squirrelmail 1.4.2 - en to hr translation catalogue (817 entries)

en: Address Book
hr: Adresar

en: Name
hr: Ime

en: Source
hr: Izvor

en: To
hr: Prima

en: Search for
hr: Potraži

en: in
hr: u

en: All address books
hr: Svi adresari

en: Search
hr: Pretraživanje

en: List all
hr: Prikaži sve

en: Close
hr: Zatvori

en: Unable to list addresses from %s
hr: Ne mogu prikazati adrese od %s

en: Your search failed with the following error(s)
hr: Pretraživanje nije uspjelo zbog ovih pogrešaka

en: All
hr: Sve

en: Use Addresses
hr: Upotrijebi adrese

en: Address Book Search
hr: Pretraživanje adresara

en: Return
hr: Povratak

en: Nickname
hr: Nadimak

en: Must be unique
hr: mora biti jedinstven

en: E-mail address
hr: E-mail adresa

en: Last name
hr: Prezime

en: First name
hr: Ime

en: Additional info
hr: Dodatne informacije

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
hr: Osobni adresar nije definiran. Kontaktirajte administratora.

en: You can only edit one address at the time
hr: Možete prepravljati samo jednu adresu istovremeno

en: Update address
hr: Ažuriraj adresu

en: ERROR
hr: POGREŠKA

en: Add address
hr: Dodaj adresu

en: Edit selected
hr: Promjena označenog

en: Delete selected
hr: Brisanje označenog

en: Add to %s
hr: Dodaj u %s

en: quote
hr: citat

en: who
hr: tko

en: Subject
hr: Naslov

en: From
hr: Šalje

en: Date
hr: Datum

en: Original Message
hr: Originalna poruka

en: Draft Email Saved
hr: Predložak poruke spremljen

en: Could not move/copy file. File not attached
hr: Ne mogu premjestiti/kopirati datoteku. Datoteka nije dodana

en: Draft Saved
hr: Predložak spremljen

en: From:
hr: Šalje:

en: Send
hr: Pošalji

en: Attach:
hr: Priloži:

en: Add
hr: Dodaj

en: Delete selected attachments
hr: Obriši označene priloge

en: Priority
hr: Prioritet

en: High
hr: visoki

en: Normal
hr: običan

en: Low
hr: niski

en: Receipt
hr: Potvrda

en: On Read
hr: o čitanju

en: On Delivery
hr: o primitku

en: Signature
hr: Potpis

en: Addresses
hr: Adresar

en: Save Draft
hr: Spremi predložak

en: You have not filled in the "To:" field.
hr: Niste popunili polje "Prima:"

en: Folders
hr: Pretinci

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
hr: Prijava nije uspjela - taj pretinac ne postoji.

en: refresh folder list
hr: osvježi popis pretinaca

en: Create Folder
hr: Stvori pretinac

en: as a subfolder of
hr: kao podpretinac od

en: None
hr: nema

en: Let this folder contain subfolders
hr: Dozvoli podpretince

en: Create
hr: Stvori

en: Rename a Folder
hr: Promijeni naziv pretinca

en: Select a folder
hr: Odaberi pretinac

en: Rename
hr: Promijeni ime

en: No folders found
hr: Pretinac nije pronađen

en: Delete Folder
hr: Obriši pretinac

en: Delete
hr: Obriši

en: Unsubscribe
hr: Odjavi

en: Subscribe
hr: Prijavi

en: No folders were found to unsubscribe from!
hr: Traženi pretinci nisu pronađeni!

en: No folders were found to subscribe to!
hr: Traženi pretinci nisu pronadeni!

en: Subscribe to:
hr: Prijavi se na:

en: Click here to go back
hr: Pritisnite za povratak

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
hr: Niste označili pretinac koji želite obrisati.

en: Are you sure you want to delete %s?
hr: Želite li zaista obrisati %s?

en: Yes
hr: da

en: No
hr: ne

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
hr: Niste označili kojem pretincu želite promijeniti ime.

en: Rename a folder
hr: Promjena imena pretinca

en: New name:
hr: Novo ime:

en: Submit
hr: Izvrši promjene

en: ERROR: Help files are not in the right format!
hr: POGREŠKA: Loš oblik datoteka za pomoć!

en: Help
hr: Pomoć

en: Some or all of the help documents are not present!
hr: Neki ili svi dokumenti o pomoći ne postoje!

en: Table of Contents
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeća

en: Top
hr: Gore

en: Viewing an image attachment
hr: Pregled slikovnog priloga

en: View message
hr: Pogledaj poruku

en: Download this as a file
hr: Spusti kao datoteku

en: Login
hr: Prijava

en: SquirrelMail version %s
hr: SquirrelMail verzija %s

en: %s Login
hr: %s WEBmail prijava

en: Name:
hr: Korisničko ime:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: No messages were selected.
hr: Niti jedna poruka nije označena.

en: Personal Information
hr: Osobne informacije

en: Display Preferences
hr: Osobine načina prikaza

en: Message Highlighting
hr: Naglašavanje poruke

en: Folder Preferences
hr: Osobine pretinaca

en: Index Order
hr: Redoslijed polja

en: Options
hr: Postavke

en: Successfully Saved Options
hr: Postavke uspješno spremljene

en: Refresh Folder List
hr: Osvježi popis pretinaca

en: Refresh Page
hr: Osvježi stranicu

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
hr: Sadrži osobne informacije poput Vašeg imena, E-mail adrese, i sličnog.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
hr: Ovdje možete izmijeniti izgled i način prikaza informacija. Možete odabrati druge boje, jezik sučelja, i ostale postavke.

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
hr: Ove postavke uređuju način prikaza i baratanja pretincima.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
hr: Polja u popisu poruka i njihov redoslijed mogu se mijenjati tako da pokazuju zaglavlja koja Vama odgovaraju.

en: New
hr: Novo

en: Done
hr: Završi

en: To or Cc
hr: To ili Cc

en: subject
hr: naslov

en: Edit
hr: Izmijeni

en: Up
hr: Gore

en: Down
hr: Dolje

en: No highlighting is defined
hr: Naglašavanje nije definirano

en: Identifying name
hr: Identifikacija

en: Color
hr: Boja

en: Dark Blue
hr: Plava - tamna

en: Dark Green
hr: Zelena - tamna

en: Dark Yellow
hr: Žuta - tamna

en: Dark Cyan
hr: Cijan - tamna

en: Dark Magenta
hr: Ružičasta - tamna

en: Light Blue
hr: Plava - svijetla

en: Light Green
hr: Zelena - svijetla

en: Light Yellow
hr: Žuta - svijetla

en: Light Cyan
hr: Cijan - svijetla

en: Light Magenta
hr: Ružičasta - svijetla

en: Dark Gray
hr: Siva - tamna

en: Medium Gray
hr: Siva

en: Light Gray
hr: Siva - svijetla

en: White
hr: Bijela

en: Other:
hr: Druga:

en: Ex: 63aa7f
hr: npr.: 63aa7f

en: Matches
hr: Poklapanja

en: Alternate Identity %d
hr: Zamjenski identitet %d

en: Advanced Identities
hr: Dodatne postavke identiteta

en: Default Identity
hr: Pretpostavljeni identitet

en: Add a New Identity
hr: Dodaj novi identitet

en: Full Name
hr: Puno ime

en: E-Mail Address
hr: E-mail adresa

en: Reply To
hr: Povratna adresa

en: Save / Update
hr: Spremi / Izmijeni

en: Make Default
hr: Učini prvim izborom

en: Move Up
hr: Pomakni gore

en: Checkbox
hr: Kućica

en: Flags
hr: Flag

en: Size
hr: Veličina

en: up
hr: prije

en: down
hr: nakon

en: remove
hr: makni

en: Return to options page
hr: Povratak na stranicu s postavkama

en: Message not printable
hr: Poruka nije spremna za tisak

en: Printer Friendly
hr: Verzija za tisak

en: Print
hr: Tisak

en: View Printable Version
hr: Prikaži verziju za tisak

en: Read:
hr: Pročitano:

en: Your message
hr: Vaša poruka

en: Was displayed on %s
hr: Prikazano na %s

en: less
hr: manje

en: more
hr: više

en: Unknown sender
hr: Nepoznat pošiljatelj

en: Read receipt
hr: Potvrda o čitanju

en: sent
hr: poslana

en: requested
hr: zatražena

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
hr: Pošiljatelj je zatražio potvrdu o čitanju ove poruke.  Želite li jeposlati?

en: Send read receipt now
hr: Pošalji potvrdu o čitanju

en: Search Results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Message List
hr: Popis poruka

en: Resume Draft
hr: Nastavi s pisanjem predloška

en: Edit Message as New
hr: Koristi kao novu poruku

en: View Message
hr: Prikaži poruku

en: Forward
hr: Proslijedi

en: Forward as Attachment
hr: Proslijedi kao prilog

en: Reply
hr: Odgovori

en: Reply All
hr: Odgovori svima

en: View Full Header
hr: Pregled cijelog zaglavlja

en: Attachments
hr: Prilozi

en: You must be logged in to access this page.
hr: Za pristup ovoj stranici nužno je ulogirati se.

en: Folder:
hr: Pretinac:

en: edit
hr: izmijeni

en: search
hr: pretraži

en: delete
hr: obriši

en: Recent Searches
hr: nedavne pretrage

en: save
hr: spremi

en: forget
hr: zaboravi

en: Current Search
hr: Trenutna pretraga

en: All Folders
hr: Svi pretinci

en: Body
hr: Sadržaj poruke

en: Everywhere
hr: Sve

en: No Messages Found
hr: Nije nađena ni jedna poruka

en: Sign Out
hr: Izlazak

en: You have been successfully signed out.
hr: Uspješno ste napustili servis.

en: Click here to log back in.
hr: Za povratak pritisnite ovdje.

en: Viewing a Business Card
hr: Pregled vizit karte

en: Title
hr: Naslov

en: Email
hr: E-mail

en: Web Page
hr: Web stranica

en: Organization / Department
hr: Organizacija / odjel

en: Address
hr: Adresa

en: Work Phone
hr: Telefon na poslu

en: Home Phone
hr: Telefon kod kuće

en: Cellular Phone
hr: Mobilni telefon

en: Fax
hr: Telefaks

en: Note
hr: Napomena

en: Add to Addressbook
hr: Dodaj u adresar

en: Title & Org. / Dept.
hr: Naziv & Org. / odjel

en: Viewing Full Header
hr: Prikaz cijelog zaglavlja

en: Viewing a text attachment
hr: Pregled tekstovnog priloga

en: Please contact your system administrator and report this error.
hr: Prijavite ovu grešku vašem administratoru.

en: Personal address book
hr: Osobni adresar

en: Database error: %s
hr: Pogreška baze podataka: %s

en: Addressbook is read-only
hr: Dozvoljeno je samo čitanje adresara

en: User '%s' already exist
hr: Korisnik '%s' već postoji

en: User '%s' does not exist
hr: Korisnik '%s' ne postoji

en: Not a file name
hr: Nije ime datoteke

en: No such file or directory
hr: Nepostojeća datoteka ili mapa

en: Open failed
hr: Neuspješno otvaranje

en: Write failed
hr: Zapis nije uspio

en: Unable to update
hr: Izmjena nije uspjela

en: Could not lock datafile
hr: Ne mogu zaključati datoteku

en: Write to addressbook failed
hr: Upisivanje u adresar je bilo neuspješno

en: Error initializing addressbook database.
hr: Pogreška kod inicijalizacije baze adresara

en: Error opening file %s
hr: Pogreška kod otvaranja datoteke %s

en: Global address book
hr: Globalni adresar

en: Error initializing global addressbook.
hr: Pogreška kod inicijalizacije globalnog adresara

en: Error initializing LDAP server %s:
hr: Pogreška kod inicijalizacije LDAP poslužitelja %s:

en: Invalid input data
hr: Nevaljani ulazni podaci

en: Name is missing
hr: Izostavljeno je ime

en: E-mail address is missing
hr: Izostavljena je E-mail adresa

en: Nickname contains illegal characters
hr: Nadimak ima nedozvoljene znakove

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Friday
hr: Petak

en: Saturday
hr: Subota

en: Sun
hr: Ned

en: Mon
hr: Pon

en: Tue
hr: Uto

en: Wed
hr: Sri

en: Thu
hr: Čet

en: Fri
hr: Pet

en: Sat
hr: Sub

en: January
hr: siječanj

en: February
hr: veljača

en: March
hr: ožujak

en: April
hr: travanj

en: May
hr: svibanj

en: June
hr: lipanj

en: July
hr: srpanj

en: August
hr: kolovoz

en: September
hr: rujan

en: October
hr: listopad

en: November
hr: studeni

en: December
hr: prosinac

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: vel

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Ma&#121;
hr: svi

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro

en: M j, Y
hr: j. m. Y.

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
hr: Pogreška baze s postavkama (%s). Izlazak zbog greške

en: Click here to return to %s
hr: Pritisnite ovdje za povratak na %s

en: Go to the login page
hr: Povratak na stranicu za prijavu

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
hr: Datoteka s postavkama %s, ne postoji. Odjavite se (izađite van) i ponovno se prijavite da se stvori datoteka s početnim postavkama.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
hr: Nije uspjelo otvaranje datoteke s postavkama %s.  Javite se vašem administratoru za rješenje ovog problema.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
hr: Nije uspjelo zapisivanje u datoteku s postavkama, %s. Javite se vašem administratoru za rješenje ovog problema.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
hr: Nije uspjelo prepisivanje datoteke s postavkama %s iz privremene datoteke %s. Javite se vašem administratoru za rješenje ovog problema.

en: Error opening %s
hr: Pogreška kod otvaranja %s

en: Default preference file not found or not readable!
hr: Pretpostavljena datoteka s postavkama nije nađena, ili nije čitljiva!

en: Could not create initial preference file!
hr: Stvaranje početne datoteke s postavkama nije uspjelo!

en: %s should be writable by user %s
hr: %s treba biti dostupna korisniku %s za pisanje

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
hr: Nije uspjelo otvaranje datoteke s potpisom, %s. Javite se vašem administratoru za rješenje ovog problema.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
hr: Nije uspjelo zapisivanje u datoteku s potpisom, %s. Javite se vašem administratoru za rješenje ovog problema.

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
hr: Prepisivanje datoteke s potpisom, %s, iz privremene datoteke, %s, nije uspjelo. Javite se vašem administratoru za rješenje ovog problema.

en: You need to have php4 installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
hr: Instalacija PHP4 mora imati uključene funkcije za rad sa multibytestringovima (configure postavka --enable-mbstring).

en: Query:
hr: Upit:

en: Error connecting to IMAP server: %s.
hr: Pogreška kod spajanja na IMAP poslužitelj: %s.

en: Bad request: %s
hr: Neispravan zahtjev: %s

en: Unknown error: %s
hr: Nepoznata greška: %s

en: Read data:
hr: Pročitao podatke:

en: Unknown user or password incorrect.
hr: Nepostojeći korisnik ili nevažeća zaporka

en: Remove unneccessary messages from your folder and start with your Trash folder.
hr: Molim vas, obrišite nepotrebne poruke iz vaših pretinaca, počev od pretinca za smeće.

en: (no subject)
hr: (bez naslova)

en: Unknown Sender
hr: Nepoznat pošiljatelj

en: The server couldn't find the message you requested.
hr: Poslužitelj nije uspio naći traženu poruku.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
hr: Vjerojatno je poruka premještena ili obrisana, možda nekim drugim programom, a popis poruka nije bio ažuran.

en: Unknown date
hr: Nepoznat datum

en: THIS FOLDER IS EMPTY
hr: PRETINAC JE PRAZAN

en: Move Selected To
hr: Premjesti označeno u

en: Transform Selected Messages
hr: Izmijeni označene poruke

en: Move
hr: Pomakni

en: Expunge
hr: Isprazni

en: mailbox
hr: pretinac

en: Read
hr: Pročitano

en: Unread
hr: Nepročitano

en: Unthread View
hr: Pregled bez niti

en: Thread View
hr: Pregled po nitima

en: Toggle All
hr: Promijeni sve oznake

en: Unselect All
hr: Makni oznake

en: Select All
hr: Označi sve

en: Paginate
hr: Po stranicama

en: Show All
hr: Prikaži sve

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
hr: SquirrelMail nije uspio razlučiti strukturu tijela poruke.

en: the provided bodystructure by your imap-server
hr: IMAP poslužitelj vraća ovakvu strukturu tijela poruke

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
hr: Greška kod dohvata poruke. Vjerojatni razlog je loše oblikovana poruka.

en: Command:
hr: Naredba:

en: Response:
hr: Razlog:

en: Message:
hr: Poruka:

en: FETCH line:
hr: FETCH redak:

en: Hide Unsafe Images
hr: Sakrij nesigurne slike

en: View Unsafe Images
hr: Prikaži nesigurne slike

en: sec_remove_eng.png
hr: sec_remove_hr_HR.png

en: Option Type '%s' Not Found
hr: Vrsta postavke '%s' nije nađena

en: Current Folder
hr: Trenutni pretinac

en: Compose
hr: Nova poruka

en: Error creating directory %s.
hr: Pogreška kod svaranja mape %s

en: Could not create hashed directory structure!
hr: Nije stvorena hash struktura mapa!

en: Service not available, closing channel
hr: Usluga nije dostupna, zatvaram kanal

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
hr: Zahtijevana akcija nije poduzeta: poštanski pretinac nije dostupan

en: Requested action aborted: error in processing
hr: Zahtijavana akcija je prekinuta: greška u procesiranju

en: Requested action not taken: insufficient system storage
hr: Zahtijevana akcija nije poduzeta: nedovoljan prostor za pohranu

en: Temporary authentication failure
hr: Privremena neuspješna autentikacija

en: Syntax error; command not recognized
hr: Sintaksna greška; naredba nije prepoznata

en: Syntax error in parameters or arguments
hr: Sintaksna greška u parametrima ili argumentima

en: Command not implemented
hr: Naredba nije implementirana

en: Bad sequence of commands
hr: Nevaljani niz naredbi

en: Command parameter not implemented
hr: Parametar naredbe nije primjenjiv

en: Authentication required
hr: Potrebna autentifikacija

en: Authentication mechanism is too weak
hr: Autentikacijski mehanizam je preslab

en: Authentication failed
hr: Neuspješna autentifikacija

en: Encryption required for requested authentication mechanism
hr: Potrebna je nekripcija za zahtijevani autentikacijski mehanizam

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
hr: Zahtijevana naredba nije poduzeta: poštanski pretinac nije dostupan

en: User not local; please try forwarding
hr: Korisnik se ne nalazi na lokalnom poslužitelju; probajte s proslijeđivanjem

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
hr: Zahtijevana akcija je prekinuta: premašen je rezervirani prostor pohrane

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
hr: Zahtiejvana akcija nije poduzeta: naziv poštanskog pretinca nije dozvoljen

en: Transaction failed
hr: Neuspješna transakcija

en: Unknown response
hr: Nepoznat odgovor

en: General Display Options
hr: Opće postakve prikaza

en: Theme
hr: Tema

en: Default
hr: Pretpostavljeno

en: Language
hr: Jezik

en: Use Javascript
hr: Koristi JavaScript

en: Autodetect
hr: Autodetekcija

en: Always
hr: Uvijek

en: Never
hr: Nikad

en: Mailbox Display Options
hr: Opcije prikaza pretinca dolazne pošte

en: Enable Alternating Row Colors
hr: Omogući naizmjenične boje redaka

en: Enable Page Selector
hr: Omogući selektor stranice

en: Maximum Number of Pages to Show
hr: Maksimalan broj poruka po stranici

en: Message Display and Composition
hr: Prikaz poruke i kreiranje nove

en: Wrap Incoming Text At
hr: Prelomi tekst u stupcu

en: Location of Buttons when Composing
hr: Položaj tipaka kod pisanja poruke

en: Before headers
hr: Prije zaglavlja

en: Between headers and message body
hr: Između zaglavlja i teksta poruke

en: After message body
hr: Iza teksta poruke

en: Addressbook Display Format
hr: Format prikaza adresara

en: Javascript
hr: JavaScript

en: Show HTML Version by Default
hr: Prikaži početno HTML verziju

en: Enable Forward as Attachment
hr: Dozvoli proslijeđivanje kao privitka

en: Include CCs when Forwarding Messages
hr: Uključi i kopije kada proslijeđuješ poruke

en: Include Me in CC when I Reply All
hr: Uključi i mene u kopiju poruke kada odgovaram s "Odgovori svima"

en: Enable Mailer Display
hr: Omogući prikaz pošiljatelja

en: Display Attached Images with Message
hr: Prikaži slike iz privitka s porukom

en: Enable Printer Friendly Clean Display
hr: Omogući prikaz prilagođen ispisu na pisač

en: Enable Mail Delivery Notification
hr: Omogući obavijest o isporučenim porukama

en: Compose Messages in New Window
hr: Kreiraj poruke u novom prozoru

en: Width of Compose Window
hr: Širina prozora kreiranja poruke

en: Height of Compose Window
hr: Visina prozora kreiranja poruke

en: Append Signature before Reply/Forward Text
hr: Dodaj potpis prije teksta odgovora/proslijeđivanja

en: Enable Thread Sort by References Header
hr: Omogući sortiranje niza poruka prema zaglavlju

en: Special Folder Options
hr: Specijalne opcije pretinca

en: Folder Path
hr: Put do pretinca

en: Do not use Trash
hr: Ne koristi smeće

en: Trash Folder
hr: Pretinac za smeće

en: Do not use Drafts
hr: Ne koristi pretinac za predloške

en: Draft Folder
hr: Pretinac sa predlošcima

en: Do not use Sent
hr: Ne koristi pretinac za poslanu poštu

en: Sent Folder
hr: Pretinac s poslanom poštom

en: Folder List Options
hr: Opcije liste pretinca

en: Location of Folder List
hr: Pozicija liste pretinaca

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desno

en: pixels
hr: pixela

en: Width of Folder List
hr: Širina liste pretinaca

en: Minutes
hr: min.

en: Seconds
hr: sek.

en: Minute
hr: min.

en: Auto Refresh Folder List
hr: Automatsko osvježavanje liste pretinaca

en: Enable Unread Message Notification
hr: Omogući obavijest o nepregledanim porukama

en: No Notification
hr: Bez obavijesti

en: Only INBOX
hr: Samo za INBOX

en: Unread Message Notification Type
hr: Način obavijesćivanja o nepregledanim porukama

en: Only Unseen
hr: Samo neviđene

en: Unseen and Total
hr: Neviđene i ukupno

en: Enable Collapsable Folders
hr: Omogući hierarhijske pretince

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
hr: Omogući kumulativnu obavijest o nepregledanim porukama

en: Show Clock on Folders Panel
hr: Prikaži sat na panelu pretinaca

en: No Clock
hr: Bez sata

en: Hour Format
hr: Format prikaza sata

en: 12-hour clock
hr: 12-satni prikaz

en: 24-hour clock
hr: 24-satni prikaz

en: Memory Search
hr: Pretraživanje memorije

en: Disabled
hr: isključeni

en: Folder Selection Options
hr: Opcije selekcije pretinaca

en: Name and Address Options
hr: Opcije imena i adresa

en: Email Address
hr: E-mail adresa

en: Edit Advanced Identities
hr: Uredi napredne opcije identiteta

en: (discards changes made on this form so far)
hr: (odustani od dosad učinjenih promjena)

en: Multiple Identities
hr: Višestruki idnetiteti

en: Same as server
hr: Isto kao poslužitelj

en: Error opening timezone config, contact administrator.
hr: Greška u otvaranju konfiguracije vremenske zone, kontaktirajte administratora.

en: Timezone Options
hr: Opcije vremenske zone

en: Your current timezone
hr: Vaša trenutna vremenska zona

en: Reply Citation Options
hr: Opcije citiranja odgovora

en: Reply Citation Style
hr: Stil citiranja odgovora

en: No Citation
hr: Bez citiranja

en: User-Defined
hr: Korisnički definirano

en: User-Defined Citation Start
hr: Korisnički definirani početak citata

en: User-Defined Citation End
hr: Korisnički definiran kraj citata

en: Signature Options
hr: Opcije potpisa

en: Use Signature
hr: Upotrijebi potpis

en: Prefix Signature with '-- ' Line
hr: Počni poptips s '-- ' linijom

en: Take Address
hr: Uzmi adresu

en: Address Book Take:
hr: Spremanje u adresar:

en: Try to verify addresses
hr: Pokušaj provjeriti adresu

en: Config File Version
hr: Verzija datoteke s postavkama

en: PHP Version
hr: Verzija PHP-a

en: Organization Preferences
hr: Postavke ogranizacije

en: Organization Name
hr: Ime ogranizacije

en: Organization Logo
hr: Logotip organizacije

en: Organization Logo Width
hr: Širina organizacijskog logotipa

en: Organization Logo Height
hr: Visina organizacijskog logotipa

en: Organization Title
hr: Naziv organizacije

en: Signout Page
hr: Stranica odjave

en: Provider Link URI
hr: URI davatelja usluge

en: Provider Name
hr: Naziv davatelja usluge:

en: Top Frame
hr: Vršni okvir

en: Server Settings
hr: Postavke poslužitelja

en: Mail Domain
hr: Mail domena

en: IMAP Server Address
hr: Adresa IMAP poslužitelja

en: IMAP Server Port
hr: Port IMAP servisa

en: IMAP Server Type
hr: Vrsta IMAP poslužitelja

en: Not one of the above servers
hr: Ni jedan od gore navedenih

en: IMAP Folder Delimiter
hr: Graničnik imena IMAP pretinaca

en: Use TLS for IMAP Connections
hr: Koristi TLS kod IMAP veze

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
hr: Eksperimentalno, zahtijeva PHP 4.3.x!

en: IMAP Authentication Type
hr: Način IMAP autentikacije

en: Use Sendmail Binary
hr: Koristi Sendmail program

en: Sendmail Path
hr: Staza do Sendmail programa

en: SMTP Server Address
hr: Adresa SMTP poslužitelja

en: SMTP Server Port
hr: Port SMTP servisa

en: Use TLS for SMTP Connections
hr: Koristi TLS kod SMTP veze

en: SMTP Authentication Type
hr: Način SMTP autentikacije

en: POP3 Before SMTP?
hr: POP3 prije SMTP-a?

en: Invert Time
hr: Obrni vrijeme

en: Folders Defaults
hr: Pretpostavljene postavke pretinaca

en: Default Folder Prefix
hr: Pretpostavljeni prefiks pretinca

en: Show Folder Prefix Option
hr: Prikaz prefiksa pretinca

en: By default, move to trash
hr: Pretpostavi premještanje u smeće

en: By default, move to sent
hr: Pretpostavi premještanje u poslanu poštu

en: By default, save as draft
hr: Pretpostavi spremanje predloška

en: List Special Folders First
hr: Prvo prikaži posebne pretince

en: Show Special Folders Color
hr: Posebne pretince prikaži drugom bojom

en: Auto Expunge
hr: Automatski isprazni

en: Default Sub. of INBOX
hr: Pretopstavljeni podpretinci za INBOX

en: Show 'Contain Sub.' Option
hr: Prikaz postavke '(Podpretinci)'

en: Default Unseen Notify
hr: Obavijest o novoj pošti

en: Default Unseen Type
hr: Vrsta obavijesti o novoj pošti

en: Auto Create Special Folders
hr: Automatski stvori posebne pretince

en: Auto delete folders
hr: Automatsko brisanje pretinaca

en: Enable /NoSelect folder fix
hr: Ispravak za mape sa /NoSelect

en: General Options
hr: Općenite opcije

en: Data Directory
hr: Mapa s podacima

en: Temp Directory
hr: Privremena mapa

en: Hash Level
hr: Stupanj hash-a

en: Hash Disabled
hr: Hash isključen

en: Moderate
hr: Umjeren

en: Medium
hr: Srednji

en: Default Left Size
hr: Početna veličina lijeve strane

en: Usernames in Lowercase
hr: Korisnička imena malim slovima

en: Allow use of priority
hr: Dopusti korištenje prioriteta

en: Hide SM attributions
hr: Sakrij SquirrelMailovo predstavljanje

en: Enable use of delivery receipts
hr: Dopusti korištenje potvrda o primitku

en: Allow editing of identities
hr: Dopusti izmjenu identiteta

en: Allow editing of full name
hr: Dopusti izmjenu imena

en: Use server-side sorting
hr: Koristi sortiranje na strani poslužitelja

en: Use server-side thread sorting
hr: Koristi sortiranje po nitima na strani poslužitelja

en: Allow server charset search
hr: Dozvoli tražeje skupa znakova na poslužitelju

en: UID support
hr: Podrška za UID

en: PHP session name
hr: Naziv PHP sesije

en: Message of the Day
hr: Obavijest

en: Database
hr: Baza

en: Address book DSN
hr: DSN adresara

en: Address book table
hr: Tablica adresara

en: Preferences DSN
hr: DSN postavki

en: Preferences table
hr: Tablica za postavke

en: Preferences username field
hr: Ime polja s korisničkim imenom za postavke

en: Preferences key field
hr: Ime polja s ključem postavke

en: Preferences value field
hr: Ime polja za vrijednost postavke

en: Default Language
hr: Pretpostavljeni jezik

en: Default Charset
hr: Pretpostavljeni skup znakova

en: Themes
hr: Teme

en: Style Sheet URL (css)
hr: URL stilskog lista (CSS)

en: Default theme
hr: Pretpostavljena tema

en: Use index number of theme
hr: Koristi redni broj teme

en: Configuration Administrator
hr: Administrativne postavke

en: Theme Name
hr: Ime teme

en: Theme Path
hr: Staza do teme

en: Plugins
hr: Plugini

en: Change Settings
hr: Izmjena postavki

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
hr: Otvaranje datoteke s konfiguracijom nije uspjelo. Provjerite config.php.

en: Administration
hr: Administracija

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
hr: Ovaj modul omogućava udaljenu administraciju glavnih postavki SquirrelMail sustava.

en: Bug Reports:
hr: Prijave bugova

en: Show button in toolbar
hr: Prikaži tipku na traci s alatima

en: TODAY
hr: DANAS

en: Go
hr: Idi

en: ADD
hr: DODAJ

en: EDIT
hr: IZMIJENI

en: DEL
hr: BRIŠI

en: Start time:
hr: Vrijeme početka:

en: Length:
hr: Duljina:

en: Priority:
hr: Prioritet:

en: Title:
hr: Naslov:

en: Set Event
hr: Postavi događaj

en: Event Has been added!
hr: Događaj dodan!

en: Date:
hr: Datum:

en: Time:
hr: Vrijeme:

en: Day View
hr: Po danu

en: Do you really want to delete this event?
hr: Želite li zaista obrisati ovaj događaj?

en: Event deleted!
hr: Događaj obrisan!

en: Nothing to delete!
hr: Nemam što obrisati!

en: Update Event
hr: Ažuriraj događaj

en: Do you really want to change this event from:
hr: Želite li zaista premjestiti ovaj događaj sa:

en: to:
hr: na:

en: Event updated!
hr: Događaj ažuriran!

en: Month View
hr: Prikaz mjeseca

en: 0 min.
hr: 0 min

en: 15 min.
hr: 15 min

en: 30 min.
hr: 30 min

en: 45 min.
hr: 45 min

en: 1 hr.
hr: 1 h

en: 1.5 hr.
hr: 1,5 h

en: 2 hr.
hr: 2 h

en: 2.5 hr.
hr: 2,5 h

en: 3 hr.
hr: 3 h

en: 3.5 hr.
hr: 3,5 h

en: 4 hr.
hr: 4 h

en: 5 hr.
hr: 5 h

en: 6 hr.
hr: 6 h

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Delete & Prev
hr: Obriši i prikaži prethodnu

en: Delete & Next
hr: Obriši i prikaži sljedeću

en: Move to:
hr: Premjesti:

en: Delete/Move/Next Buttons:
hr: Tipke Obriši/Premjesti/Sljedeća:

en: Display at top
hr: Prikaži na vrhu

en: with move option
hr: sa mogućnošću premještanja

en: Display at bottom
hr: Prikaži na dnu

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
hr: KOMERCIJALNO - Ovo je popis poslužitelja koji provjereno šalju spam. Prilično je pouzdan za provjeru spama.

en: Saved Scan type
hr: Vrsta spremljenog skena

en: Message Filtering
hr: Filtriranje poruke

en: What to Scan:
hr: Što skenirati:

en: All messages
hr: Sve poruke

en: Only unread messages
hr: Samo nepročitane poruke

en: Save
hr: Spremi

en: Match:
hr: Polje:

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Contains:
hr: sadrži:

en: Message Filters
hr: Filtriranje poruka

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
hr: Filtriranje daje mogućnost automatskog razvrstavanja poruka u mape po raznim kriterijima.

en: SPAM Filters
hr: SPAM filtri

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
hr: SPAM filtri koriste različite crne liste bazirane na DNS-u za prepoznavanje neželjenog smeća i automatsko spremanje drugdje (npr. u pretinac za smeće).

en: Spam Filtering
hr: Filtriranje spama

en: Move spam to:
hr: Premjesti spam u:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
hr: Premještanje spama u pretinac za smeće za početak možda nije jako dobra ideja, jer se može desiti da neka ispravna poruka bude slučajno označena kao spam.  U svakom slučaju, povremeno počistite pretinac u koji se sprema spam tako da vam ne prepuni limit.

en: ON
hr: Uklj.

en: OFF
hr: Isklj.

en: IMAP server information
hr: Podaci o IMAP poslužitelju

en: Mailinglist
hr: Mailing lista

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
hr: Slanje upita za pomoć na %s.  Kao odgovor bi trebali dobiti email na donju adresu.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
hr: Slanje prijave na %s.  Ovime ćete se pokušati prijaviti na ovu listu, s adresom navedenom niže.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
hr: Slanje odjave na %s.  Ovime ćete pokušati odjaviti dolje navedenu adresu s ove mailing liste.

en: Send Mail
hr: Pošalji

en: Post to List
hr: Poruka na listu

en: Reply to List
hr: Odgovor na listu

en: List Archives
hr: Arhive liste

en: Contact Listowner
hr: Poruka vlasniku liste

en: Mailing List
hr: Mailing lista

en: POP3 connect:
hr: POP3 spajanje:

en: No server specified
hr: Nije odabran poslužitelj

en: Error
hr: Pogreška

en: POP3 user:
hr: POP3 korisničko ime:

en: no login ID submitted
hr: nije upisano korisničko ime

en: connection not established
hr: veza nije uspostavljena

en: POP3 pass:
hr: POP3 zaporka:

en: No password submitted
hr: niste upisali zaporku

en: authentication failed
hr: autentikacija nije uspjela

en: No connection to server
hr: Veza sa poslužiteljem nije uspostavljena

en: No login ID submitted
hr: Nije predan login ID

en: No server banner
hr: Nema pozdravne poruke poslužitelja

en: abort
hr: prekid

en: apop authentication failed
hr: apop autentikacija nije uspjela

en: Premature end of list
hr: Prijevremen prekid pop_list

en: Empty command string
hr: Prazan naredbeni string

en: connection does not exist
hr: veza ne postoji

en: No msg number submitted
hr: Nije odabran broj poruke

en: Command failed
hr: Naredba nije uspjela

en: Remote POP server Fetching Mail
hr: Dohvat pošte s udaljenog POP3 poslužitelja

en: Select Server:
hr: Poslužitelj:

en: Password for
hr: Lozinka za

en: Fetch Mail
hr: Dohvati poštu

en: Fetching from
hr: Dohvat sa

en: Opening IMAP server
hr: Spajam se na IMAP server

en: Opening POP server
hr: Spajam se na POP server

en: Login Failed:
hr: Login nije uspio:

en: Login OK: No new messages
hr: Login OK: nema novih poruka

en: Login OK: Inbox EMPTY
hr: Login OK: Inbox prazan

en: Fetching UIDL...
hr: Dohvaćam UIDL...

en: Server does not support UIDL.
hr: Poslužitelj ne podržava UIDL.

en: Deleting messages from server...
hr: Brišem poruke s poslužitelja...

en: Fetching message
hr: Dohvaćam poruku

en: Reconnect from dead connection
hr: Ponovno se spoji, zaglavljena veza

en: Saving UIDL
hr: Spremam UIDL

en: Refetching message
hr: Ponovno dohvaćam poruku

en: Error Appending Message!
hr: Pogreška prilikom dodavanja poruke!

en: Closing POP
hr: Zatvaram POP vezu

en: Logging out from IMAP
hr: Odspajam se sa IMAP poslužitelja

en: Message appended to mailbox
hr: Poruka dodana u pretinac

en: Delete failed:
hr: Brisanje nije uspjelo:

en: Remote POP server settings
hr: Postavke udaljenog POP poslužitelja

en: Encrypt passwords (informative only)
hr: Kriptiraj zaporke (samo formalno)

en: Add Server
hr: Dodaj poslužitelj

en: Server:
hr: Poslužitelj:

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Store in Folder:
hr: Spremi u pretinac:

en: Modify Server
hr: Izmijeni postavke poslužitelja

en: Server Name:
hr: Ime poslužitelja:

en: Modify
hr: Izmijeni

en: Fetching Servers
hr: Dohvat sa poslužitelja

en: Confirm Deletion of a Server
hr: Potvrdite brisanje poslužitelja

en: Selected Server:
hr: Označeni poslužitelj

en: Confirm delete of selected server?
hr: Da zaista obrišem označeni poslužitelj?

en: Confirm Delete
hr: Potvrda brisanja

en: Leave Mail on Server
hr: Ostavi na poslužitelju

en: Undefined Function
hr: Nedefinirana funkcija

en: Fetch
hr: POP3 dohvat

en: Warning,
hr: Pozor,

en: Mail Fetch Result:
hr: Rezultat dohvata pošte

en: Message Details
hr: Izvorni oblik poruke

en: Close Window
hr: Zatvori prozor

en: Save Message
hr: Spremi poruku

en: View Message details
hr: Prikaži u izvornom obliku

en: New Mail
hr: Nova pošta

en: SquirrelMail Notice:
hr: SquirrelMail obavijest:

en: New Mail Notification
hr: Obavijest o novoj pošti

en: Current File:
hr: Trenutna datoteka:

en: NewMail Options
hr: Postavke &quot;Nove Pošte&quot;

en: %s New Messages
hr: %s novih poruka

en: Test Sound
hr: Proba zvučnog signala

en: No sound specified
hr: Nije odabran zvučni signal

en: Loading the sound...
hr: Učitavam zvučni signal...

en: Sent Subfolders Options
hr: Postavke podpretinaca sa poslanim porukama

en: Use Sent Subfolders
hr: Korištenje podpretinaca sa poslanim porukama

en: Monthly
hr: mjesečni

en: Quarterly
hr: kvartalni

en: Yearly
hr: godišnji

en: Base Sent Folder
hr: Osnovni pretinac s poslanom poštom

en: Report as Spam
hr: Prijavi spam

en: SpamCop - Spam Reporting
hr: SpamCop - prijava spama

en: SpellChecker Options
hr: Postavke provjere pravopisa

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
hr: Ovdje možete odabrati koji će jezici biti u popisu mogućih za provjeru pravopisa, možete mijenjati vaš osobni rječnik ili podesiti način njegovog spremanja.

en: Check Spelling
hr: Provjera pravopisa

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
hr: Povratak na &qout;postavke SquirrelSpella (provjere pravopisa)&qout;

en: ATTENTION:
hr: POZOR:

en: Delete my dictionary and start a new one
hr: Obriši moj rječnik i stvori novi

en: Decrypt my dictionary with my old password:
hr: Dekriptiraj rječnik pomoću stare zaporke:

en: Proceed
hr: Nastavak

en: You must make a choice
hr: Morate odabrati jedno

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
hr: Možete ili obrisati rječnik, ili upisati staru zaporku, ne oboje.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
hr: Ovo će obrisati vaš osobni rječnik.  Jeste li sigurni?

en: Error Decrypting Dictionary
hr: Greška kod dekripcije rječnika

en: Cute.
hr: Simpa.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
hr: Poikušao sam izvršiti '%s' ali sam dobio kao odgovor:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
hr: SquirrelSpell nije ispravno konfiguriran.

en: Spellcheck completed. Commit changes?
hr: Provjera pravopisa je gotova. Prihvačate promjene?

en: No changes were made.
hr: Promjene nisu učinjene.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
hr: Trenutno snimam vaš osoni rječnik... Molim vas da pričekate.

en: SquirrelSpell Results
hr: Rezultet provjere pravopisa

en: Found %s errors
hr: Pronađeno je %s grešaka

en: Line with an error:
hr: Linije s greškom:

en: Error:
hr: Greška:

en: Suggestions:
hr: Sugeriramo:

en: Suggestions
hr: Sugeriramo

en: Change to:
hr: Promjeni u:

en: Occurs times:
hr: Broj pojavljivanja:

en: Change this word
hr: Promijeni ovu riječ

en: Change
hr: Promijeni

en: Change ALL occurances of this word
hr: Promijeni SVA pojavljivanja ove riječi

en: Change All
hr: Spomijeni sve

en: Ignore this word
hr: Ignoriraj ovu riječ

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Ignore ALL occurances this word
hr: Ignoriraj SVA pojavljivanja ove riječi

en: Ignore All
hr: Ignoriraj sve

en: Add this word to your personal dictionary
hr: Dodaj ovu riječ u osobni rječnik

en: Add to Dic
hr: Dodaj u rječnik

en: Close and Commit
hr: Zatvori i prihvati

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
hr: Provjera pravopisa nije završena. Sigurno želite završiti i prihvatiti dosadašnje promjene?

en: Close and Cancel
hr: Odustani i zatvori

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
hr: Provjera pravopisa nije završena. Sigurno želite završiti i odustati od dosadašnjih promjena?

en: No errors found
hr: Grešek nisu pronađene

en: Personal Dictionary Crypto Settings
hr: Postavke kriptiranja osobnog rječnika

en: Your personal dictionary was erased.
hr: Vaš osobni rječnik je obrisan.

en: Dictionary Erased
hr: Rječnik je obrisan

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
hr: Vaš osobni rječnik uspješno je obrisan. Molim vas da zatvorite prozor i ponovnim pritiskom na botun "Provjera pravopisa" pokrenete provjeru pravopisa.

en: Close this Window
hr: Zatvori prozor

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
hr: Vaš osobni rječnik je uspješno rekriptiran. Vratite se na meni  &quot;Opcije provjere pravopisa&quot; i ponovite odabir.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
hr: Vaš osobni rječnik uspješno je rekriptiran. Molim vas da zatvorite prozor i ponovnim pritiskom na botun "Provjera pravopisa" pokrenete provjeru pravopisa.

en: Dictionary re-encrypted
hr: Rječnik je rekriptiran

en: Personal Dictionary
hr: Osobni rječnik

en: No words in your personal dictionary.
hr: Nema riječi u osobnom rječniku.

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
hr: Molimo vas da provjerite riječi koje želite obrisati iz rječnika.

en: %s dictionary
hr: %s rječnik

en: Delete checked words
hr: Obriši označene riječi

en: Edit your Personal Dictionary
hr: Uredite osobni rječnik

en: Please make your selection first.
hr: Prvo odaberite nešto.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
hr: Ovim ćete kriptirati osobni rječnik i spremiti ga u kriptiranom obliku. Da nastavim?

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
hr: Dekriptiraj osobni rječnik i spremi ga u čistom tekstovnom obliku.

en: Change crypto settings
hr: Promijeni kripto postavke

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
hr: Kriptiraj osobni rječnik i spremi ga u kriptiranom formatu.

en: All done!
hr: Sve je učinjeno!

en: Personal Dictionary Updated
hr: Osobni rječnik je ažuriran

en: No changes requested.
hr: Nisu zatražene izmjene.

en: Please wait, communicating with the server...
hr: Molim pričekajte, komuniciram s poslužiteljem...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
hr: Molim odaberite rječnik koji želite koristiti za provjeru pravopisa ove poruke:

en: SquirrelSpell Initiating
hr: Inicijalizacija SquirrelSpell-a

en: International Dictionaries Preferences Updated
hr: Ažurirane su postavke rječnika

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
hr: Provjerite je li dostupan rječnik koji želite koristiti prilikom provjere pravopisa:

en: Make this dictionary my default selection:
hr: Ovaj će rječnik biti početni izbor:

en: Make these changes
hr: Izvrši izmjene

en: Add International Dictionaries
hr: Dodaj rječnik

en: Please choose which options you wish to set up:
hr: Odaberite postavke koje želite izmijeniti:

en: Edit your personal dictionary
hr: Uredite osobni rječnik

en: Set up international dictionaries
hr: Postavite rječnik

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
hr: Kriptirajte i dekriptirajte osobni rječnik

en: not available
hr: nije dostupno

en: SquirrelSpell Options Menu
hr: Menu postavki SquirrelSpell-a

en: Number of supported language pairs: %s
hr: Broj podržanih parova jezika za prevođenje: %s

en: No known limits, powered by Systran
hr: Ograničenja nisu poznata, powered by Systran

en: Number of supported languages: %s
hr: Broj podržanih jezika: %s

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
hr: Grčki prijevodi, bez poznatih ograničenja, powered by Systran

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
hr: Prijevodi na i sa Ruskog, do 500 prevedenih znakova

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
hr: Odaberite hoće li i gdje biti prikazan okvir za prijevod.

en: Select your translator:
hr: Izbor prevoditelja:

en: When reading:
hr: Kod čitanja:

en: Show translation box
hr: Prikaz okvira za prijevod

en: to the left
hr: s lijeve strane

en: in the center
hr: u sredini

en: to the right
hr: s desne strane

en: Translate inside the SquirrelMail frames
hr: Unutar SquirrelMail okvira

en: Translation Options
hr: Postavke prijevoda

en: %s to %s
hr: %s u %s

en: English
hr: Engleski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: French
hr: Francuski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Italian
hr: Talijanski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Portuguese
hr: Portugalski

en: Russian
hr: Ruski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Translate
hr: Prevedi

en: Brazilian Portuguese
hr: Brazilski portugalski

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Finnish
hr: Finski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Latin
hr: Latinski

en: Latin American Spanish
hr: Srednjeamerički španjolski

en: Norwegian
hr: Norveški

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Serbian
hr: Srpski

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Welsh
hr: Velški

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: to English
hr: na engleski

en: from English
hr: sa engleskog

en: Interface language
hr: Jezik sučelja

en: Translation direction
hr: Smjer prijevoda

en: Last Refresh
hr: Osvježeno

en: Save folder tree
hr: Spremi oblik stabla

en: No known limits, powered by GPLTrans (free, open source)
hr: Ograničenja nisu poznata, powered by GPLTrans (slobodan, open source)

en: When composing:
hr: Kod pisanja:

en: Not yet functional, currently does nothing
hr: Ova funkcija trenutno ne radi ništa

en: Delivery error report
hr: Izvještaj o greškama neisporučenih poruka

en: Undelivered Message Headers
hr: Zaglavlja neisporučenih poruka
