address_add 1.9 - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Add
he: הוסף

en: Add to Addressbook
he: הוסף לספר כתובות

en: Personal address book
he: ספר כתובות אישי

en: Global address book
he: ספר כתובות כללי

en: Add to %s
he: הוסף ל %s

en: Nickname
he: כינוי

en: Must be unique
he: חייב להיות ייחודי

en: E-mail address
he: כתובת דוא"ל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Additional info
he: מידע נוסף

en: Add address
he: הוסף כתובת
