SquirrelMail HEAD - en to hu translation catalogue (1141 entries)

en: Address Book
hu: Címjegyzékek

en: All
hu: mind

en: To
hu: címzett

en: Cc
hu: másolat

en: Name
hu: név

en: E-mail
hu: e-mail

en: Info
hu: megjegyzés

en: Source
hu: címtár

en: Bcc
hu: titkos másolat

en: Use Addresses
hu: Levél írasa a kijelölt(ek)nek

en: Cancel
hu: Mégse

en: Address Book Search
hu: Keresés a címtárakban

en: Search for
hu: Kit keressünk:

en: in
hu: hol:

en: All address books
hu: minden címtárban

en: Search
hu: Keresés

en: List all
hu: Teljes lista

en: Unable to list addresses from %s
hu: Ilyen cím nem található a %s címtárban

en: Your search failed with the following error(s)
hu: A keresés eredménytelen. Hibakód:

en: No persons matching your search were found
hu: Nem található a keresésnek megfelelő személy.

en: Return
hu: Vissza

en: Close
hu: Bezár

en: Nickname
hu: azonosító

en: Must be unique
hu: Egyedinek kell lennie!

en: E-mail address
hu: e-mail cím

en: Last name
hu: vezetéknév

en: First name
hu: keresztnév

en: Additional info
hu: megjegyzés

en: Add to:
hu: Mentés ebbe a címtárba:

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
hu: Önnek nincs saját címtára. Forduljon a rendszergazdához!

en: You can only edit one address at the time
hu: Egyidejűleg csak egy cím szerkeszthető.

en: Update address
hu: Címet frissít

en: ERROR
hu: HIBA

en: Please select address that you want to edit
hu: Válassza ki a szerkesztendő címet!

en: Add address
hu: Mentés a címtárba

en: Edit selected
hu: Kijelölt(ek) szerkesztése

en: Delete selected
hu: Kijelölt(ek) törlése

en: Compose to selected
hu: Levél írasa a kijelölt(ek)nek

en: sort by nickname
hu: Rendezés azonosító szerint

en: sort by name
hu: Rendezés azonosító szerint

en: sort by email
hu: Rendezés e-mail cím szerint

en: sort by info
hu: Rendezés megjegyzés szerint

en: Add to %s
hu: Cím felvétele ide: %s

en: %s wrote:
hu: %s ezt írta:

en: On %s, %s wrote:
hu: %s időpontban %s ezt írta:

en: Subject
hu: tárgy

en: From
hu: feladó

en: Date
hu: dátum

en: Original Message
hu: Eredeti üzenet

en: Draft Email Saved
hu: Piszkozat elmentve.

en: Could not move/copy file. File not attached
hu: Az állomány hozzáférhetetlen. Melléklet nincs csatolva.

en: Your draft has been saved.
hu: A piszkozat elmentve.

en: Your mail has been sent.
hu: A levél sikeresen elküldve.

en: From:
hu: feladó:

en: To:
hu: címzett:

en: Cc:
hu: másolat:

en: Bcc:
hu: titkos másolat:

en: Subject:
hu: tárgy:

en: Send
hu: Elküld

en: Attach:
hu: Melléklet:

en: Add
hu: Csatolás

en: Delete selected attachments
hu: Kijelölt mellékletek törlése

en: Because PHP file uploads are turned off, you can not attach files to this message. Please see your system administrator for details.
hu: A szerveren nincs engedélyezve a PHP fájlfeltöltés, ezért nem lehet fájlokat csatolni a levelekhez. Forduljon a rendszergazdához!

en: Priority
hu: sürgősség

en: High
hu: magas

en: Normal
hu: átlagos

en: Low
hu: alacsony

en: Receipt
hu: Visszaigazolást kérek

en: On Read
hu: olvasás esetén

en: On Delivery
hu: kézbesítés esetén

en: Signature
hu: Aláírás

en: Addresses
hu: Címjegyzék

en: Save Draft
hu: Mentés piszkozatként

en: You have not filled in the "To:" field.
hu: Nem töltötte ki a "Címzet:" mezőt.

en: Error: Draft folder %s does not exist.
hu: Hiba: A %s nevű piszkozatmappa nem létezik.

en: Message not sent.
hu: A levélküldés nem sikerült.

en: Server replied:
hu: A szerver válasza:

en: Illegal folder name. Please select a different name.
hu: Hibás mappanév. Válasszon más nevet!

en: Click here to go back
hu: Vissza

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
hu: Nem választotta ki a törlendő mappá(ka)t. Kérjük válasszon!

en: Delete Folder
hu: Mappa törlése

en: Are you sure you want to delete %s?
hu: Biztosan törli ezt a mapát: %s?

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Folders
hu: Mappák

en: Subscribed successfully.
hu: A feliratkozás sikerült.

en: Unsubscribed successfully.
hu: A feliratkozás sikerült.

en: Deleted folder successfully.
hu: A törlés sikerült.

en: Created folder successfully.
hu: A mappa létrehozva.

en: Renamed successfully.
hu: A mappa sikeresen átnevezve.

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
hu: A feliratkozás nem sikerült. Nincs ilyen mappa.

en: refresh folder list
hu: Mappalista frissítése

en: Create Folder
hu: Mappa létrehozása

en: as a subfolder of
hu: almappaként az alábbi mappában:

en: None
hu: EGYIK SEM

en: Let this folder contain subfolders
hu: A mappának lehessenek további almappái

en: Create
hu: Létrehoz

en: Rename a Folder
hu: Mappa átnevezése

en: Select a folder
hu: VÁLASSZON MAPPÁT!

en: Rename
hu: Átnevezés

en: No folders found
hu: NINCSENEK MAPPÁK

en: Delete
hu: Törlés

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: No folders were found to unsubscribe from!
hu: Nincsenek mappák amelyekről le lehetne iratkozni.

en: No folders were found to subscribe to!
hu: Nincsenek mappák amelyekre fel lehetne iratkozni.

en: Subscribe to:
hu: Feliratkozás

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
hu: Nem választott ki átnevezendő mappát. Kérem, válasszon!

en: Rename a folder
hu: Mappa átnevezése

en: New name:
hu: Új név:

en: Submit
hu: Mentés

en: ERROR: Help files are not in the right format!
hu: HIBA: Súgófájlok formátuma nem megfelelő!

en: Help
hu: Súgó

en: Help is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
hu: A súgó fejezet nincs lefordítva az ön választott nyelvére, ezért angolul fog megjelenni.

en: Help is not available. Please contact your system administrator for assistance.
hu: Hiányzik a súgó. Forduljon a rendszergazdához!

en: This chapter is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
hu: A %s fejezet nincs lefordítva az ön választott nyelvére, ezért angolul fog megjelenni.

en: This chapter is missing
hu: Ez a fejezet hiányzik.

en: For some reason, chapter %s is not available.
hu: A %s fejezet valami okból hiányzik.

en: Table of Contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Top
hu: Az oldal tetejére

en: Viewing an image attachment
hu: Kép melléklet megtekintése

en: View message
hu: Normál nézet

en: Download this as a file
hu: mentés fájlba

en: INBOX
hu: Bejövő levelek

en: Purge
hu: Végleges törlés

en: Last Refresh
hu: Utolsó frissítés

en: Check mail
hu: Levelek ellenőrzése

en: Login
hu: Belépés

en: SquirrelMail version %s
hu: SquirrelMail (MókusPosta) %s verzió

en: By the SquirrelMail Project Team
hu: A SquirrelMail csapat munkája

en: %s Login
hu: %s - belépés:

en: Name:
hu: felhasználónév:

en: Password:
hu: jelszó:

en: No messages were selected.
hu: Nincs üzenet kiválasztva.

en: Options
hu: Opciók

en: Message Highlighting
hu: Üzenetek kiemelése (színekkel)

en: New
hu: Új szabály

en: Done
hu: Kész

en: To or Cc
hu: címzett vagy másolat

en: subject
hu: tárgy

en: Edit
hu: szerkeszt

en: Up
hu: fel

en: Down
hu: le

en: No highlighting is defined
hu: Jelenleg nincsenek kiemelési szabályok.

en: Identifying name
hu: szabály neve

en: Color
hu: kiemelés színe

en: Dark Blue
hu: sötétkék

en: Dark Green
hu: sötétzöld

en: Dark Yellow
hu: sötétsárga

en: Dark Cyan
hu: sötét cián

en: Dark Magenta
hu: sötétbíbor

en: Light Blue
hu: világoskék

en: Light Green
hu: világoszöld

en: Light Yellow
hu: világossárga

en: Light Cyan
hu: világos cián

en: Light Magenta
hu: világosbíbor

en: Dark Gray
hu: sötétszürke

en: Medium Gray
hu: szürke

en: Light Gray
hu: világosszürke

en: White
hu: fehér

en: Other:
hu: HTML RGB:

en: Ex: 63aa7f
hu: (pl.: 63aa7f)

en: Matches
hu: tartalmazza ezt a szöveget:

en: Editing identities is disabled.
hu: Az identitás(ok) módosítása nem engedélyezett.

en: Default Identity
hu: Alapértelmezett identitás

en: Alternate Identity %d
hu: Alternatív identitás %d

en: Add a New Identity
hu: Új identitás hozzáadása

en: Advanced Identities
hu: Alternatív indentitások

en: Full Name
hu: teljes név

en: E-Mail Address
hu: e-mail cím

en: Reply To
hu: válaszcím (Reply-To)

en: Save / Update
hu: Mentés

en: Make Default
hu: Alapértelmezetté tesz

en: Move Up
hu: Felfelé mozgat

en: Index Order
hu: Üzenetlista formátuma

en: Checkbox
hu: kijelölőnégyzet

en: Flags
hu: állapojelző

en: Size
hu: méret

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
hu: Itt lehet beállítani, hogy az üzenetlistán a levelek mely tulajdonságai szereplejenek, és milyen sorrendben. Törölheti, mozgathatja a lista oszlopait, vagy újat adhat hozzájuk.

en: up
hu: fel

en: down
hu: le

en: remove
hu: törlés

en: Return to options page
hu: Visszatérés az opciók oldalra.

en: Personal Information
hu: Személyes adatok

en: Display Preferences
hu: Megjelenítési beállítások

en: Folder Preferences
hu: A mappák beállításai

en: Error(s) occurred while saving your options
hu: A beállítások mentése közben hiba történt.

en: Some of your preference changes were not applied.
hu: Néhány beállítás módosítása nem lett végrehajtva.

en: Successfully Saved Options
hu: A következő beállítások sikeresen elmentve

en: Refresh Folder List
hu: Mappalista frissítése

en: Refresh Page
hu: Oldal frissítése

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
hu: Itt lehet beállítani a személyes adatokat, úgy mint név, e-mail cím stb...

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
hu: Itt lehet testre szabni a SquirrelMail (MókusPosta) megjelenését, például a színeket, a használt nyelvet stb...

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
hu: Az itt megadott szabályok alapján bizonyos leveleket a kívánt háttérszínnel kiemelhet az üzenetlistán, abból a célból, hogy könnyen megkülönböztethetőek legyenek a többi levéltől.

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
hu: Itt lehet testre szabni a mappalista megjelenítését, valamint kiválasztani a speciális célokat szolgáló mappákat (pl. az alküldött levelek mappáját).

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
hu: Kiválasztható, hogy a levél mely mezői, illetve azok milyen sorrendben jelenjenek meg

en: Message not printable
hu: Az üzenet nem nyomtatható.

en: Attachments:
hu: Melléklet(ek):

en: Unknown sender
hu: Ismeretlen küldő

en: Info:
hu: megjegyzés:

en: Size:
hu: méret:

en: Type:
hu: típus:

en: Invalid URL
hu: Érvénytelen URL

en: Printer Friendly
hu: Nyomtatható változat

en: Print
hu: Nyomtatás

en: View Printable Version
hu: nyomtatható változat

en: Read:
hu: Olvasva:

en: Your message
hu: Az ön alábbi üzenetét

en: Sent
hu: elküldve

en: Was displayed on %s
hu: a címzett megynyitotta ekkor: %s

en: less
hu: kevesebb

en: more
hu: továbbiak

en: Mailer
hu: küldő program

en: Read receipt
hu: tértivevény

en: sent
hu: elküldve

en: requested
hu: küldendő!

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
hu: A levél küldője visszajelzést (tértivevényt) kért arról, hogy elolvasta ezt a levelet. Akar most visszaigazolást küldeni?

en: Send read receipt now
hu: tértivevény (visszaigazolás) küldése

en: Search Results
hu: Keresés eredménye:

en: Message List
hu: Üzenetek listája

en: Resume Draft
hu: Piszkozat folytatása

en: Edit Message as New
hu: Üzenet szerkesztése új levélként

en: View Message
hu: Üzenet megtekintése

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Forward as Attachment
hu: Továbbítás mellékletként

en: Reply
hu: Válasz

en: Reply All
hu: Válasz mindenkinek

en: View Full Header
hu: teljes fejléc megjelenítése

en: Attachments
hu: Melléklet(ek)

en: You must be logged in to access this page.
hu: Az oldal megtekintéséhez előbb be kell jelentkezni.

en: Folder:
hu: Mappa:

en: Saved Searches
hu: Elmentett keresések:

en: edit
hu: Szerkesztés

en: search
hu: Keresés most

en: delete
hu: Törlés

en: Recent Searches
hu: Legutóbbi keresések:

en: save
hu: Ment

en: forget
hu: Elfelejt

en: Current Search
hu: Jelenlegi keresőfeltétel:

en: All Folders
hu: MINDEN MAPPA

en: Body
hu: szöveg

en: Everywhere
hu: a levél egésze

en: No Messages Found
hu: Nincs eredmény.

en: Please enter something to search for
hu: Kérem, adja meg a keresendő szövegrészt!

en: Signout
hu: Kilépés

en: Sign Out
hu: Kilépés

en: You have been successfully signed out.
hu: Sikeresen kilépett.

en: Click here to log back in.
hu: Belépés újból

en: Viewing a Business Card
hu: Névjegy megtekintése

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
hu: A %s verziójú vCard-ok megjelenítése nem teljesen megoldott, nem biztos, hogy minden információ helyesen jelenik meg.

en: Title
hu: megszólítás

en: Web Page
hu: weboldal

en: Organization / Department
hu: intézmény / részleg

en: Address
hu: cím

en: Work Phone
hu: munkahelyi telefon

en: Home Phone
hu: otthoni telefon

en: Cellular Phone
hu: mobiltelefon

en: Fax
hu: fax

en: Note
hu: megjegyzés mezőbe

en: Add to address book
hu: Címtárba vétel

en: Title &amp; Org. / Dept.
hu: megszólítás & intézmény / részleg

en: Viewing Full Header
hu: Teljes fejléc nézet

en: Viewing a text attachment
hu: Szöveges melléklet megjelenítése

en: View Unsafe Images
hu: Nem biztonságok képek megjelenítése

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
hu: Az adatbáziskezeléshez szükséges PEAR függvények elérése nem sikerült.

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
hu: Telepítve van a PEAR, és megfelelően be van állítva az include út a %s eléréséhez?

en: Please contact your system administrator and report this error.
hu: Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával és jelentse ezt a hibát.

en: Personal address book
hu: Saját címtár

en: Database error: %s
hu: Adatbázis hiba: %s

en: Address book is read-only
hu: A címtár nem írható (csak olvasható)

en: User "%s" already exists
hu: '%s' nevű felhasználó már létezik

en: User "%s" does not exist
hu: '%s' nevű felhasználó nem létezik

en: User '%s' already exist.
hu: '%s' nevű felhasználó már létezik

en: Not a file name
hu: Ez nem fájlnév.

en: No such file or directory
hu: Nincs ilyen nevű állomány vagy könytár

en: Open failed
hu: Megnyitás sikertelen.

en: Write failed
hu: Írás sikertelen.

en: Unable to update
hu: Módosítás sikertelen.

en: Address book is corrupted. Required fields are missing.
hu: A címtárfájl hibás, nincs minden kötelező mező kitöltve benne.

en: Address book entry is too big
hu: A címtárbejegyzés túl nagy.

en: Could not lock datafile
hu: Adatállomány zárolása sikertelen.

en: Write to address book failed
hu: A címtár írása nem sikerült.

en: Error initializing address book database.
hu: Hiba történt az adatbázishoz történő csatlakozáskor.

en: Error opening file %s
hu: Hiba a(z) %s állomány megnyitásakor.

en: Global address book
hu: Közös címtár

en: Error initializing global address book.
hu: Hiba történt a közös címtár megnyitásakor.

en: Error initializing LDAP server %s:
hu: Nem sikerült csatlakozni a(z) %s LDAP szerverhez.

en: Click here to change the sorting of the address list
hu: Kattintson ide a címlista rendezési módjának megváltoztatásához!

en: Invalid input data
hu: Helytelen adatmegadás.

en: Name is missing
hu: A nevet meg kell adni.

en: E-mail address is missing
hu: Az e-mail címet meg kell adni.

en: Nickname contains illegal characters
hu: Az azonosító nem megfelelő karaktereket (is) tartalmaz.

en: View
hu: Megtekintés

en: View Business Card
hu: Névjegy megtekintése

en: Your session has expired, but will be resumed after logging in again.
hu: A munkamenet érvényessége sajnos lejárt. Újbóli belépés után folytathatja a munkát.

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Sun
hu: V

en: Mon
hu: H

en: Tue
hu: K

en: Wed
hu: Sz

en: Thu
hu: Cs

en: Fri
hu: P

en: Sat
hu: Szo

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: május

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: márc

en: Apr
hu: ápr

en: Ma&#121;
hu: máj

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szept

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: D, F j, Y g:i a
hu: Y.F j.(D) g:i a

en: D, F j, Y H:i
hu: Y.F j.(D) H:i

en: M j, Y
hu: Y.M.j.

en: D, g:i a
hu: D. g:i a

en: D, H:i
hu: D. H:i

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
hu: A személyes beállítások adatbázisában a következő végzetes hiba történt: %s.

en: Click here to return to %s
hu: Visszatérés ide: %s

en: Go to the login page
hu: Ugrás a belépő oldalra

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
hu: Az ön személyes beállításait tároló %s fájl nincs meg. Új, alapértelmezett beállításokkal feltöltött fájl létrehozásához lépjen ki, majd be!

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: Az ön személyes beállításait tároló %s fájl megnyitása nem sikerült. Forduljon a rendszergazdához!

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: Az ön személyes beállításait tároló %s fájl nem írható. Forduljon a rendszergazdához!

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: Az ön személyes beállításait tároló %s fájljának létrehozása a %s sablonfájl alapján nem sikerült. Forduljon a rendszergazdához!

en: Error opening %s
hu: Hiba történt a %s megnyitásakor.

en: Default preference file not found or not readable!
hu: Az alapértelmezett beállításokat tároló fájl nincs meg, vagy nem olvasható!

en: Could not create initial preference file!
hu: Az ön személyes beállításait tároló fájl létrehozása nem sikerült.

en: %s should be writable by user %s
hu: A %s fájlnak írhatónak kell lennie %s felhasználó által.

en: Signature is too big.
hu: Az aláírás túl nagy.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: A %s aláírásfájl megnyitása nem sikerült. Forduljon a rendszergazdához!

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: A %s aláírásfájl nem írható. Forduljon a rendszergazdához!

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: A %s aláírásfájl létrehozása a %s sablonfájl alapján nem sikerült. Forduljon a rendszergazdához!

en: You need to have PHP installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
hu: Többbájtos string funkcióval rendelkező PHP-re van szükség. (Fordításkor meg kell adni a configure --enable-mbstring opciót.)

en: ERROR: No available IMAP stream.
hu: HIBA: Nincs elérhető IMAP adatfolyam.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
hu: HIBA: A kapcsolatot az IMAP szerver eldobta.

en: ERROR: Could not complete request.
hu: HIBA: A kérést nem sikerült teljesíteni.

en: Query:
hu: Lekérdezés:

en: Reason Given:
hu: Az ok a következö:

en: ERROR: Bad or malformed request.
hu: HIBA: rossz formátumú kérés.

en: Server responded:
hu: A szerver válasza:

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
hu: HIBA: az IMAP szerver lezárta a kapcsolatot.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
hu: HIBA: Ismeretlen IMAP válasz.

en: Error connecting to IMAP server: %s.
hu: Nem sikerül csatlakozni a %s IMAP szerverhez.

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
hu: Az IMAP szerver nem engedélyezi a titkosítatlan jelszóval történő belépést.

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
hu: CRAM-MD5 vagy DIGEST-MD5 authentikációval sikerülhet a csatlakozás.

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
hu: A TLS titkosítás használata szintén eredményes lehet.

en: Bad request: %s
hu: Hibás kérés: %s

en: Unknown error: %s
hu: Ismeretlen hiba: %s

en: Read data:
hu: Adatolvasás:

en: Unknown user or password incorrect.
hu: Rossz felhasználónév vagy jelszó.

en: ERROR: Could not append message to
hu: HIBA: A levelet nem lehetett ebbe a mappába másolni

en: Solution:
hu: Megoldás:

en: Remove unneccessary messages from your folders. Start with your Trash folder.
hu: Törölje a felesleges leveleket! Kezdje a törölt elemek mappájával!

en: Invalid mailbox name: %s
hu: A következő postafióknév érvénytelen: %s

en: (no subject)
hu: (nincs tárgy)

en: Unknown Sender
hu: ismeretlen feladó

en: Unknown response from IMAP server:
hu: Ismeretlen válaszüzenetet küldött az IMAP szerver:

en: The server couldn't find the message you requested.
hu: A szerver nem találja kért üzenetet.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
hu: A legvalószínűbb ok az, hogy az üzenetlista legutóbbi frissítése óta elkerült a helyéről a kért levél. Elképzelhető, hogy egy másik program mozdította el.

en: Unknown date
hu: ismeretlen dátum

en: A
hu: Vá

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
hu: Az IMAP szerver nem képes a téma szerinti levélrendezésre.

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
hu: Az IMAP szerver nem képes a szerveroldali levélrendezésre.

en: THIS FOLDER IS EMPTY
hu: EZ A MAPPA ÜRES

en: Move Selected To
hu: Kijelölt levelek áthelyezése ide:

en: Transform Selected Messages
hu: Kijelölt levelek állapotának megváltoztatása:

en: Move
hu: Áthelyezés

en: Expunge
hu: Végleges törlés

en: Read
hu: Olvasott

en: Unread
hu: Olvasatlan

en: Unthread View
hu: Normál rendezés

en: Thread View
hu: Téma szerinti rendezés

en: Toggle All
hu: Kijelölés megford.

en: Unselect All
hu: Kijelölés megszüntetése

en: Select All
hu: Minden kijelölése

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
hu: Megjelenített levelek: %s. - %s. (össz: %s)

en: Viewing Message: %s (%s total)
hu: Megjelenített levél: %s. (össz: %s)

en: Paginate
hu: Oldalakra tördelés

en: Show All
hu: Összes mutatása

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
hu: A SquirrelMail nem tudtani feldolgozni a levél törzs struktúráját.

en: The bodystructure provided by your IMAP server:
hu: Az IMAP szerver értelmezése szerinti törzs struktúra:

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
hu: Üzenettörzs-letöltési hiba. A levél formátuma valószínűleg hibás.

en: Command:
hu: Parancs:

en: Response:
hu: Válasz:

en: Message:
hu: Üzenet:

en: FETCH line:
hu: LEHÍVÓ sor:

en: Hide Unsafe Images
hu: Nem biztoságos képek elrejtése

en: Download
hu: Letöltés

en: sec_remove_eng.png
hu: sec_remove_hu_HU.png

en: This external link will open in a new window
hu: Ez a külső hivatkozés új ablakban fog megnyílni.

en: Option Type '%s' Not Found
hu: A(z) '%s' opció típus nem található

en: Delete Selected
hu: Kijelöltek törlése

en: Edit List Layout Type '%s' Not Found
hu: Az '%s' listarendezési mód nem található.

en: Current Folder
hu: Aktuális mappa

en: Compose
hu: Új levél

en: Error creating directory %s.
hu: A %s könyvtár létrehozása nem sikerült.

en: Could not create hashed directory structure!
hu: A gyorskereső könyvtárstruktúra létrehozása nem sikerült.

en: Email delivery error
hu: Kézbesítési hiba

en: Can't execute command '%s'.
hu: A '%s' parancs végrehajtása nem sikerült.

en: Can't open SMTP stream.
hu: SMTP adatfolyam-megnyitás sikertelen.

en: Service not available, closing channel
hu: Szolgáltatás nem elérhető, csatorna zárása.

en: A password transition is needed
hu: Jelszóváltoztatás szükséges.

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
hu: A kérés végrahajtása nem sikerült: nincs ilyen postafiók.

en: Requested action aborted: error in processing
hu: A kérés végrahajtása nem sikerült: feldolgozási hiba.

en: Requested action not taken: insufficient system storage
hu: A kérés végrahajtása nem sikerült: nincs elegendő tárhely.

en: Temporary authentication failure
hu: Átmeneti authentikációs hiba.

en: Syntax error; command not recognized
hu: Szintaktikus hiba: nincs ilyen parancs.

en: Syntax error in parameters or arguments
hu: Szintaktikus hiba a parametérekben vagy argumentumokban.

en: Command not implemented
hu: A kért utasítás végrehajtása nem támogatott.

en: Bad sequence of commands
hu: A parancsok sorrendje helytelen.

en: Command parameter not implemented
hu: A kért utasítás végrehajtása a megadott paraméterekkel nem támogatott.

en: Authentication required
hu: Hitelesítés sükséges.

en: Authentication mechanism is too weak
hu: A hitelesítési mechanizmus túl gyenge.

en: Authentication failed
hu: Sikertelen hitelesítés.

en: Encryption required for requested authentication mechanism
hu: A kért hitelesítési mechanizmushoz titkosítás szükséges.

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
hu: A kérés végrahajtása nem sikerült: nincs ilyen postafiók.

en: User not local; please try forwarding
hu: A kérés végrahajtása nem sikerült: a címzettnek a célszerveren nincs hozzáférése.

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
hu: A kérés végrahajtása nem sikerült tárhelykorlátozás miatt.

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
hu: A kérés végrahajtása nem sikerült: postafióknév megadása nem engedélyezett.

en: Transaction failed
hu: Sikertelen művelet.

en: Unknown response
hu: Ismeretlen válasz.

en: General Display Options
hu: Általános megjelenítési beállítások

en: Theme
hu: téma

en: Default
hu: ALAPÉRTELMEZETT

en: Custom Stylesheet
hu: egyedi stíluslap

en: Language
hu: nyelv

en: Use Javascript
hu: JavaScript engedélyezése

en: Autodetect
hu: automatikus felismerés

en: Always
hu: mindig

en: Never
hu: soha

en: Mailbox Display Options
hu: Üzenetlista megjelenítésének beállításai

en: Number of Messages per Page
hu: egy oldalon megjelenített üzenetek száma

en: Enable Alternating Row Colors
hu: váltakozó sorszínek engedélyezése

en: Enable Page Selector
hu: oldalválasztó engedélyezése

en: Maximum Number of Pages to Show
hu: egy kattintással elérhető oldalak száma legfeljebb

en: Always Show Full Date
hu: mindig a teljes dátum megjelenítése

en: Length of From/To Field (0 for full)
hu: feladó/címzett mező megjeleníthető hossza (0: korlátlan)

en: Length of Subject Field (0 for full)
hu: tárgy mező megjeleníthető hossza (0: korlátlan)

en: Message Display and Composition
hu: Levél megjelenítés és szerkesztés

en: Wrap Incoming Text At
hu: bejövő levelek tördelése ennyi karakternél

en: Width of Editor Window
hu: szerkesztőkeret szélessége (karakter)

en: Height of Editor Window
hu: szerkesztőkeret magassága (karakter)

en: Location of Buttons when Composing
hu: a gombok helye levélíráskor

en: Before headers
hu: a fejlécek fölött

en: Between headers and message body
hu: a fejlécek és a levél között

en: After message body
hu: a levél alatt

en: Address Book Display Format
hu: címjegyzék előhívásának módja levélíráskor

en: Javascript
hu: JavaScript

en: Format of Addresses Added From Address Book
hu: a címjegyzékből kimásolt címek formátuma

en: No prefix/Address only
hu: csak e-mail-cím

en: Nickname and address
hu: azonosító és cím

en: Full name and address
hu: teljes név és cím

en: Show HTML Version by Default
hu: levelek HTML változatának megjelenítése

en: Enable Forward as Attachment
hu: levelek csatolásként történő továbbításának engedélyezése

en: Include Me in CC when I Reply All
hu: "válasz mindenkinek" esetén én is megkapjam a levelet

en: Enable Mailer Display
hu: levelezőprogram típusának kijelzése

en: Display Attached Images with Message
hu: csatolt képek megjelenítése a levéllel együtt

en: Enable Printer Friendly Clean Display
hu: egyszerű, nyomtatóbarát megjelenítés

en: Enable Mail Delivery Notification
hu: tértivevények (kézbesítési visszajelzések) engedélyezése

en: Compose Messages in New Window
hu: új levél szerkesztése külön ablakban

en: Width of Compose Window
hu: szerkesztőablak szélessége (képpont)

en: Height of Compose Window
hu: szerkesztőablak szélessége (képpont)

en: Prepend Signature before Reply/Forward Text
hu: a válaszlevelekben az aláírás az idézet előtt legyen

en: Prefix for Original Message when Replying
hu: válaszkor az eredeti szöveg sorai elé beszúrandó karakter

en: Cursor Position when Replying
hu: kurzor helyzete válasz írásakor

en: To: field
hu: a "címzett" mezőben

en: Focus in body
hu: a szerkesztőkeretben

en: Select body
hu: levél szövegének kijelölése

en: No focus
hu: sehol

en: Sort by Received Date
hu: érkezési dátum szerinti rendezés

en: Enable Thread Sort by References Header
hu: Téma (thread) szerinti sorbarendezés a "Reference" fejlécmező alapján

en: Special Folder Options
hu: Speciális mappák

en: Folder Path
hu: mappanév-előtag

en: Do not use Trash
hu: NE LEGYEN LOMTÁR MAPPA

en: Trash Folder
hu: törölt levelek mappája

en: Do not use Drafts
hu: NE LEGYEN PISZKOZAT MAPPA

en: Draft Folder
hu: piszkozatok mappája

en: Do not use Sent
hu: NE LEGYEN ELKÜLDÖTT MAPPA

en: Sent Folder
hu: elküldött levelek mappája

en: Folder List Options
hu: Mappalista beállításai

en: Location of Folder List
hu: mappalista helye

en: Left
hu: bal oldalon

en: Right
hu: jobb oldalon

en: pixels
hu: képpont

en: Width of Folder List
hu: mappalista szélessége

en: Minutes
hu: perc

en: Seconds
hu: másodperc

en: Minute
hu: perc

en: Auto Refresh Folder List
hu: mappalista automatikus frissítési ideje

en: Enable Unread Message Notification
hu: levelek számának kijelzése a mappalistán

en: No Notification
hu: nincs kijelzés

en: Only INBOX
hu: csak a bejövő leveleknél

en: Unread Message Notification Type
hu: levélszámkijelzés jellege

en: Only Unseen
hu: csak az olvasatlan leveleket

en: Unseen and Total
hu: olvasatlan/összes

en: Enable Collapsable Folders
hu: elrejthető almappák (összecsukható főmappák)

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
hu: összecsukott főmappáknál az almappák levélszámának beszámítása

en: Show Clock on Folders Panel
hu: időkijelzés a mappalistán

en: International date and time
hu: nemzetközi dátum és idő

en: American date and time
hu: amerikai dátum és idő

en: European date and time
hu: európai dátum és idő

en: Show weekday and time
hu: a hét napja és az idő

en: Show time with seconds
hu: csak idő másopdercekkel

en: Show time
hu: csak idő másopdercek nélkül

en: No Clock
hu: nincs időkjelzés

en: Hour Format
hu: óraformátum

en: 12-hour clock
hu: 12 órás (am/pm)

en: 24-hour clock
hu: 24 órás

en: Memory Search
hu: keresések elmentése

en: Disabled
hu: kikapcsolva

en: Folder Selection Options
hu: Mappaválasztási opciók

en: Selection List Style
hu: legördülő mappaválasztó listák formátuma

en: Long:
hu: teljes:

en: Folder
hu: mappa

en: Subfolder
hu: almappa

en: Indented:
hu: behúzással:

en: Delimited:
hu: elválasztó karakterrel:

en: You can't select INBOX as Trash folder.
hu: A bejövő levelek mappája nem használható törölt levelek számára.

en: You can't select INBOX as Sent folder.
hu: A bejövő levelek mappája nem használható kimenő levelek számára.

en: You can't select INBOX as Draft folder.
hu: A bejövő levelek mappája nem használható piszkozatok számára.

en: Name and Address Options
hu: Név és cím beállítások

en: E-mail Address
hu: e-mail cím

en: Edit Advanced Identities
hu: Alternatív identitások szerkesztése

en: (discards changes made on this form so far)
hu: (és a személyes adatok eddigi módosítasainak elvetése)

en: Multiple Identities
hu: Többszörös identitás

en: Same as server
hu: ugyanaz, mint a szerveré

en: Error opening timezone config, contact administrator.
hu: Időzónakonfiguráció megnyitási hiba, forduljon a rendszergazdához!

en: Timezone Options
hu: Időzóna beállítások

en: Your current timezone
hu: az ön jelenlegi időzónája

en: Reply Citation Options
hu: Válaszkori idézés beállításai

en: Reply Citation Style
hu: válaszkori idézés stílusa

en: No Citation
hu: nincs idézés

en: AUTHOR Wrote
hu: FELADÓ ezt írta:

en: On DATE, AUTHOR Wrote
hu: DÁTUM időpontban FELADÓ ezt írta:

en: Quote Who XML
hu: XML típusú (quote who)

en: User-Defined
hu: felhasználó által definiált

en: User-Defined Citation Start
hu: felhasználó által definiált idézés kezdete

en: User-Defined Citation End
hu: felhasználó által definiált idézés vége

en: Signature Options
hu: Aláírás beállítások

en: Use Signature
hu: aláírás használata

en: Prefix Signature with '-- ' Line
hu: a '-- ' sor beszúrása az aláírás elé

en: Config File Version
hu: Konfigurációs fájl verziója

en: SquirrelMail Version
hu: SquirrelMail verzió

en: PHP Version
hu: PHP Verzió

en: Organization Preferences
hu: Intézményi beállítások

en: Organization Name
hu: intézmény neve

en: Organization Logo
hu: intézmény logója

en: Organization Logo Width
hu: intézményi logó szélessége

en: Organization Logo Height
hu: intézményi logó magassága

en: Organization Title
hu: webböngésző címsora

en: Signout Page
hu: kilépés oldal

en: Provider Link URI
hu: szolgáltató (ISP) URL-je

en: Provider Name
hu: szolgáltató (ISP) URL-neve

en: Top Frame
hu: a SquirrelMail felület legfelső szintű HTML kerete

en: Server Settings
hu: A levelezőszerver beállításai

en: Mail Domain
hu: e-mail címek alapértelmezett tartománya

en: IMAP Server Address
hu: IMAP szerver címe

en: IMAP Server Port
hu: IMAP szerver portja

en: IMAP Server Type
hu: IMAP szerver típusa

en: Cyrus IMAP server
hu: Cyrus

en: University of Washington's IMAP server
hu: University of Washington

en: Microsoft Exchange IMAP server
hu: Microsoft Exchange

en: Courier IMAP server
hu: Courier

en: Mac OS X Mailserver
hu: Mac OS X

en: hMailServer IMAP server
hu: hHMail

en: Mercury/32 IMAP server
hu: Mercury/32

en: Binc IMAP server
hu: Binc

en: Dovecot IMAP server
hu: Dovecot

en: Not one of the above servers
hu: más

en: IMAP Folder Delimiter
hu: IMAP mappanév elválasztó

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
hu: (Automatikus felismeréshez ezt írja be: detect)

en: Use TLS for IMAP Connections
hu: TLS használata az IMAP kapcsolathoz

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
hu: (Legalább PHP 4.3.x szükséges.)

en: IMAP Authentication Type
hu: IMAP hitelesítési típus

en: IMAP login
hu: titkosítatlan (PLAIN)

en: Use Sendmail Binary
hu: levélküldés sendmail paranccsal

en: Choose &quot;no&quot; for SMTP
hu: (SMTP használatához válassza a nemet.)

en: Sendmail Path
hu: sendmail elérési útja

en: Sendmail Arguments
hu: sendmail parancssori paraméterek

en: SMTP Server Address
hu: SMTP szerver címe

en: SMTP Server Port
hu: SMTP szerver portja

en: Use TLS for SMTP Connections
hu: TLS használata az SMTP kapcsolathoz

en: SMTP Authentication Type
hu: SMTP hitelesítés típusa

en: No SMTP auth
hu: hitelesítés nélkül

en: Login (plain text)
hu: LOGIN

en: Custom SMTP AUTH username
hu: SMTP felhasználónév

en: Custom SMTP AUTH password
hu: SMTP jelszó

en: POP3 Before SMTP?
hu: SMTP előtt POP3

en: Header Encryption Key
hu: "Received " fejlécmező titkosítása ezzel a kulccsal:

en: Invert Time
hu: időzónaeltolás invertálása (google: squirrelmail invert time)

en: Folders Defaults
hu: Mappák Alapbeállításai

en: Default Folder Prefix
hu: alapértelmezett mappanév-előtag

en: Show Folder Prefix Option
hu: mappanév-előtag szerkesztési lehetőség a felhasználónknak

en: By default, move to trash
hu: törölt elemek mappa használata alapértelmezetten

en: By default, move to sent
hu: elküldött elemek mappa használata alapértelmezetten

en: By default, save as draft
hu: piszkozatok mappa használata alapértelmezetten

en: List Special Folders First
hu: speciális mappák a mappalista tetején

en: Show Special Folders Color
hu: speciális mappák kiemelése más színnel

en: Auto Expunge
hu: levelek azonnali törlése (nem csak IMAP megjelölés)

en: Default Sub. of INBOX
hu: minden mappa a bejövő levelek almappája

en: Show 'Contain Sub.' Option
hu: "tartalmazhat almappát" IMAP opció mutatása

en: Default Unseen Notify
hu: levelek számának kijelzése a mappalistán

en: Default Unseen Type
hu: levélszámkijelzés jellege

en: Auto Create Special Folders
hu: speciális mappák automatikus létrehozása

en: Auto delete folders
hu: teljes mappák törlésekor a szemétkosár mellőzése

en: Enable /NoSelect folder fix
hu: \Noselect IMAP mappák megjelenítése

en: General Options
hu: Általános beállítások

en: Data Directory
hu: adatok ideiglenes könyvtára

en: Temp Directory
hu: csatolmányok ideiglenes könyvtára

en: Hash Level
hu: ideiglenes könyvtárszerkezet mélysége

en: Hash Disabled
hu: egyszintű (hash tiltva)

en: Moderate
hu: mérsékelt

en: Medium
hu: közepes

en: Default Left Size
hu: mappalista-keret alapértelmezett szélessége

en: Usernames in Lowercase
hu: felhasználónevek kisbetűsítése

en: Allow use of priority
hu: levélsürgősség megadásának engedélyezése

en: Hide SM attributions
hu: SquirrelMail verzióadatok elrejtése

en: Enable use of delivery receipts
hu: tértivevények (Kézbesítési értesítők) engedélyezése

en: Allow editing of identities
hu: identitások szerkesztésének engedélyezése

en: Allow editing of full name
hu: teljes név szerkesztésének engedélyezése

en: Remove username from headers
hu: felhasználónév kihagyása a levélfejlécekből

en: Used only when identities can't be modified
hu: (Csak akkor működik, ha az identitások szerkesztése tiltott.)

en: Use server-side sorting
hu: szerveroldali levélrendezés

en: Use server-side thread sorting
hu: téma (THREAD) szerinti levélrendezés szerveroldalon

en: Allow server charset search
hu: IMAP keresési karakterkészlet megadása

en: UID support
hu: UID támogatás engedélyezése

en: PHP session name
hu: PHP session neve

en: Location base
hu: alap URL

en: Message of the Day
hu: Belépési üzenet (MOTD)

en: Database
hu: Adatbázis beállítások

en: Address book DSN
hu: címtár adatbázis DSN-je

en: Address book table
hu: címtár adattáblája

en: Preferences DSN
hu: felhasználói tulajdonságok adatbázisának DSN-je

en: Preferences table
hu: felhasználói tulajdonságok adattáblája

en: Preferences username field
hu: felhasználónév mező

en: Preferences key field
hu: attribútumnév mező

en: Preferences value field
hu: attribútumérték mező

en: Global address book DSN
hu: közös címtár DSN-je

en: Global address book table
hu: közös címtár adattáblája

en: Allow writing into global address book
hu: közös címtár módosításának engedélyezése

en: Allow listing of global address book
hu: közös címtár kilistázásának engedélyezése

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: Default Language
hu: alapértelmezett nyelv

en: Default Charset
hu: alapértelmezett karakterkészlet

en: Enable lossy encoding
hu: ismeretlen karakterek kihagyásának engedélyezése

en: Address Books
hu: Címjegyzékek beállításai

en: Default Javascript Addressbook
hu: Javascript felület használata alapértelmezetten

en: Global address book file
hu: közös címtár fájlja

en: Allow writing into global address book file
hu: fájl alapú közös címtár írásának engedélyezése

en: Themes
hu: Témabeállítások

en: Style Sheet URL (css)
hu: stíluslap-fájl (CSS) URL-je

en: Default theme
hu: alapértelmezett téma

en: Use index number of theme
hu: (A téma sorszámát kell megadni.)

en: Configuration Administrator
hu: Rendszergazdai beállítások

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
hu: Megjegyzés: Azt ajánljuk, hogy ehelyett a webes rendszergazdai felület helyett a conf.pl szkriptet használja, mert abban bővebb információkat talál, és a beállított értékek helyességének vizsgálata is alaposabb, ráadásul ennek felületnek az engedélyezése biztonsági kockázatokkal járhat.

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
hu: Amennyiben itt problémái adódnak a beállításokkal, próbálkozzon a conf.pl szkripttel!

en: Theme Name
hu: téma neve

en: Theme Path
hu: téma elérési útja

en: Plugins
hu: Beépülő modulok

en: Plugin directory could not be found: %s
hu: Nem található a modulok (plugin-ek) könyvtára itt: %s

en: Change Settings
hu: Beállítások megváltoztatása

en: Test Configuration
hu: Beállítások tesztelése

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
hu: A konfigfájl (config.php) megnyitása sikertelen. Nézze meg, rendben van-e!

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
hu: Ez a modul a SquirrelMail weben keresztüli konfigurálását teszi lehetővé rendszergazdák számára.

en: Plugin is not enabled
hu: modul kikapcsolva

en: Submit a Bug Report
hu: Hibajelentés küldése

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
hu: Mielőtt hibajelentést küldene, kérjük, győződjön meg róla, hogy nem követte el az alábbi listán szereplő gyakori hibák valamelyikét!

en: Make sure that you are running the most recent copy of %s. You are currently using version %s.
hu: Győződjön meg róla, hogy a %s legújabb verzióját használja. Az ön jelenlegi verziója: %s.

en: Check to see if your bug is already listed in the %sBug List%s on SourceForge. If it is, we already know about it and are trying to fix it.
hu: Nézze meg, nem szerepel-e már az ön által talált hiba a %sBug List%s listán a SourceForge-on. Ha igen, akkor a hiba már ismert, és a megoldása folyamatban van.

en: Try to make sure that you can repeat it. If the bug happens sporatically, try to document what you did when it happened. If it always occurs when you view a specific message, keep that message around so maybe we can see it.
hu: Próbálja ki, hogy a hiba megismételhető-e! Ha csak néha fordul elő, próbálja meg körülírni, mit csinált, amikor bekövetkezett! Ha mindig egy bizonyos levél megnyitásakor következik be, őrizze meg azt a levelet, hogy elemezhessük a tartalmát!

en: If there were warnings displayed above, try to resolve them yourself. Read the guides in the %s directory where SquirrelMail was installed.
hu: Ha a fentiekben figyelmeztető üzeneteket látott, próbája megoldani a bennük szereplő hibákat! Segítségként olvassa el a SquirrelMail könyvtárának %s alkönyvtárban található útmutatókat!

en: Pressing the button below will start a mail message to the developers of SquirrelMail that will contain a lot of information about your system, your browser, how SquirrelMail is set up, and your IMAP server. It will also prompt you for information. Just fill out the sections at the top. If you like, you can scroll down in the message to see what else is being sent.
hu: Az alábbi gomb megnyomásával üzenetet küldhet a SquirrelMail fejlesztőinek, sok információval az ön operációs rendszeréről, böngészőjéről, a SquirrelMail beállításairól és az IMAP kiszolgálóról. Néhány információt kézzel kell megadnia az üzenet felső részében, de lejjebb gördítve megnézheti, mi egyéb kerül még elküldésre!

en: Please make sure to fill out as much information as you possibly can to give everyone a good chance of finding and removing the bug. Submitting your bug like this will not have it automatically added to the bug list on SourceForge, but someone who gets your message may add it for you.
hu: Kérem, adjon meg minden lehetséges információt, hogy elősegítse a hiba megtalálását és megoldását! Figyelem! A hibabejelentés nem kerül fel automatikusan a SourceForge hibalistájára, csak ha valaki, aki megkapta, kézileg felveszi.

en: This bug involves:
hu: A hiba helye:

en: the general program
hu: a főprogram

en: a specific plugin
hu: egy bizonyos modul (plugin)

en: Start Bug Report Form
hu: Hibabejelentő kitöltése

en: Bug
hu: Hibabejelentés

en: Bug Reports
hu: Hibabejelentések

en: Show button in toolbar
hu: megjelenítés a eszközsávban

en: Could not write calendar file %s
hu: A %s naptárfájl írása nem sikerül.

en: TODAY
hu: MA

en: Go
hu: Mehet

en: l, F j Y
hu: Y. F j. l

en: ADD
hu: ÚJ BEJEGYZÉS

en: EDIT
hu: SZERKESZT

en: DEL
hu: TÖRÖL

en: Start time:
hu: Kezdet:

en: Length:
hu: Időtartam:

en: Priority:
hu: Fontosság:

en: Title:
hu: Cím:

en: Set Event
hu: Bejegyzés felvétele

en: Event Has been added!
hu: A bejegyzés sikeresen felvéve.

en: Date:
hu: Dátum:

en: m/d/Y
hu: Y/m/d

en: Time:
hu: Időpont:

en: Day View
hu: Napi nézet

en: Do you really want to delete this event?
hu: Biztosan törölni szeretné a bejegyzést?

en: Event deleted!
hu: A bejegyzés sikeresen törölve.

en: Nothing to delete!
hu: Nincs mit törölni!

en: Update Event
hu: Bejegyzés frissítése

en: Do you really want to change this event from:
hu: Biztos át akarja írni ezt a bejegyzést:

en: to:
hu: ezekkel az új adatokkal:

en: Event updated!
hu: Bejegyzés átírva!

en: Month View
hu: Havi nézet

en: 0 min.
hu: 0 perc

en: 15 min.
hu: 15 perc

en: 30 min.
hu: 30 perc

en: 45 min.
hu: 45 perc

en: 1 hr.
hu: 1 óra

en: 1.5 hr.
hu: 1.5 óra

en: 2 hr.
hu: 2 óra

en: 2.5 hr.
hu: 2.5 óra

en: 3 hr.
hu: 3 óra

en: 3.5 hr.
hu: 3.5 óra

en: 4 hr.
hu: 4 óra

en: 5 hr.
hu: 5 óra

en: 6 hr.
hu: 6 óra

en: Calendar
hu: Naptár

en: Delete &amp; Prev
hu: Törlés & előző

en: Delete &amp; Next
hu: Törlés & következő

en: Move to:
hu: Áthelyezés ide:

en: Delete/Move/Next Buttons:
hu: Töröl/Áthelyez/Következő gombok:

en: Display at top
hu: megjelenítése felül

en: with move option
hu: mozgatás opcióval

en: Display at bottom
hu: megjelenítése alul

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
hu: KERESKEDELMI - Bizonyítottan smapküldő szervereket tartalmaz. Kifejezetten megbízható szűrőlista.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
hu: KERESKEDELMI - Véletlenül vagy szándékosan open relay-ként beállított SMTP szerverek listája. Szintén jól használható.

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
hu: KERESKEDELMI - Végfelhasználói IP-címtartományok listája. Ezekről a címekről nem szabadna leveleknek érkezniük, mert az otthoni számítógépeknek csak a szolgáltatójuk levelezőszerverén keresztül szabadna levelet küldeniük. Sok spammer használja ezeket a címtartományokat levélküldésre.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
hu: KERESKEDELMI - RBL+ Feketelyuk lista.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
hu: KERESKEDELMI . RBL+ Open relay lista.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
hu: KERESKEDELMI - RBL+ Betárcsázós kliensek listája.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
hu: INGYENES - Five-Ten-sg.com - Közvetlen spamforrások.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
hu: INGYENES - Five-Ten-sg.com - Betárcsázó kliensek listája és néhány DSL tartomány.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
hu: INGYENES - Five-Ten-sg.com - Felhasználói megerősítés (opt in) nélkül is kiküldött listalevelek forrásai.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
hu: INGYENES - Five-Ten-sg.com - Mindenféle egyéb szerverek.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
hu: INGYENES - Five-Ten-sg.com - Önálló (single stage) szerverek.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
hu: INGYENES - Five-Ten-sg.com - Spam támogató szerverek.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
hu: INGYENES - Five-Ten-sg.com - Web űrlap IP címek.

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
hu: INGYENES - Dorkslayers - Úgy tűnik, az USA-n kívülről csak a legelvetemültebb open relay-eket listázzák, hogy elkerüljék a pereket. A weboldaluk érdekes módon NEM ajánlja a szolgáltatásuk használatát.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
hu: INGYENES - SPAMhaus - Jól ismert SPAM források listája.

en: FREE, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
hu: (jelen esetben) INGYENES - SpamCop - Ez az érdekes módszert használó lista azokat a szervereket tartalmazza, amelyek esetében nagyon magas (85% feletti) a spam-ek legitim levelekhez viszonyított aránya.

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
hu: INGYENES - dev.null.dk - Nincs semmilyen részletes információ erről a listáról.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
hu: INGYENES - visi.com Relay Stop List - Különösen elvetemült open relay-ek listája.

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
hu: INGYENES - ahbl.org Open relays - Open relay lista.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
hu: INGYENES - ahbl.org SPAM Source - Közvetlen spamforrások.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
hu: INGYENES - ahbl.org SPAM ISPs - Spambarát szolgaltatók listája.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
hu: INGYENES - Leadmon DUL - Betárcsázó kliensek és egyéb dinamikus IP-tartományok listája.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
hu: INGYENES - Leadmon SPAM Source - olyan IP-k ahonnan a Leadmon.net közvetlenül kapott SPAM-et.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
hu: INGYENES - Leadmon Bulk Mailers - Felhasználói megerősítés (opt in) nélkül is kiküldött listalevelek forrásai, vagy olyan levelezőlisták, amelyeken szándékosan nincs spam-szűrés.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
hu: INGYENES - Leadmon Open Relays - Önálló open relay-ek, amelyek nincsenek egyéb aktív RBL listán.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
hu: INGYENES - Leadmon Muli Stage - Többtagú open relay láncolatok, amelyek nincsenek egyéb aktív RBL listán, és spam-et küldtek a Leadmon.net-re.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
hu: INGYENES - Leadmon SpamBlock - Olyan - DNS-ben nem szereplő - IP-címtartományok, ahonnan a Leadmon.net spamet kapott.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
hu: (jelen esetben) INGYENES - Not Just Another Blacklist - Open relay-ek és közvetlen spam források.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
hu: (jelen esetben) INGYENES - Not Just Another Blacklist - Betárcsázó IP-k.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
hu: INGYENES - Distributed Sender Boycott List - Bizonyított open relay szerverek.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
hu: INGYENES - Distributed Sender Boycott List - Bizonyított többtagú open relay láncolatok.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
hu: INGYENES - Distributed Sender Boycott List - Nem bizonyított open relay szerverek.

en: WARNING! You must enter something to search for.
hu: FIGYELEM! A keresendő szövegrészlet megadása kötelező!

en: WARNING! Header filters should be of the format &quot;Header: value&quot;
hu: FIGYELEM! Az általános fejlécszűrők esetében a keresendő szövegrészletnek "Fejlécmező: érték" formátumúnak kell lennie!

en: Saved Scan type
hu: Szűrés típusa elmentve.

en: Message Filtering
hu: Üzenetszűrés

en: What to Scan:
hu: szűrés típusa:

en: All messages
hu: minden levél

en: Only unread messages
hu: csak az olvasatlanok

en: Save
hu: Mentés

en: Match:
hu: keresés ebben a fejlécmezőben:

en: Header
hu: ÁLTALÁNOS FEJLÉCSZŰRŐ

en: Contains:
hu: keresendő szöveg:

en: If %s contains %s then move to %s
hu: Ha a(z) %s tartalmazza a(z) "%s" szövegrészletet, akkor kerüljön a(z) %s mappába!

en: Message Filters
hu: Üzenetszűrés

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
hu: A szűrőlista különböző kritériumok alapján automatikusan a kívánt mappákba helyezi át a leveleket, ezáltal megkönnyítve a levelek közötti eligazodást.

en: SPAM Filters
hu: Spamszűrő

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
hu: Kéretlen levelek szűrése DNS feketelisták segítségével. A szűrő a megtalált spameket a bejövő levelek közül egy meghatározott mappába (pl. törölt elemek) helyezi át.

en: You must select a spam folder.
hu: Válassza ki a szűrés célmappáját!

en: You must select a scan type.
hu: Válassza ki a szűrés típusát!

en: Spam Filtering
hu: Spamszűrés

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
hu: FIGYELEM! Kérje meg a rendszergazdát, hogy adjon értéket a %s változónak!

en: Move spam to:
hu: spamszűrés célmappája:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
hu: A spamként osztályozott levelek közvetlenül a törölt elemek közé történő áthelyezése nem kifejezetten javasolt, mert néha előfordul, hogy ismerősöktől, legitim listákról érkező levelek is ide kerülnek. Fontos, hogy a spamszűrés célmappáját rendszeresen nézze át, és törölje belőle a spameket, ellenkező esetben a mappa mérete túlságosan megnőhet.

en: Unread messages only
hu: csak az olvasatlanok

en: The more messages scanned, the longer it takes. It's recommended to scan unread messages only. If a change to the filters is made, it's recommended to set it to scan all messages, then go view the INBOX, then come back and set it to scan unread messages only. That way, the new spam filters will be applied and even the spam you didn't catch with the old filters will be scanned.
hu: Minél nagyobb a feldolgozott levelek száma, annál több időt vesz igénybe a szűrés, ezért általában csak az olvasatlan levelek szűrése ajánlott, viszont ha változtat a szűrőlistán, akkor érdemes a szűrt levelek körét átmenetileg kiterjeszteni az összes levélre, majd belépni a bejövő levelek mappájába, utána visszatérni ebbe a menübe, és újra leszűkíteni a vizsgált levelek körét. Ezzel a módszerrel elérhető, hogy az új szűrőlista alapján kiszűrésre kerüljenek a korábban fel nem ismert spamek is.

en: Spam is sent to %s.
hu: Spamszűrés célmappája: %s.

en: not set yet
hu: NINCS MÉG BEÁLLÍTVA

en: Spam scan is limited to %s.
hu: A spamszűrő által ellenőrzött levelek köre: %s

en: ON
hu: BEKAPCSOLVA

en: OFF
hu: KIKAPCSOLVA

en: %s is not found.
hu: A(z) %s program nem található.

en: Today's Fortune
hu: A mai bölcsesség:

en: Fortunes
hu: Véletlen szólásmondások (fortune)

en: Show fortunes at top of mailbox
hu: szólásmondások megjelenítése az üzenetlista felett

en: Plugin is disabled.
hu: A modul (plugin) nincs engedélyezve.

en: IMAP server information
hu: IMAP szerver információk

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the SquirrelMail IMAP commands and your current SquirrelMail configuration. Custom command strings can be used.
hu: Ez a modul IMAP parancsokat küld a szervernek, és megjeleníti mind a parancsokat, mind a szervertől kapott válaszokat. A szerver tesztelése a SquirrelMail jelenlegi beállításai alapján történik, de egyedi IMAP parancs is kiadható.

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
hu: Üzenetet küldhet a %s címre, amelyben segítséget kér a levelezőlistával kapcsolatban. Állítsa be, melyik e-mail címéről szeretné elküldeni az üzenetet! A válasz is erre a címre érkezik majd.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
hu: Üzenetet küldhet a %s címre, amelyben a levelezőlistára történő felvételét kéri. Állítsa be, melyik e-mail címét szeretné feliratni a listára!

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
hu: Üzenetet küldhet a %s címre, amelyben a levelezőlistáról történő törlését kéri. Állítsa be, melyik e-mail címét szeretné töröltetni a listáról!

en: Unknown action: %s
hu: A következő művelet ismeretlen: %s

en: Mailinglist
hu: Levelezőlista

en: Send Mail
hu: Küldés

en: Post to List
hu: levél küldése a listára

en: Reply to List
hu: válasz a listára

en: List Archives
hu: listaarchívum

en: Contact Listowner
hu: Kapcsolat a lista gazdájával

en: Mailing List
hu: levlista opciók

en: No server specified
hu: Nincs megadva szerver

en: Error
hu: Hiba

en: no login ID submitted
hu: A belépési azonosító nem lett elküldve

en: connection not established
hu: Nem épült fel a kapcsolat

en: No password submitted
hu: A jelszó nem lett elküldve

en: No connection to server
hu: Nincs kapcsolat a szerverhez

en: No login ID submitted
hu: A belépési azonosító nem lett elküldve

en: No server banner
hu: A szerver nem küldött nyitó üzenetet

en: abort
hu: kilépés

en: apop authentication failed
hu: Az apop hitelesítés sikertelen

en: Premature end of list
hu: A lista vége hiányzik

en: Empty command string
hu: Üres parancskifejezés

en: connection does not exist
hu: nincs kapcsolat

en: No msg number submitted
hu: Üzenetsorszám nem lett elküldve

en: Command failed
hu: A parancs végrahajtása sikertelen

en: Remote POP server Fetching Mail
hu: Letöltés POP szerver(ek)ről

en: Select Server:
hu: Letöltés a következő szerver(ek)ről:

en: Password for
hu: Adja meg a jelszót ehhez a szerverhez:

en: Fetch Mail
hu: Letöltés

en: Fetching from
hu: Letöltés innen:

en: Oops,
hu: Van egy kis pittyputty,

en: Opening IMAP server
hu: Kapcsolódás az IMAP szerverhez

en: Opening POP server
hu: Kapcsolódás a POP szerverhez

en: Login Failed:
hu: Belépési hiba a következő fázisban:

en: Login OK: No new messages
hu: Sikeres belépés: Nincs új levél.

en: Login OK: Inbox EMPTY
hu: Sikeres belépés: Üres a bejövő levelek mappája.

en: Login OK: Inbox contains %s messages
hu: Sikeres belépés: A bejövő levelek mappájában %s levél van.

en: Fetching UIDL...
hu: Az UIDL lekérése...

en: Server does not support UIDL.
hu: A szerver nem támogatja az UIDL-t.

en: Leaving messages on server...
hu: Levélmásolatok megőrzése a szerveren...

en: Deleting messages from server...
hu: Levelek törlése a szerverről...

en: Fetching message
hu: Üzenet letöltése

en: Server error. Disconnect
hu: Szerverhiba. Szétkapcsolódás.

en: Reconnect from dead connection
hu: Újrakapcsolódás kapcsolatvesztés után

en: Saving UIDL
hu: UIDL mentése

en: Refetching message
hu: Üzenet újraletöltése

en: Error Appending Message!
hu: Hiba a levél mappához történő hozzáadásakor!

en: Closing POP
hu: POP kapcsolat lezárása

en: Logging out from IMAP
hu: Kilépés az IMAP szerverről

en: Message appended to mailbox
hu: A levél a mappához sikeresen hozzáadva

en: Message %d deleted from remote server!
hu: A %d üzenet a távoli szerverről törölve!

en: Delete failed:
hu: A levéltörtlés sikertelen. Az ok:

en: Remote POP server settings
hu: POP szerver beállítások

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
hu: Figyelmeztetés: A jelszó tárolásánál használt titkosítás nem biztonságos, jóllehet a POP protokoll egyébként is titkosítatlanul küldi át a jelszót a hálózaton. Ezen felül a szerveren eltárolt titkosított jelszó könnyen visszafejthető a SquirrelMail forráskódjának ismeretében.

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
hu: Ha nem ad meg jelszót, a SquirrelMail minden POP letöltéskor kérni fogja.

en: Encrypt passwords (informative only)
hu: jelszó titkosítása (csak informatív)

en: Add Server
hu: Szerver felvétele

en: Server:
hu: szervernév:

en: Port:
hu: port:

en: Alias:
hu: szerver azonosítója:

en: Username:
hu: felhasználói név:

en: Store in Folder:
hu: POP letöltés célmappája:

en: Leave mail on server
hu: a levelekről maradjon másolat a szerveren

en: Check mail at login
hu: levélletöltés belépéskor

en: Check mail at folder refresh
hu: levélletöltés a célmappa frissítésekor

en: Modify Server
hu: POP szerverek beállításainak módosítása

en: Server Name:
hu: szerver azonosítója:

en: Modify
hu: Módosítás

en: No servers known.
hu: Nincsenek szerverek felvéve.

en: Fetching Servers
hu: POP szerverek

en: Confirm Deletion of a Server
hu: Szerver törlésének jóváhagyása

en: Selected Server:
hu: A törlésre kiválasztott szerver neve:

en: Confirm delete of selected server?
hu: Biztosan törölni szeretné a kiválasztott szervert?

en: Confirm Delete
hu: Törlés jóváhagyása

en: Leave Mail on Server
hu: a levelekről maradjon másolat a szerveren

en: Undefined Function
hu: Nem támogatott művelet

en: The function you requested is unknown.
hu: A kért művelet ismeretlen.

en: Fetch
hu: POP3 letöltés

en: Warning,
hu: Figyelmeztetés,

en: Mail Fetch Result:
hu: A POP letöltés eredménye:

en: POP3 Fetch Mail
hu: POP3 letöltés

en: This configures settings for downloading email from a POP3 mailbox to your account on this server.
hu: A modul segítségével POP3 szerverekről tölthet át leveleket a SquirrelMail által kezelt postafiókokba.

en: Message Details
hu: A levél szerkezete

en: Bodystructure
hu: A levéltörzs szerkezete

en: Entity
hu: elem sorszáma

en: Content-Type
hu: tartalom típusa

en: Encoding
hu: kódolás

en: RFC822 Message body
hu: RFC822 levéltörzs

en: Close Window
hu: Ablak bezárása

en: Save Message
hu: Levél mentése fájlba

en: View Message details
hu: MIME szerkezet & forráskód

en: New Mail Notification
hu: Értesítés új levelekről

en: The %s option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
hu: A %s opciót engedélyezve minden mappa újonnan érkezett leveleiről értesítést kap.

en: Check all boxes, not just INBOX
hu: minden mappa ellenőrzése, nem csak a bejövő leveleké

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
hu: A %s opciót engedélyezve felugró ablakok formájában kap értesítést az új levelekről. (JavaScript kell hozzá.)

en: Show popup window on new mail
hu: felugró ablakkal figyelmeztessen az új levelekre

en: Use the %s option to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet. This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
hu: A %s opciót engedélyezve elkerülheti, hogy folyamatos tájékoztatást kapjon a felhalmozódott olvasatlan levelek számáról. Ilyenkor kizárólag az újonnan érkező levelekről kap értesítést.

en: Count only messages that are RECENT
hu: csak az újonnan érkezett levelek figyelése

en: Selecting the %s option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript). This will always tell you if you have new mail, even if you have %s enabled.
hu: A %s opciót engedélyezve a böngésző címsorában (és ezáltal a futó programok listáján) is megjelenik az új/olvasatlan levelek száma, akkor is ha a %s opció engedélyezve van. (Csak bizonyos böngészőkkel működik és JavaScript kell hozzá.)

en: Change title on supported browsers
hu: tájékoztatás a böngészőablak címsorában

en: Select %s to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
hu: A %s opciót engedélyezve a SquirrelMail egy legördülő listából kiválasztható médiafájl lejátszásával figyelmeztet az új levelekre.

en: Enable Media Playing
hu: hangjelzés engedélyezése

en: Select from the list of %s the media file to play when new mail arrives. If no file is specified, %s, no sound will be used.
hu: A %s listából választhatja ki, melyik médiafájl kerüljön lejátszásra új levél érkezésekor. %s kiválasztásakor nincs hanglejátszás.

en: Select server file
hu: lejátszandó médiafájl

en: (none)
hu: (egyik sem)

en: requires JavaScript to work
hu: JavaScriptre van szükség a működéshez

en: Width of popup window:
hu: felugró ablak szélessége

en: If set to 0, reverts to default value
hu: Ha 0-t ír be, az alpértelmezett érték aktiválódik.

en: Height of popup window:
hu: felugró ablak magassága

en: Try
hu: Próba

en: Current File:
hu: jelenlegi fájl:

en: New Mail
hu: Új levél!

en: SquirrelMail Notice:
hu: SquirrelMail (MókusPosta) téjékoztatás:

en: You have %s new messages
hu: Önnek %s új üzenete van.

en: NewMail Options
hu: Értesítés új levelekről

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
hu: Beállíthatja, hogy új levél érkezésekor felugró ablak, illetve hangjelzés formájában értesítést kapjon.

en: %s New Messages
hu: %s új levél

en: %s New Message
hu: %s új levél

en: Test Sound
hu: Hangpróba

en: No sound specified
hu: Nincs hangfájl kiválasztva.

en: Loading the sound...
hu: Hangfájl betöltése...

en: Sent Subfolders Options
hu: Elküldött levelek mappájának bontása több almappára

en: Use Sent Subfolders
hu: elküldött levelek szétválogatása

en: Monthly
hu: havi bontásban

en: Quarterly
hu: negyedéves bontásban

en: Yearly
hu: éves bontásban

en: Base Sent Folder
hu: elküldött levelek főmappája

en: Enabled
hu: engedélyezve

en: Disable it
hu: kikapcsolás

en: Enable it
hu: engedélyezés

en: Spam reporting
hu: Spam jelentés

en: SpamCop link is:
hu: SpamCop kapcsolat:

en: Delete spam when reported:
hu: Spamek törlése jelentés után:

en: Only works with email-based reporting
hu: Csak e-mail alapú jelentéseknél működik.

en: Spam Reporting Method:
hu: Spam jelentés módja:

en: Quick email-based reporting
hu: gyors jelentés e-mailben

en: Thorough email-based reporting
hu: részletes jelentés e-mailben

en: Web-based form
hu: web űrlapon keresztül

en: Save Method
hu: Jelentési mód elmentése

en: Your SpamCop authorization code:
hu: Az ön SpamCop azonosító kódja:

en: see below
hu: lásd lejjebb

en: Save ID
hu: Azonosító kód mentése

en: About SpamCop
hu: Röviden SpamCop-ról:

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
hu: A SpamCop ingyenes szolgáltatás, amely nagyban megkönnyíti a spam valódi forrásának megtalálását, és a megfelelő illetékesek értesítését.

en: To use it, you must get a SpamCop authorization code. There is a free %ssign up page%s so you can use SpamCop.
hu: A SpamCop használatához azonosító kódra van szükség, amely ingyenesen beszerezhető a %sfeliratkozó oldalon%s.

en: Before you sign up, be warned
hu: Feliratkozás előtt kérjük, vegye figyelembe a következőket!

en: Some users have reported that the email addresses used with SpamCop find their way onto spam lists. To be safe, you can just create an email forwarding account and have all SpamCop reports get sent to there. Also, if it gets flooded with spam, you can then just delete that account with no worries about losing your real email address. Just go create an email forwarder somewhere (%s has a %slist of places%s) so that messages from system administrators and what not can be sent to you.
hu: Néhány felhasználó megfigyelései szerint a SpamCop jelentéseknél használt e-mail címeik spammerek listáira kerültek. Ha teljes biztonságban szeretné tudni magát, hozzon létre egy továbbító postafiókot a SpamCop jelentések céljára, és ha túl sok spam érkezik rá, megszüntetheti. (A %s által karbantartott %slistán felsorolt szolgáltatóknál%s egyszerűen létrehozhat a célnak megfelelő levéltovábbító fiókot.)

en: Once you have signed up with SpamCop and have received your SpamCop authorization code, you need to enable this plugin by clicking the link above. Once enabled, you go about your normal life. If you encounter a spam message in your mailbox, just view it. On the right-hand side, near the top of where the message is displayed, you will see a link to report this message as spam. Clicking on it brings you to a confirmation page. Confirming that you want the spam report sent will do different things with different reporting methods.
hu: Ha már van SpamCop azonosító kódja, engedélyezheti a szolgáltatást a fenti linkre kattintva. A SpamCop modul bekapcsolása után a megszokott módon használhatja a SquirrelMailt. Ha spamet talál a levelei között, nyissa meg, és az üzenetablak felső részén, az opciók között található link segítségével jelentést tehet róla a SpamCop-nál. A jelentés az itt beállított jelentési módnak megfelelő módon, egy párbeszédablakban történik.

en: Email-based reporting
hu: E-mail alapú jelentés

en: Pressing the button forwards the message to the SpamCop service and will optionally delete the message. From there, you just need to go to your INBOX and quite soon a message should appear from SpamCop. (It gets sent to the account you registered with, so make sure that your mail forwarder works!) Open it up, click on the appropriate link at the top, and a new browser window will open.
hu: A jelentés során az üzenet továbbításra kerül a SpamCop részére, ezután a beállításoktól függően törlődhet a mappából. Miután megtörtént a jelentés, várja meg a SpamCop által küldendő válaszlevelet (a regisztrációkor megadott címre küldik, ha ez egy továbbító postafiók, ügyelni kell rá, hogy mindig működőképes legyen), nyissa meg, és kattintson a benne található megfelelő linkre!

en: Currently, the quick reporting just forwards the request to the thorough reporting. Also, it appears that this is for members (non-free) only. Hopefully this will change soon.
hu: A gyors jelentéseket a SpamCop jelenleg egyszerűen átirányítja a részletes jelentések számára fenntartott címre, ráadásul úgy tűnik, ingyenesen regisztrált felhasználók nem is küldhetnek gyors jelentést. Ez a jövőben remélhetőleg változni fog.

en: Web-based reporting
hu: Web alapú jelentés

en: When you press the button on the confirmation page, this will pop open a new browser window and the SpamCop service should appear inside. The message will not be deleted (working on that part), but you won't need to wait for a response email to start the spam reporting.
hu: A megerősítő oldalon található gomb megnyomására egy felugró böngészőablak jelenik meg a SpamCop oldalával. A levél ekkor nem kerül törlésre, de nem kell válaszlevélre várnia a jelentés megtételéhez.

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button. It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient. Read what it says, and submit the spam. Close the browser window. Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
hu: A SpamCop szolgáltatás folyamatosan jeleníti meg a beérkező információkat. Gördítse le az oldalt, amíg egy űrlap gombot talál! Az információgyűjtés időbe telik, kérjük legyen türelmes! Olvassa el a megjelenő utasításokat, és azoknak megfelelően végezze el a jelentést, majd zárja be az ablakot! A "Mégse" gombra vagy a megfelelő mappára kattintva visszatérhet a levelekhez, és akár törölheti is a spamet.

en: SpamCop service type
hu: SpamCop szolgáltatástípus

en: Service type option allows selecting which SpamCop services you are using. Member services use different web reporting forms and does not display nags. You can purchase these services, if you want to support SpamCop.
hu: A szolgáltatástípus opció segítségével választhatja ki, mely SpamCop szolgáltatásokat szeretné igénybe venni. A fizető ügyfelek web űrlapjai mentesek az esetleges zavaró üzenetektől. Fizessen elő a szolgáltatásokra, ha szeretné a SpamCop-ot támogatni!

en: More information
hu: További információk

en: For more information about SpamCop, it's services, spam in general, and many related topics, try reading through SpamCop's %sHelp and Feedback%s section.
hu: A SpamCop %ssegítség és visszajelzés%s oldalán további információkat talál az elérhető szolgáltatásokról, a spamekről általában, és sok más ehhez kapcsolódó témáról.

en: Report as Spam
hu: levél jelentése a SpamCop-nál

en: SpamCop - Spam Reporting
hu: SpamCop - Spam jelentés

en: Help fight the battle against unsolicited email. SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to. Quite fast, really smart, and easy to use.
hu: Segítsen a kéretlen levelek elleni harcban! A SpamCop elemzi a beküldött a spameket, és megállapítja milyen hálózatból erednek, így megfelelő óvintézkedéseket lehet tenni. Meglehetősen gyors, intelligens, és könnyen használható eszköz.

en: Sending this spam report will give you back a reply with URLs that you can click on to properly report this spam message to the proper authorities. This is a free service. By pressing the "Send Spam Report" button, you agree to follow SpamCop's rules/terms of service/etc.
hu: Az itt elküldött jelentésre válaszként egy levelet fog kapni, amelyben megtalálható lesz a további információk megadásához szükséges űrlap URL-je. A "Jelentés küldése" gombra kattintva ön elismeri, hogy tudomásul vette a SpamCop szolgáltatásainak felhasználási feltételeit.

en: Cancel / Done
hu: Mégse

en: Send Spam Report
hu: Jelentés küldése

en: SpellChecker Options
hu: A helyesírás-ellenőrző beállításai

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
hu: Itt állíthatja be, milyen formátumban tárolódjon az ön személyes szótára, szerkesztheti a szótárt, és kiválaszthatja a helyesírás-ellenőrzés során használt nyelveket.

en: Check Spelling
hu: Helyesírás-ellenőrzés

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
hu: Vissza "A helyesírás-ellenőrző beállításai" oldalra

en: ATTENTION:
hu: FIGYELEM:

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this. If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
hu: Az ön személyes szótárának kriptográfiai visszafejtése nem sikerült. Ez leggyakrabban a postafiók jelszavának megváltoztatásakor fordul elő. A hiba kiküszöbölésének érdekében meg kell adnia a régi jelszavát, hogy a SquirrelSpell visszafejthesse a szótárfájlt. A szótár ezután újra titkosításra kerül, ezúttal már az új, jelenlegi jelszóval. Ha a szótár nem volt titkosítva, akkor minden valószínűség szerint meghibásodott a fájl, ezért sajnos törölni kell, és új szótárt kell létrehozni. Ugyanez a helyzet akkor is, ha elfelejtette a régi jelszót, annak hiányában ugyanis a titkosított adatok visszafejtése lehetetlen.

en: Delete my dictionary and start a new one
hu: Személyes szótár törlése, új szótár létrehozása

en: Decrypt my dictionary with my old password:
hu: Fejtse vissza a szótáramat a régi jelszóval:

en: Proceed
hu: Folyamatban

en: You must make a choice
hu: Válasszon

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
hu: Vagy törölheti a szótárát, vagy megadhatja a régi jelszavát, de a kettőt egyszerre nem.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
hu: Ezzel törli a személyes szótár állományát. Folytatja?

en: Error Decrypting Dictionary
hu: Hiba a szótár visszafejtésében.

en: Could not run the spellchecker command (%s).
hu: A %s helyesírás-ellenőrző program futtatása nem sikerült.

en: Error while writing to pipe.
hu: A cső (pipe) írása sikertelen.

en: Could not open temporary file '%s'.
hu: A '%s' átmeneti fájl megnyitása sikertelen.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
hu: A '%s' átmeneti fájl írása sikertelen.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
hu: A '%s' parancs futtatása a következő hibaüzenettel zárult:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
hu: A SquirrelSpell konfigurációja hibás.

en: Spellcheck completed. Commit changes?
hu: A helyesírás-ellenőrzés véget ért. Mentsük a módosításokat?

en: No changes were made.
hu: Nem történtek módosítások.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
hu: Személyes szótár mentése folyamatban... Kérem, várjon!

en: SquirrelSpell Results
hu: A SquirrelSpell futásának eredménye

en: Found %s errors
hu: %s hiba történt

en: Line with an error:
hu: Hibás sor:

en: Error:
hu: Hiba:

en: Suggestions:
hu: Javaslatok:

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Change to:
hu: Módosítás erre:

en: Occurs times:
hu: Előfordulások száma:

en: Change this word
hu: A szó megváltoztatása

en: Change
hu: Megváltoztatás

en: Change ALL occurances of this word
hu: A szó minden példányának megváltoztatása

en: Change All
hu: Minden megváltoztatása

en: Ignore this word
hu: E szó figyelmen kívül hagyása

en: Ignore
hu: Figyelmen kívül hagyás

en: Ignore ALL occurances this word
hu: A szó összes példányának figyelmen kívül hagyása

en: Ignore All
hu: Minden figyelmen kívül hagyása

en: Add this word to your personal dictionary
hu: A szó egyéni szótárba történő felvétele

en: Add to Dic
hu: Hozzáadás a szótárhoz

en: Close and Commit
hu: Bezárás és mentés

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
hu: A helyesírás ellenőrzésnek még nincs vége. Biztosan bezárja, és menti a változtatásokat?

en: Close and Cancel
hu: Bezár és elvet

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
hu: A helyesírás ellenőrzésnek még nincs vége. Biztosan bezárja, és elveti a változtatásokat?

en: No errors found
hu: Nem történt hiba.

en: Your personal dictionary was erased.
hu: Az ön személyes szótára törölve lett.

en: Dictionary Erased
hu: Szótár törölve

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
hu: Az ön személyes szótára törölve lett. Kérjük, zárja be ezt az ablakot, és kattintson újra a "Helyesírás-ellenőrzés" gombra, hogy elölről kezdje az ellenőrzést!

en: Close this Window
hu: Az ablak bezárása

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
hu: Az ön személyes szótárának újratitkosítása sikeres volt. Térjen vissza "A helyesírás-ellenőrző beállításai" menübe, és végezze el a beállításokat újra!

en: Successful re-encryption
hu: Sikeres újratitkosítás

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
hu: Az ön személyes szótárának újratitkosítása sikeres volt. Kérjük, zárja be ezt az ablakot, és kattintson újra a "Helyesírás-ellenőrzés" gombra, hogy elölről kezdje az ellenőrzést!

en: Dictionary re-encrypted
hu: Szótár újratitkosítva

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
hu: Az ön személyes szótára titkosítva lett, így most titkosított formában van eltárolva.

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
hu: Az ön személyes szótárának titkosítása visszafejtésre került, így most nyílt formában van eltárolva.

en: No action requested.
hu: Nincs végrehajtandó művelet.

en: Personal Dictionary Crypto Settings
hu: Személyes szótár titkosítási beállításai

en: Personal Dictionary
hu: Személyes szótár

en: No words in your personal dictionary.
hu: Az ön személyes szótára üres.

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
hu: Kérjük, válassza ki azon szavakat, amelyeket törölni kíván!

en: %s dictionary
hu: %s szótár

en: Delete checked words
hu: Kiválasztott szavak törlése

en: Edit your Personal Dictionary
hu: Személyes szótár szerkesztése

en: Please make your selection first.
hu: Kérjük, előbb válasszon!

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
hu: Ezzel titkosítja, és titkosított formában tárolja a személyes szótárát. Biztosan ezt szeretné?

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
hu: Ezzel visszafejti a személyes szótárának titkosítását, és nyílt formában tárolja azt. Biztosan ezt szeretné?

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
hu: Az ön személyes szótára jelenleg titkosított.

en: This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.
hu: Ez elősegíti az ön személyes adatainak védelmét abban az esetben is, ha valaki illetéktelenül behatol a rendszerbe, és ellopja az ön szótárát. A szótár titkosítása jelenleg az ön postafiókjának jelszavával történik, ami megnehezíti a szótár tartalmának illetéktelen kinyerését.

en: If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.
hu: Ha elfelejti a jelszavát, azzal a személyes szótára elérhetetlené válik, mert a jelszó hiányában a titkosítás visszafejthetelen. Ha megváltoztatja a postafiókjának jelszavát, azt a SquirrelSpell felismeri, és kérni fogja a régi jelszót, hogy újratitkosíthassa a szótárt.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
hu: A személyes szótár visszafejtése, és nyílt formában való tárolása.

en: Change crypto settings
hu: Titkosító beállítások megváltoztatása

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
hu: Az ön személyes szótára jelenleg nem titkosított.

en: You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).
hu: Titkosíthatja a személyes szótárát, hogy elősegítse a személyes adatainak védelmét abban az esetben is, ha valaki illetéktelenül behatol a rendszerbe, és ellopja az ön szótárát. A titkosított szótárfájlok látszólag értelmetlen információt tárolnak, és visszafejtésük rendkívül nehéz az ön jelszavának ismerete nélkül.

en: If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.
hu: A szótár titkosításakor a SquirrelSpell az ön jelszavát használja kriptográfiai kulcsként. Ha ön elfelejti a jelszót, és ezért a rendszergazdák megváltoztatják, akkor a levelezőrendszerbe be tud lépni ugyan, de a szótárat nem fogja tudni megnyitni, így azt törölni kell, és újat kell létrehozni helyette. Ha megváltozik az ön jelszava, de emlékszik a régi jelszóra is, akkor lehetséges a szótár újratitkosítása a SquirrelSpell segítségével.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
hu: A személyes szótár titkosítása, és titkosított formában való tárolása.

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
hu: A következő bejegyzések törlése a(z) %s szótárból:

en: All done!
hu: Minden kész.

en: Personal Dictionary Updated
hu: Személyes szótár frissítve.

en: No changes requested.
hu: Nincs végrehajtandó változtatás.

en: Please wait, communicating with the server...
hu: Kérjük, várjon, kommunikáció a szerverrel folyamatban...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
hu: Kérjük, válassza ki az üzenet helyesírás-ellenőrzéséhez használandó szótárat:

en: SquirrelSpell Initiating
hu: SquirrelSpell indítása

en: Settings adjusted to: %s with %s as default dictionary.
hu: Új beállítás: %s, alapértelmezett szótár: %s.

en: Using %s dictionary (system default) for spellcheck.
hu: Helyesírás-ellenőrzés a(z) %s (alapértelmezett) szótárral

en: International Dictionaries Preferences Updated
hu: Nemzetközi szótárak beállítása frissítve

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
hu: Kérjük, válasszon a következő rendelkezésre alló szótárak közül:

en: Make this dictionary my default selection:
hu: A következő legyen az alapértelmezett szótáram:

en: Make these changes
hu: Változtatások végrehajtása

en: Add International Dictionaries
hu: Nemzetközi szótárak hozzáadása

en: Please choose which options you wish to set up:
hu: Kérjük, válasszon, melyik opciót szeretné beállítani:

en: Edit your personal dictionary
hu: Személyes szótár szerkesztése

en: Set up international dictionaries
hu: Nemzetközi szótárak beállítása

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
hu: Személyes szótár titkosítása vagy visszafejtése

en: Personal dictionary encryption options are not available
hu: A szótártitkosítási opciók nem állnak rendelkezésre.

en: SquirrelSpell Options Menu
hu: SquirrelSpell opciók menü

en: Translator
hu: Fordító

en: Saved Translation Options
hu: Fordítási beállítások elmentve

en: Your server options are as follows:
hu: A következő fordítószerverek közül választhat:

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
hu: Legfeljebb 150 szó fordítása Systran motorral.

en: Number of supported language pairs: %s
hu: támogatott nyelvpárok száma: %s

en: No known limits, powered by Systran
hu: Korlátlan számú szó fordítása Systran motorral.

en: No known limits, powered by Translation Experts' InterTran
hu: Korlátlan számú szó fordítása Translation Experts' motorral.

en: Number of supported languages: %s
hu: támogatott nyelvek száma: %s

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
hu: Görög nyelvű rendszer, korlátlan számú szó fordítása Systran motorral.

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
hu: Orosz nyelvű rendszer, legfeljebb 500 karakter fordítása Systran motorral.

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
hu: Az alábbiakban be- és kikapcsolhatja a fordítódobozt, és meghatározhtja, hol helyezkedjen el a levél ablakán belül.

en: Select your translator:
hu: tolmácsrendszer kiválasztása:

en: When reading:
hu: a levél olvasásakor:

en: Show translation box
hu: fordítódoboz megjelenítése

en: to the left
hu: balra igazítva

en: in the center
hu: középre igazítva

en: to the right
hu: jobbra igazítva

en: Translate inside the SquirrelMail frames
hu: lefordított szöveg megjelenítése a SquirrelMail-en belül

en: Translation Options
hu: Fordítási beállítások

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
hu: Az idegennyelvű üzenetek fordításához használt tolmácsrendszerek beállításai.

en: %s to %s
hu: %s nyelvről %s nyelvre

en: Chinese, Simplified
hu: egyszerűsített kínai

en: English
hu: angol

en: Chinese, Traditional
hu: hagyományos kínai

en: Dutch
hu: holland

en: French
hu: francia

en: German
hu: német

en: Greek
hu: görög

en: Italian
hu: olasz

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: Portuguese
hu: portugál

en: Russian
hu: orosz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Translate
hu: Fordítás

en: Brazilian Portuguese
hu: brazíliai portugál

en: Bulgarian
hu: bolgár

en: Croatian
hu: horvát

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: Filipino (Tagalog)
hu: filippínó (tagalog)

en: Finnish
hu: finn

en: Hungarian
hu: magyar

en: Icelandic
hu: izlandi

en: Latin
hu: latin

en: Latin American Spanish
hu: latin-amerikai spanyol

en: Norwegian
hu: norvég

en: Polish
hu: lengyel

en: Romanian
hu: román

en: Serbian
hu: szerb

en: Slovenian
hu: szlovén

en: Swedish
hu: svéd

en: Turkish
hu: török

en: Welsh
hu: walesi

en: Indonesian
hu: indonéz

en: to English
hu: angolra

en: from English
hu: angolról

en: Interface language
hu: köztes nyelv

en: Translation direction
hu: fordítási irány

en: Arabic
hu: arab

en: Delivery error report
hu: Kézbesítési hiba jelentés

en: Undelivered Message Headers
hu: Kézbesítetlen üzenet fejléce

en: This image has been removed for security reasons
hu: Ez a kép biztonsági okokból el lett távolítva.
