ka: პირველ რიგში განსაკუთრებული ფოლდერების სიაში ჩაწერა

en: Show Special Folders Color
ka: განსაკუთრებული ფოლდერების ფერის ჩვენება

en: Auto Expunge
ka: ავტომატური განადგურება

en: Default Sub. of INBOX
ka: შემომავალის ნაგულისხმევი ქვე.

en: Show 'Contain Sub.' Option
ka: 'Contain Sub.' ჩვენების პარამეტრი

en: Default Unseen Notify
ka: უხილავი შეტყობინება გულისხმობის პრინციპით

en: Default Unseen Type
ka: უხილავი ტიპი გულისხმობის პრინციპით

en: Auto Create Special Folders
ka: განსაკუთრებული ფოლდერების ავტომატური შექმნა

en: Auto delete folders
ka: ფოლდერების ავტომატური წაშლა

en: Enable /NoSelect folder fix
ka: ფოლდერის დამაგრების ჩართვა

en: General Options
ka: ძირითადი პარამეტრები

en: Data Directory
ka: მონაცემების დირექტორია

en: Temp Directory
ka: დროებითი დირექტორია

en: Hash Level
ka: Hash დონე

en: Hash Disabled
ka: Hash გამორთულია

en: Medium
ka: საშუალო

en: Default Left Size
ka: ნაგულისხმევი მარცხენა ზომა

en: Usernames in Lowercase
ka: მომხმარებელთა სახელები დაბალ რეესტრში

en: Allow use of priority
ka: პრიორიტეტის გამოყენების ნებართვა

en: Hide SM attributions
ka: SM ატრიბუტების დამალვა

en: Enable use of delivery receipts
ka: მიღების ჩართვა

en: Allow editing of identities
ka: იდენტურობის ცვლილებაზე ნებართვა

en: Allow editing of full name
ka: სრული სახელის ცვლილებაზე ნებართვა

en: Remove username from headers
ka: სათაურიდან გვარის ამოღება

en: Used only when identities can't be modified
ka: გამოიყენება მხოლოდ მაშინ როდესაც იდენტურობის ცვლილება შეუძლებელია

en: Use server-side sorting
ka: server-side დალაგების გამოყენება

en: Use server-side thread sorting
ka: server-side ნაკადური დალაგების გამოყენება

en: Allow server charset search
ka: სერვერზე სიმბოლოების ძებნის ნებართვა

en: UID support
ka: UID მხარდაჭერა

en: PHP session name
ka: PHP სესიის სახელი

en: Message of the Day
ka: დღის შეტყობინება

en: Database
ka: მონაცემთა ბაზა

en: Address book DSN
ka: DSN მისამართთა წიგნი

en: Address book table
ka: მისამართთა წიგნის ცხრილი

en: Preferences DSN
ka: DSN პარამეტრები

en: Preferences table
ka: პარამეტრების ცხრილი

en: Preferences username field
ka: გვარის ველის პარამეტრები

en: Preferences key field
ka: გასაღები ველის პარამეტრები

en: Preferences value field
ka: მნიშვნელობის ველის პარამეტრები

en: Global address book DSN
ka: გლობალური მისამართთა წიგნის DSN

en: Global address book table
ka: გლობალური მისამართთა წიგნის ცხრილი

en: Allow writing into global address book
ka: გლობალურ მისამართთა წიგნში წერის ნებართვა

en: Allow listing of global address book
ka: გლობალურ მისამართთა წიგნში სიაში ჩაწერის ნებართვა

en: Language settings
ka: ენის პარამეტრები

en: Default Language
ka: ნაგულისხმევი ენა

en: Default Charset
ka: ნაგულისხმევი სიმბოლოები

en: Enable lossy encoding
ka: კუმშვადი კოდირების ჩართვა

en: Address Books
ka: მისამართთა წიგნები

en: Default Javascript Addressbook
ka: ნაგულისხმევი Javascript მისამართთა წიგნი

en: Global address book file
ka: გლობალური მისამართთა წიგნის ფაილი

en: Allow writing into global address book file
ka: გლობალურ მისამართთა წიგნის ფაილში წერის ნებართვა

en: Themes
ka: თემები

en: Style Sheet URL (css)
ka: URL სტილები (css)

en: Default theme
ka: ნაგულისხმევი თემა

en: Use index number of theme
ka: თემის ინდექსის რიცხვის გამოყენება

en: Configuration Administrator
ka: ადმინისტრატორის კონფიგურაცია

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
ka: შენიშვნა: რეკომენდირებულია რომ თქვენ დააკონფიგურიროთ თქვენი სისტემის მიერ გამოყენებადი conf.pl და არა მისი ფლაგინი. conf.pl შეიცავს დამატებით ინფორმაციას ცვლადებსა და შესაბამის მნიშვნელობებზე ისე როგორც დამატებითი ვერიფიკაციის ნაბიჯები.

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
ka: conf.pl უნდა გაუშვა თქვენს კონფიგურაციასთან ერთად.

en: Theme Name
ka: თემის სახელი

en: Theme Path
ka: თემის მდებარეობა

en: Plugins
ka: ფლაგინები

en: Plugin directory could not be found: %s
ka: ფლაგინ დირექტორია ვერ იქნა ნაპოვნი: %s

en: Change Settings
ka: პარამეტრების ცვლილება

en: Test Configuration
ka: კონფიგურაციის ტესტირება

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
ka: კონფიგურაციის ფაილი ვერ იქნა გახსნილი. გთხოვთ შეამოწმეთ config.php.

en: Administration
ka: ადმინისტრაცია

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
ka: ეს მოდული ნებას რთავს ადმინისტრატორებს SquirrelMail-ის მთავარი კონფიგურაციის დისტანციურად მართვაში.

en: Submit a Bug Report
ka: Bug Report-ის შეთანხმება

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
ka: სანამ თქვენ გააგზავნით თქვენს bug report-ს, გთხოვთ, შეამოწმეთ ეს აღნიშვნების სია სხვა საზოგადო პრობლემებისაგან.

en: Make sure that you are running the most recent copy of %s. You are currently using version %s.
ka: დარწმუნდით, რომ თქვენ გაშვებული გაქვთ ყველაზე ბოლო %sის ასლი და თქვენ იყენებთ %s ვერსიას.

en: Check to see if your bug is already listed in the %sBug List%s on SourceForge. If it is, we already know about it and are trying to fix it.
ka: შეამოწმეთ, რომ თქვენი შეცდომა უკვე არის თქვენს %sშეცდომათა სიაში%s ჩაწერილი. თუ ეს ესეა, ჩვენ უკვი ვიცით მის შესახებ და ვცდილობთ მის დაფიქსირებას.

en: Try to make sure that you can repeat it. If the bug happens sporatically, try to document what you did when it happened. If it always occurs when you view a specific message, keep that message around so maybe we can see it.
ka: სცადეთ დარწმუნდეთ იმაში, რომ თქვენ შეგილიათ ამის გამეორება. თუ შემთხვევით მოხდა შეცდომა, სცადეთ ჩაინიშნოთ რა გააკეთეთ შეცდომის მოხდენის დროს. თუ ეს ყოველთვის ხდება, როდესაც ნახულობთ განსაზღვრულ შეტყობინებას, შეინახეთ ის შეტყობინება რათა შევძლოთ მისი ნახვა.

en: If there were warnings displayed above, try to resolve them yourself. Read the guides in the %s directory where SquirrelMail was installed.
ka: თუ ზემოთ არის შეტყობინებები, სცადეთ მათი გადაჭრა დამოუკიდებლად. წაიკითხეთ ინსტრუქცია %s დირექტორიაში სადაც SquirrelMail დაყენდა.

en: Pressing the button below will start a mail message to the developers of SquirrelMail that will contain a lot of information about your system, your browser, how SquirrelMail is set up, and your IMAP server. It will also prompt you for information. Just fill out the sections at the top. If you like, you can scroll down in the message to see what else is being sent.
ka: ქვემოთ მოთავსებულ ღილაკზე დაჭერით გაიგზავნება შეტყობინებას SquirrelMail-ის დამფუძნებლებთან, რომელშიც იქნება უამრავი ინფორმაცია თქვენი სისტემის, თქვენი ბრაუზერის შესახებ, როგორ არის  SquirrelMail და IMAP სერვერი დაყენებული. ეს ყოველთვის შეგახსენებთ ინფორმაციაზე. ამისათვის მხოლოდ შეავსეთ ზედა სექციები. თუ გსურთ, ნახოთ კიდევ რა ინფორმაცია იქნა გაგზავნილი, ამისათვის თქვენ შეგიძლიათ ჩამოხვიდეთ შეტყობინებს ქვემოთ.

en: Please make sure to fill out as much information as you possibly can to give everyone a good chance of finding and removing the bug. Submitting your bug like this will not have it automatically added to the bug list on SourceForge, but someone who gets your message may add it for you.
ka: გთხოვთ შეავსოთ იმდენი ინფორმაცია, რამდენიც თქვენ შეგიძლიათ, რომ მისცეთ ყველას კარგი შანსი შეცდომის პოვნაში და მის აღმოფხვრაში. თქვენი შეცდომის გაგზავნისას SourceForge-ის შეცდომათა სიაში ავტომატურად არ დაემატება, მაგრამ ვიღაც, ვინც მიიღებს თქვენს შეტყობინებას, შეიძლება დაამატოს იგი თქვენთვის.

en: This bug involves
ka: ეს შეცდომა იწვევს

en: the general program
ka: მთავარი პროგრამა

en: a specific plugin
ka: განსაკუთრებული ფლაგინი

en: Start Bug Report Form
ka: Bug Report-ის ფორმის დაწყება

en: Bug
ka: შეცდომა

en: Show button in toolbar
ka: დავალებათა ზოლზე ღილაკების ჩვენება

en: TODAY
ka: დღეს

en: Go
ka: გაშვება

en: Could not write calendar file %s
ka: შეუძლებელია კალენდრის %s ფაილის ჩაწერა

en: ADD
ka: დამატება

en: EDIT
ka: რედაქტირება

en: DEL
ka: წაშლა

en: Start time:
ka: დაწყების დრო:

en: Length:
ka: სიგრძე:

en: Priority:
ka: პრიორიტეტი:

en: Title:
ka: სათაური:

en: Set Event
ka: მოვლენის ჩანიშვნა

en: Event Has been added!
ka: მოვლენა დამატებულია!

en: Date:
ka: თარიღი:

en: Time:
ka: დრო:

en: Day View
ka: დღის ჩვენება

en: Do you really want to delete this event?
ka: თქვენ ნამდვილად გსურთ ამ მოვლენის წაშლა?

en: Event deleted!
ka: მოვლენა წაშლილია!

en: Nothing to delete!
ka: არაფერია წასაშლელი!

en: Update Event
ka: მოვლენის განახლება

en: Do you really want to change this event from:
ka: თქვენ ნამდვილად გსურთ ამ მოვლენის ცვლილება:

en: to:
ka: ვის:

en: Event updated!
ka: მოვლენა განახლებულია!

en: Month View
ka: თვის ჩვენება

en: 0 min.
ka: 0 წუთი

en: 15 min.
ka: 15 წუთი

en: 30 min.
ka: 30 წუთი

en: 45 min.
ka: 45 წუთი

en: 1 hr.
ka: 1 საათი

en: 1.5 hr.
ka: 1.5 საათი

en: 2 hr.
ka: 2 საათი

en: 2.5 hr.
ka: 2.5 საათი

en: 3 hr.
ka: 3 საათი

en: 3.5 hr.
ka: 3.5 საათი

en: 4 hr.
ka: 4 საათი

en: 5 hr.
ka: 5 საათი

en: 6 hr.
ka: 6 საათი

en: Calendar
ka: კალენდარი

en: Delete & Prev
ka: წაშლა & წინა

en: Delete & Next
ka: წაშლა & შემდეგი

en: Move to:
ka: გადაადგილება:

en: Delete/Move/Next Buttons:
ka: წაშლის/გადაადგილების/შემდეგის ღილაკები:

en: Display at top
ka: ასახე ზემოდან

en: with move option
ka: გადაადგილების პარამეტრით

en: Display at bottom
ka: ასახე ქვევიდან

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
ka: კომერციული -   სია შეიცავს სერვერებს, რომლებიც სპამის გამომგზავნებს ამოწმებენ. ეს სპამის მეთვალყურეთა საკმაოდ დიდი სიაა.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
ka: კომერციული -   სერვერები რომლებიც გამართულია (ან არაა გამართული) იმისათვის რომ აკრძალოს სპამის  გაცვლა სისტემის გავლით. კიდევ ერთი კარგი საშუალება.

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
ka: კომერციული -   სატელეფონო ხაზის მომხმარებლები ხშირად იფილტრება რადგან ფოსტის გასაგზავნად მათ პროვაიდერის საფოსტო სერვერი უნდა გამოიყენონ.  ჩვეულებრივ სპამის გამავრცელებლები იგებენ ანგარიშს და სპამს პირდაპირ მასზე აგზავნიან.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
ka: კომერციული  - RBL+ Blackhole ელემენტები.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
ka: კომერციული - RBL+ OpenRelay ელემენტები.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
ka: კომერციული - RBL+ Dial-up ელემენტები.

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
ka: უფასო - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
ka: უფასო - Five-Ten-sg.com - პირდაპირი SPAM წყაროები.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
ka: უფასო - Five-Ten-sg.com - Dial-up სიები - შეიცავს ძოგიერთ DSL IP-ებს.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
ka: უფასო - Five-Ten-sg.com - ჯგუფური ფოსტის არაოფიციალური გამომგზავნები.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
ka: უფასო - Five-Ten-sg.com - სხვა სერვერები.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
ka: უფასო - Five-Ten-sg.com - Single Stage სერვერები.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
ka: უფასო - Five-Ten-sg.com - SPAM მხარდამჭერი სერვერები.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
ka: უფასო - Five-Ten-sg.com - Web Form IP-ები.

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
ka: უფასო - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
ka: უფასო - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.

en: FREE, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
ka: უფასო, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
ka: უფასო - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
ka: უფასო - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
ka: უფასო - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
ka: უფასო - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
ka: უფასო - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
ka: უფასო - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
ka: უფასო - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
ka: უფასო - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
ka: უფასო - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
ka: უფასო - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
ka: უფასო - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
ka: უფასო, დღეისთვის - არა მხოლოდ სხვა შავი სია - ორივე, ღია გადაცემა და მიმართული SPAM წყაროები.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
ka: უფასო, დღეისთვის - არა მხოლოდ სხვა შავი სია - სატელეფონოშეერთება IP.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
ka: უფასო - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
ka: უფასო - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
ka: უფასო - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays

en: WARNING! You must enter something to search for.
ka: გაფრთხილება! ძიებისთვის რაიმე უნდა მიუთითოთ.

en: WARNING! Header filters should be of the format &quot;Header: value&quot;
ka: გაფრთხილება! სათაურის ფილტრები უნდა იყოს &quot; თავსართი: მნიშვნელობა&quot; ფორმატი.

en: Saved Scan type
ka: სკანირების ტიპი შენახულია

en: Message Filtering
ka: მიმდინარეობს შეტყობინების ფილტრაცია

en: What to Scan:
ka: დავასკანერო რა:

en: All messages
ka: ყველა შეტყობინება

en: Only unread messages
ka: მხოლოდ წასაკითხი შეტყობინებები

en: Save
ka: შენახვა

en: Match:
ka: თანხვედრა:

en: Header
ka: თავსართი

en: Contains:
ka: შეიცავს:

en: If %s contains %s then move to %s
ka: თუ %s შეიცავს %s მაშინ გადატანა - %s

en: Message Filters
ka: შეტყობინების ფილტრები

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
ka: წერილების სხვადასხვა კრიტერიუმებით გაფილტვრა მათ დასაჯგუფებლად სხვადასხვა დასტებში   ავტომატური გადატანის შესაძლებლობას იძლევა.

en: SPAM Filters
ka: SPAM ფილტრები

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
ka: SPAM ფილტრები საშუალებას გაძლევთ აირჩიოთ DNS დაფუძნებული შავი სიები უსარგებლო ელფოსტის ამოსაცნობად და შემოსული ფოლდერიდან მათი სხვა ფოლდერებში გადასატანად (როგორიცაა ურნა).

en: You must select a spam folder.
ka: უნდა აირჩიოთ სპამის ფოლდერი.

en: You must select a scan type.
ka: უნდა აირჩიოთ სკანირების ტიპი.

en: Spam Filtering
ka: მიმდინარეობს სპამის ფილტრაცია

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
ka: გაფრთხილება! %s ხვლადის დასაყენებლად უამბეთ ადმინისტრატორს.

en: Move spam to:
ka: სპამის გადატანა:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
ka: სპამის პირდაპირ წაშლილებში გადაგზავნისას, პირველ მიმართებაში შეიძლება არ იყოს კარგი იდეა, მანამდე სანამ მეგობრებისგან მოსული შეტყობინებები და წერილთა სიები შემთხვევით არ იქნება მონიშნული როგორც სპამი. რომელ ფოლდერსაც არ აირჩევთ ამისათვის, დარწმუნდით, რომ იგი გასუფთავდება პერიოდულად, ასე რომ თქვენ არ დაგჭირდებათ დიდი საფოსტო ყუთი.

en: Unread messages only
ka: მხოლოდ წასაკითხი შეტყობინებები

en: Spam is sent to %s.
ka: სპამი გაეგზავნა - %s.

en: not set yet
ka: ჯერ არ მითითებულა

en: Spam scan is limited to %s.
ka: სპამის სკანირება შეზღუდულია - %s.

en: ON
ka: ჩართვა

en: OFF
ka: გამორთვა

en: %s is not found.
ka: %s ვერ მოიძებნა.

en: Today's Fortune
ka: დღევანდელი წარმატება

en: Fortunes:
ka: წარმატებები:

en: Show fortunes at top of mailbox
ka: წარმატებების ჩვენება საფოსტო ყუთის თავში

en: Plugin is disabled.
ka: ფლაგინები გამორთულია.

en: IMAP server information
ka: IMAP სერვერის მონაცემები

en: Mailinglist
ka: გაგზავნილთა სია

en: Send Mail
ka: ფოსტის გაგზავნა

en: Post to List
ka: ჯგუფში გაგზავნა

en: Reply to List
ka: პასუხი ჯგუფს

en: List Archives
ka: არქივების სია

en: Contact Listowner
ka: დაკავშირება ჯგუფის მფლობელთან

en: Mailing List
ka: დაგზავნის სია

en: POP3 connect:
ka: POP3 კავშირი:

en: No server specified
ka: სერვერი არ მითითებულა

en: Error
ka: შეცდომა

en: POP3 user:
ka: POP3 მომხმარებელი:

en: no login ID submitted
ka: შესვლის კოდი არ გაგზავნილა

en: connection not established
ka: კავშირი არ დამყარებულა

en: POP3 pass:
ka: POP3 პაროლი:

en: No password submitted
ka: პაროლი არ გაგზავნილა

en: authentication failed
ka: ავთენტიფიკაცია ვერ მოხერხდა

en: No connection to server
ka: სერვერთან კავშირი არ არის

en: No login ID submitted
ka: შესვლის კოდი არ მითითებულა

en: No server banner
ka: სერვერი ფირნიშის გარეშე

en: abort
ka: შეწყვეტა

en: apop authentication failed
ka: apop ავთენტიფიკაცია არ შედგა

en: POP3 login:
ka: POP3 შესვლა:

en: POP3 top:
ka: POP3 ზევით:

en: POP3 pop_list:
ka: POP3 ჩამოშლადი სია:

en: Premature end of list
ka: სიის ნააადრევი დასრულება

en: POP3 get:
ka: POP3 მიღება:

en: POP3 last:
ka: POP3 ბოლო:

en: POP3 reset:
ka: POP3 აღდგენა:

en: Empty command string
ka: ბრძანების ცარიელი სტრიქონი

en: POP3 quit:
ka: POP3 დასრულება:

en: connection does not exist
ka: კავშირი არ არსებობს

en: POP3 delete:
ka: POP3 წაშლა:

en: No msg number submitted
ka: შეტყობნებათა რაოდენობა არ გაგზავნილა

en: Command failed
ka: ბძანება ვერ განხორციელდა

en: Remote POP server Fetching Mail
ka: დისტანციური POP სერვერის ფოსტის არჩევა

en: Select Server:
ka: სერვერის არჩევა:

en: Password for
ka: პაროლი -

en: Fetch Mail
ka: ფოსტის არჩევა

en: Fetching from
ka: არჩევა -

en: Oops,
ka: უკაცრავად,

en: Opening IMAP server
ka: მიმდინარეობს IMAP სერვერის გახსნა

en: Opening POP server
ka: მიმდინარეობს POP სერვერის გახსნა

en: Login Failed:
ka: შესვა ვერ მოხერხდა

en: Login OK: No new messages
ka: შესვლა OK: ახალი შეტყობინებები არაა

en: Login OK: Inbox EMPTY
ka: შესვლა OK: შემოსული ცარიელია

en: Login OK: Inbox contains %s messages
ka: შესვლა OK: შემოსული შეიცავს %s შეტყობინებას

en: Fetching UIDL...
ka: მიმდინარეობს UIDL არჩევა...

en: Server does not support UIDL.
ka: სერვერი მხარს არ უჭერს UIDL-ს.

en: Leaving mail on server...
ka: მიმდინარეობს ფოსტის სერვერზე დატოვება...

en: Deleting messages from server...
ka: მიმდინარეობს სერვერიდან შეტყობინების წაშლა...

en: Fetching message
ka: მიმდინარეობს შეტყობინების არჩევა

en: Server error. Disconnect
ka: სერვერის შეცდომა. გათიშულია

en: Reconnect from dead connection
ka: დაკავშირება გათიშული კავშირიდან

en: Saving UIDL
ka: მიმდინარეობს UIDL შენახვა

en: Refetching message
ka: მიმდინარეობს შეტყობინების ხელახლა არჩევა

en: Error Appending Message!
ka: შეცდომა შეტყობინების დამატებისას!

en: Closing POP
ka: მიმდინარეობს POP დახურვა

en: Logging out from IMAP
ka: მიმდინარეობს IMAP-დან გამოსვლა

en: Message appended to mailbox
ka: შეტყობინება დამატებულია საფოსტო ყუთში

en: Message %d deleted from remote server!
ka: დისტანციური სერვერიდან %d შეტყობინება წაშლილია!

en: Delete failed:
ka: წაშლამ განიცადა მარცხი:

en: Remote POP server settings
ka: დისტანციური POP სერვერის პარამეტრები

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
ka: უნდა იცოდეთ, რომ თქვენი პაროლის შესანახად გამოყენებული დაშიფვრა სრულად უსაფრთხო არაა. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
ka: თუ თქვენს პაროლს ცარიელს დატოვებთ, იგი მოგეთხოვებათ ფოსტის ამორჩევის დროს.

en: Encrypt passwords (informative only)
ka: პაროლის დაშიფვრა (მხოლოდ ინფორმაციული)

en: Add Server
ka: სერვერის დამატება

en: Server:
ka: სერვერი:

en: Port:
ka: პორტი:

en: Alias:
ka: ფსევდონიმი:

en: Username:
ka: გვარი:

en: Store in Folder:
ka: შენახვა ფოლდერში:

en: Leave mail on server
ka: ფოსტის სერვერზე დატოვება

en: Check mail at login
ka: შესვლისას ფოსტის შემოწმება

en: Check mail at folder refresh
ka: ფოლდერის განახლებისას ფოსტის შემოწმება

en: Modify Server
ka: სერვერის ცვლილება

en: Server Name:
ka: სერვერის სახელი:

en: Modify
ka: შეცვლა

en: No servers known.
ka: არ არის ცნობილი სერვერები.

en: Fetching Servers
ka: სერვერების ამორჩევა

en: Confirm Deletion of a Server
ka: სერვერის წაშლის დასტური

en: Selected Server:
ka: არჩეული სერვერი:

en: Confirm delete of selected server?
ka: დადასტურდეს არჩეული სერვერის წაშლა?

en: Confirm Delete
ka: წაშლის დასტური

en: Leave Mail on Server
ka: ფოსტის სერვერზე დატოვება

en: Undefined Function
ka: განუსაზღვრელი ფუნქცია

en: The function you requested is unknown.
ka: თქვენს მიერ მოთხოვნილი ფუნქცია უცნობია.

en: Fetch
ka: არჩევა

en: Warning,
ka: გაფრთხილება

en: Mail Fetch Result:
ka: ფოსტის არჩევის შედეგი:

en: POP3 Fetch Mail
ka: POP3 ფოსტის არჩევა

en: This configures settings for downloading email from a POP3 mailbox to your account on this server.
ka: აქ მიეთითება POP3 საფოსტო ყუთიდან ამ სერვერის თქვეს ანგარიშზე ელფოსტის ჩამოტვირთვის პარამეტრები.

en: Message Details
ka: შეტყობინების დეტალები

en: Bodystructure
ka: სხეულის სტრუქტურა

en: Entity
ka: ობიექტი

en: Content-Type
ka: შიგთავსის ტიპი

en: Encoding
ka: კოდირება

en: RFC822 Message body
ka: RFC822 შეტყობინების სხეული

en: Close Window
ka: ფანჯრის დახურვა

en: Save Message
ka: შეტყობინების შენახვა

en: View Message details
ka: შეტყობინების დეტალების ნახვა

en: New Mail
ka: ახალი ფოსტა

en: SquirrelMail Notice:
ka: SquirrelMail შენიშვნა

en: You have %s new message
ka: თქვენ გაქვთ %s ახალი შეტყობინება

en: You have %s new messages
ka: თქვენ გაქვთ %s ახალი შეტყობინება

en: New Mail Notification
ka: გაფრთხილება ახალ წერილზე

en: The %s option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
ka: %s პარამეტრი შეამოწმებს თქვენს ყველა ფოლდერის უხილავ ფოსტას და არა მხოლოდ შემოსულ ფოლდერს.

en: Check all boxes, not just INBOX
ka: ყველა ყუთის შემოწმება გარდა შემოსულისა

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
ka: %s პარამეტრის შერჩევა თქვენს ფოლდერებში უხილავი ფოსტის არსებობისას ჩამოშლადი სარკმლის გამოყენების შესაძლებლობას მოგცემთ (საჭიროებს JavaScript-ს).

en: Show popup window on new mail
ka: ახალ ფოსტაზე ჩამოშლადი სარკმლის ჩვენება

en: Count only messages that are RECENT
ka: მხოლოდ ბოლო შეტყობინებების დათვლა

en: Change title on supported browsers
ka: სათაურის შეცვლა მხარდაჭერილ ბრაუზერებზე

en: Enable Media Playing
ka: მედიის დაკვრის ჩართვა

en: Select from the list of %s the media file to play when new mail arrives. If no file is specified, %s, no sound will be used.
ka: ახალი შეტყობინების მოსვლის გასახმოვანებლად აირჩიეთ მედია ფაილი %s სიიდან. თუ ფაილი არ მითითებულა, %s, ხმა არ გამოიყენება.

en: Select server file
ka: სერვერის ფაილის არჩევა

en: (none)
ka: (არაფერი)

en: requires JavaScript to work
ka: მუშაობისთვის მოითხოვს JavaScript-ს

en: Try
ka: სცადეთ

en: Current File:
ka: მიმიდინარე  ფაილი:

en: NewMail Options
ka: ახალი ფოსტის პარამეტრები

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
ka: ახალი შეტყობინების მოსვლის დროს ეს დააკონფიგურირებს გახმოვანების და/ან ჩამოშლადი სარკმლის პარამეტრებს.

en: %s New Messages
ka: %s ახალი შეტყობინება

en: %s New Message
ka: %s ახალი შეტყობინება

en: Test Sound
ka: ხმის ტესტი

en: No sound specified
ka: ხმა არ მითითებულა

en: Loading the sound...
ka: მიმდინარეობს ხმის ჩატვირთვა...

en: Sent Subfolders Options
ka: გასული ქვეფოლდერების პარამეტრები

en: Use Sent Subfolders
ka: გასული ქვეფოლდერების გამოყენება

en: Monthly
ka: თვიურად

en: Quarterly
ka: კვარტალურად

en: Yearly
ka: ყოველწლიურად

en: Base Sent Folder
ka: ძირეული გასული ფოლდერი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Disable it
ka: გამორთვა

en: Enable it
ka: ჩართვა

en: Spam reporting
ka: სპამის ანგარიში

en: SpamCop link is:
ka: SpamCop-ის ბმულია:

en: Delete spam when reported:
ka: სპამის წაშლა ანგარიშის შემდეგ:

en: Only works with email-based reporting
ka: მუშაობს მხოლოდ ელფოსტაზე დაფუძნებულ ანგარიშებზე

en: Spam Reporting Method:
ka: სპამის ანგარიშის მეთოდი:

en: Quick email-based reporting
ka: სწრაფ ელფოსტაზე დაფუძნებული ანგარიში

en: Thorough email-based reporting
ka: სრულ ელფოსტაზე დაფუძნებული დეტალური ანგარიში

en: Web-based form
ka: ვებზე დაფუძნებული ფორმა

en: Save Method
ka: მეთოდის შენახვა

en: Your SpamCop authorization code:
ka: თქვენი SpamCop-ის ავთენტურობის კოდი:

en: see below
ka: იხილეთ ქვემოთ

en: Save ID
ka: აიდის შენახვა

en: About SpamCop
ka: SpamCop-ის შესახებ

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
ka: SpamCop ეს არის უფასო სერვისი, რომელიც დიდებულად ეხმარება სპამის ჭეშმარიტი წყაროს პოვნაში და აგრეთვე ეხმარება ხალხს არასწორი მოქცევის შესახებ.

en: To use it, you must get a SpamCop authorization code. There is a free %ssign up page%s so you can use SpamCop.
ka: ამის გამოსაყენებლად თქვენ უნდა მიიღოთ SpamCop ავთენტურობის დადგენის კოდი. აქ არის თავისუფალი %s შესასვლელი %s გვერდი. შესაბამისად თქვენ შეგიძლიათ გამოიყენოთ SpamCop.

en: Before you sign up, be warned
ka: სანამ თქვენ შეერთდებით ჩვენ გადაფრთხილეთ

en: Email-based reporting
ka: ელფოსტაზე დაფუძნებული ანგარიში

en: Web-based reporting
ka: ვებზე დაფუძნებული ანგარიში

en: SpamCop service type
ka: SpamCop სერვისის ტიპი

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია

en: Report as Spam
ka: სპამად მითითება

en: Cancel / Done
ka: გაუქმება / მზადაა

en: Send Spam Report
ka: სპამ ანგარიშის გაგზავნა

en: SpellChecker Options
ka: მართლწერის შემოწმების პარამეტრები

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
ka: აქ თქვენ შეგიძლიათ მიუთითოთ როგორ ჩაიწეროს თქვენი პერსონალური ლექსიკონი, შეცვალოთ იგი ან აირჩიოთ თუ რა ენები იყოს ხელმისაწვდომი მართლწერის შემოწმებისას.

en: Check Spelling
ka: ლექსიკის შემოწმება

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
ka: უკან &quot;მართლწერის შემოწმების პარამეტრების&quot; გვერდზე

en: ATTENTION:
ka: ყურადღება:

en: Delete my dictionary and start a new one
ka: ჩემი ლექსიკონის წაშლა და ახლის დაწყება

en: Decrypt my dictionary with my old password:
ka: ჩემი ლექსიკონის გაშიფვრა ძველი პაროლით:

en: Proceed
ka: გაგრძელება

en: You must make a choice
ka: თქვენ უნდა გააკეთოთ არჩევანი

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
ka: თქვენ შეგიძლიათ ან წაშალოთ თქვენი ლექსიკონი ან ძველი პაროლი მიუთითოთ. არა ორივე.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
ka: ეს წაშლის თქვენი პერსონალური ლექსიკონის ფაილს. გავაგრძელო?

en: Error Decrypting Dictionary
ka: ლექსიკონის გაშიფვრის დროს მოხდენილი შეცდომა

en: Cute.
ka: ჭკვიანი.

en: Could not run the spellchecker command (%s).
ka: შეუძლებელია ლექსიკის შემოწმების ბრძანების (%s) გაშვება.

en: Error while writing to pipe.
ka: არხშჳ ჩაწერის დროს მოხდენილი შეცდომა.

en: Could not open temporary file '%s'.
ka: შეუძლებელია '%s' დროებითი ფაილის გახსნა.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
ka: '%s' დროებით ფაილში ჩაწერის დროს მოხდენილი შეცდომა.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
ka: მე ვცდილობდი '%s' შესრულებას, მაგრამ დააბრუნა:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
ka: SquirrelSpell არ არის დაკონფიგურირებული.

en: Spellcheck completed. Commit changes?
ka: ლექსიკის შემოწმება დასრულებულია. დაფიქსირდეს ცვლილებები?

en: No changes were made.
ka: არ არის მოხდენილი ცვლილებეი.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
ka: მიმდინარეობის თქვენი პერსონალური ლექსიკონის შენახვა... გთხოვთ მოიცადოთ.

en: SquirrelSpell Results
ka: SquirrelSpell შედეგები

en: Found %s errors
ka: ნაპოვნია %s შეცდომები

en: Line with an error:
ka: სტრიქონი შეცდომასთან ერთად:

en: Error:
ka: შეცდომა:

en: Suggestions:
ka: შემოთავაზებები:

en: Suggestions
ka: შემოთავაზებები

en: Change to:
ka: შეიცვალოს:

en: Occurs times:
ka: დროის შემთხვევა:

en: Change this word
ka: ამ სიტყვის ცვლილება

en: Change
ka: ცვლილება

en: Change ALL occurances of this word
ka: ამ სიტყვის ყველა მოვლენის ცვლილება

en: Change All
ka: ყველას ცვლილება

en: Ignore this word
ka: ამ სიტყვის უგულებელყოფა

en: Ignore
ka: უგულებელყოფა

en: Ignore ALL occurances this word
ka: ამ სიტყვის ყველა მოვლენის უგულებელყოფა

en: Ignore All
ka: ყველას უგულებელყოფა

en: Add this word to your personal dictionary
ka: ამ სიტყვის თქვენს პერსონალურ ლექსიკონში დამატება

en: Add to Dic
ka: ლექსიკონში დამატება

en: Close and Commit
ka: დახურვა და დაფიქსირება

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
ka: ლექსიკის შემოწმება არ დასრულებულა. ნამდვილად დაიხუროს და ცვლილებები დაფიქსირდეს?

en: Close and Cancel
ka: დახურვა და გაუქმება

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
ka: ლექსიკის შემოწმება არ დასრულებულა. ნამდვილად დაიხუროს და ცვლილებები გაუქმდეს?

en: No errors found
ka: შეცდომები არ არის ნაპოვნი

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
ka: თქვენი პერსონალური ლექსიკონი გაიშიფრა და ჩაიწერა დაშფრულ ფორმატში.

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
ka: თქვენი პერსონალური ლექსიკონი გაიშიფრა და ჩაიწერა როგორც ძირითადი ტექსტი.

en: No action requested.
ka: არ არის მოთხოვნილი მოქმედება.

en: Personal Dictionary Crypto Settings
ka: პერსონალური Crypto ლექსიკონის პარამეტრები

en: Your personal dictionary was erased.
ka: თქვენი პერსონალური ლექსიკონი წაშლილია.

en: Dictionary Erased
ka: ლექსკონი წაშლილია

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
ka: თქვენი პერსონალური ლექსიკონი იქნა წაშლილი. გთხოვთ, დახუროთ ეს ფანჯარა და დააწკაპუნოთ "ლექსიკის შემოწმება" ღილაკზე თავიდან რათა დაიწყოთ ლექსიკის შემოწმება.

en: Close this Window
ka: ამ ფანჯრის დახურვა

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
ka: თქვენი პერსონალური ლექსიკონი წარმატებიტ იქნა თავიდან დაშიფრული. ახლა დაბრუნდით &quot;ლექსიკის შემოწმების პარამეტრების&quot; მენიუზე და გააკეთეთ თქვენი არჩევანი თავიდან.

en: Successful re-encryption
ka: წარმატებული დაშიფვრა

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
ka: თქვენი პერსონალური ლექსიკონი წარმატებიტ იქნა თავიდან დაშიფრული. გთხოვთ, დახურეთ ეს ფანჯარა და დააწკაპუნეთ "ლექსიკის შემოწმება" ღილაკზე, რათა დაიწყოს თქვენი ლექსიკის შემოწმება თავიდან.

en: Dictionary re-encrypted
ka: ლექსიკონი თავიდან დაიშიფრა

en: Personal Dictionary
ka: პერსონალური ლექსიკონი

en: No words in your personal dictionary.
ka: არ არის სიტყვები თქვენს პერსონალურ ლექსიკონში.

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
ka: გთხოვთ, შეამოწმოთ სიტყვები, რომელთა წაშლაც გსურთ თქვენი ლექსიკონიდან.

en: %s dictionary
ka: %s ლექსიკონი

en: Delete checked words
ka: შემოწმებული სიტყვების წაშლა

en: Edit your Personal Dictionary
ka: თქვენი პერსონალური დირექტორიის რედაქტირება

en: Please make your selection first.
ka: გთხოვთ, პირველ რიგში გააკეთეთ არჩევანი.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
ka: ეს გაშიფრავს თქვენს პერსონალურ ლექსიკონს და ჩაწერს მას დაშიფრულ ფორმატში. გაგრძელდეს?

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
ka: ეს გაშიფრავს თქვენს პერსონალურ ლექსიკონს და ჩაწერს მას ძირითადი ტექსტის ფორმატში. გაგრძელდეს?

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
ka: თქვენი პერსონალური დირექტორია არის დაშიფრული.

en: This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.
ka: ეს გეხმარებათ თქვენი პირადი ინფორმაციის დაცვაში იმ შემთხვევაში როცა ვებ-ფოსტის სისტემა კონფლიქტშია და თქვენი პერსონალური ლექსიკონი სრულდება მოპარვით. იგი მიმდინარედ იშიფრება იმ პაროლთან ერთად, რომელსაც თქვენ იყენებთ თქვენს საფოსტო ყუთში შესასვლელად. სხვისთვის თქვენს პერსონალურ ლექსიკონში ჩაწერილი ინფორმაციის ნახვა ხდება ძნელი.

en: If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.
ka: თუ თქვენი პაროლი დაგავიწყდათ , თქვენი პერსონალური ლექსიკონი მიუწვდომელი იქნება, ამის შემდგომ მას ვეღარ გაშიფრავთ. თუ თქვენი საფოსტო ყუთის პაროლს შეცვლით , SquirrelSpell იცნობს მას და მოგთხოვთ ძველ პაროლს ახალი კოდით ლექსიკონის თავიდან დასაშიფრად.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
ka: გთხოვთ, გაშიფროთ ჩემი პერსონალური ლექსიკონი და ჩაწეროთ იგი სუფთა ტექსტურ ფორმატში.

en: Change crypto settings
ka: შიფრის პარამეტრების შეცვლა

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
ka: თქვენი პერსონალური ლექსიკონი დაუშიფრავია.

en: You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).
ka: შესაძლოა თქვენი პირადი ლექსიკონის დაშიფვრა მოისურვოთ იმ შემთხვევიათვის ვებ ფოსტის სისტემის უსაფრთხოების დარღვევისა და თქვენი პირადი ლექსიკონის ფაილის მოპარვის საფრთხის შემთხვევაში. დაშიფრული ფაილის შიგთავსი არეულია და შესაბამისი (თქვენი ფოსტის პაროლი) კოდის გარეშე მისი გაშიფვრა რთულია.

en: If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.
ka: თუ თქვენ თქვენი პერსონალური ლექსიკონის დაშიფვრა გადაწყვიტეთ, უნდა გახსოვდეთ, რომ იგი იღებს &quot;hashed&quot; თქვენი საფოსტო ყუთის პაროლთან ერთად. თუ თქვენ დაგავიწყდათ თქვენი საფოსტო ყუთის პაროლი და ადმინისტრატორი მას ახალ მნიშვნელობას ანიჭებს, თქვენი პერსონალური ლექსიკონი ვერ გამოიყენება და შეიქმნება ახალი.  თუმცა, თუ თქვენ ან თქვენი სისტემური ადმინისტრატორი შეცვლის თქვენს საფოსტო ყუთის პაროლს, მაგრამ თქვენ ისევ გექნებათ ძველი პაროლი, თქვენ შეგეძლებათ შეიყვანოთ ძველი პაროლი და და თავიდან გაშიფროთ ლექსიკონი ახალი მნიშვნელობით.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
ka: გთხოვთ, დაშიფროთ ჩემი პერსონალური ლექსიკონი და ჩაწეროთ იგი დაშიფრულ ფორმატში.

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
ka: მიმდინარეობს %s ლექსიკონიდან შემდეგი ჩანაწერების წაშლა:

en: All done!
ka: ყველაფერი შესრულდა!

en: Personal Dictionary Updated
ka: პერსონალური დირექტორია განახლდა

en: No changes requested.
ka: ცვლილებები არ მოთხოვნილა.

en: Please wait, communicating with the server...
ka: გთხოვთ მოიცადოთ, მიმდინარეობს სერვერთან დაკავშირება...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
ka: გთხოვთ, აირჩიოთ თუ რომელი ლექსიკონით გსურთ ამ შეტყობინების მართლწერის შემოწმება:

en: SquirrelSpell Initiating
ka: მიმდინარეობს SquirrelSpell გააქტივება

en: Settings adjusted to: %s with %s as default dictionary.
ka: პარამეტრების მორგება: %s - %s ნაგულისხმებ ლექსიკონთან ერთად.

en: Using %s dictionary (system default) for spellcheck.
ka: მიმდინარეობს %s ლექსიკონის გამოყენება ლექსიკის შესამოწმებლად.

en: International Dictionaries Preferences Updated
ka: საერთაშორისო ლექსიკონების პარამეტრები განახლებულია

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
ka: გთხოვთ, შეამოწმეთ არსებული საერთაშორისო ლექსიკონები, რომელთა გამოყენებაც გსურთ მართლწერის შესამოწმებლად:

en: Make this dictionary my default selection:
ka: ამ დირექტორიის ჩემი ნაგულისხმებ არჩევნად მითითება:

en: Make these changes
ka: ამ ცვლილებების შეტანა

en: Add International Dictionaries
ka: საერთაშორისო ლექსიკონების დამატება

en: Please choose which options you wish to set up:
ka: გთხოვთ, აირჩიოთ რომელი პარამეტრების მითითება გსურთ:

en: Edit your personal dictionary
ka: თქვენი პერსონალური ლექსიკონის რედაქტირება

en: Set up international dictionaries
ka: საერთაშორისო ლექსიკონების დაყენება

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
ka: თქვენი პერსონალური ლექსიკონის გაშიფვრა ან დაშიფვრა

en: Personal dictionary encryption options are not available
ka: პერსონალური ლექსიკონის დაშიფვრის პარამეტრები მიუწვდომელია

en: SquirrelSpell Options Menu
ka: SquirrelSpell-ის მენიუს პარამეტრები

en: Translator
ka: თარჯიმანი

en: Saved Translation Options
ka: თარგმანის შენახული პარამეტრები

en: Your server options are as follows:
ka: თქვენი სერვერის პარამეტრები იგივეა რაც მიმდინარე:

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
ka: მაქსიმუმ 150 სიტყვა ითარგმნება, მხარდაჭერა - Systran

en: Number of supported language pairs: %s
ka: ენების მხარდაჭერილ წყვილთა რაოდენობა: %s

en: No known limits, powered by Systran
ka: შეუზღუდავია, მხარდაჭერა - Systran

en: No known limits, powered by Translation Experts' InterTran
ka: შეუზღუდავია, მხარდაჭერა - Translation Experts' InterTran

en: Number of supported languages: %s
ka: მხარდაჭერის ენების რაოდენობა: %s

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
ka: ბერძნული თარგმანები, შეუზღუდავია, მხარდაჭერა - Systran

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
ka: რუსული თარგმანები, მაქსიმუმ 500 სიმბოლო ითარგმნა

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
ka: გადაწყვიტეთ თუ გსურთ თარგმანის სარკმლის ჩვენება და მათი განთავსება.

en: Select your translator:
ka: აირჩიეთ თქვენი თარჯიმანი:

en: When reading:
ka: კითხვისას:

en: Show translation box
ka: სათარგმნი სარკმლის ჩვენება

en: to the left
ka: მარცხნივ

en: in the center
ka: ცენტრში

en: to the right
ka: მარჯვნივ

en: Translate inside the SquirrelMail frames
ka: თარგმნა SquirrelMail-ის სარკმელების შიგნით

en: Translation Options
ka: თარგმანის პარამეტრები

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
ka: რომელი მთარგმნელი უნდა იყოს გამოყენებული მიიღებთ შეტყობინებას სხვა ენაზე მიღებისას?

en: %s to %s
ka: %s %s-ად

en: Chinese, Simplified
ka: ჩინური, გამარტივებული

en: English
ka: ინგლისური

en: Chinese, Traditional
ka: ჩინური, ტრადიციული

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: French
ka: ფრანგული

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Portuguese
ka: პორტუგალიური

en: Russian
ka: რუსული

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Translate
ka: თარგმნა

en: Brazilian Portuguese
ka: ბრაზილიური პორტუგალიური

en: Bulgarian
ka: ბულგარული

en: Croatian
ka: ხორვატიული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Filipino (Tagalog)
ka: ფილიპინური (ტაგალოგი)

en: Finnish
ka: ფინური

en: Hungarian
ka: უნგრული

en: Icelandic
ka: ისლანდიური

en: Latin
ka: ლათინური

en: Latin American Spanish
ka: ლათინურ ამერიკულ ესპანური

en: Norwegian
ka: ნორვეგიული

en: Polish
ka: პოლონური

en: Romanian
ka: რუმინული

en: Serbian
ka: სერბული

en: Slovenian
ka: სლოვენური

en: Swedish
ka: შვედური

en: Turkish
ka: თურქული

en: Welsh
ka: უელსური

en: Indonesian
ka: ინდონეზიური

en: to English
ka: ინგლისურად

en: from English
ka: ინგლისურიდან

en: Interface language
ka: დიალოგის ენა

en: Translation direction
ka: თარგმანის მიმართულება

en: Delivery error report
ka: მიწოდების ანგარიშის შეცდომა

en: Undelivered Message Headers
ka: მიუწოდებელი შეტყობინების სათაურები

en: This image has been removed for security reasons
ka: ეს ნახატი ამოღებულია უსაფრთხოების მიზეზით
