twc_weather - en to fy translation catalogue (63 entries)

en: Today
fy: Hjoed

en: Tomorrow
fy: Moarn

en: Tonight
fy: Fannacht

en: Tomorrow night
fy: Moarntenacht

en: Monday
fy: moandei

en: Tuesday
fy: tiisdei

en: Wednesday
fy: woansdei

en: Thursday
fy: tongersdei

en: Friday
fy: freed

en: Saturday
fy: sneon

en: Sunday
fy: snein

en: Options
fy: Opsjes

en: Edit Location
fy: Lokaasje wizigje

en: Add Location
fy: Lokaasje taheakje

en: New
fy: Nij

en: Done
fy: Dien

en: For the location, you can enter a US Zip code, a city, state/country (or some combination to search). For example you could use either: "94521", "San Francisco, CA", "New York", "Rome, Italy", etc.
fy: Foar de lokaasje kinne jo in US-postkoade, stêd, steat/lân (of in kombinaasje hjirfan) brûke om te sykjen. Jo kinne bygelyks: "94521", "San Francisco, CA", "New York" of "Rome, Itaalje" ynfiere.

en: Location:
fy: Lokaasje:

en: * choose one!
fy: * kies der ien!

en: * location not found, try again!
fy: * lokaasje net fûn. Besykje it op 'en nij!

en: Display Position:
fy: Werjefteposysje

en: Above folder list
fy: Boppe mappenlist

en: Below folder list
fy: Under mappenlist

en: Cache Time:
fy: Buffertiid:

en: Select which of the following information you want displayed for this location:
fy: Selektear hokker ynformaasje jo werjaan wolle foar dizze lokaasje:

en: Weather Icon:
fy: Waarpiktogram:

en: Temperature:
fy: Temperatuer:

en: Feels Like:
fy: Gefoelstemperatuer:

en: Conditions:
fy: Kondysjes:

en: UV Index:
fy: UV-yndeks:

en: Wind:
fy: Wyn:

en: Dew Point:
fy: Daupunt:

en: Humidity:
fy: Loftfochtigheid:

en: Visibility:
fy: Sicht:

en: Barometer:
fy: Waarglês:

en: Forecast:
fy: Foarútsjoch:

en: Extended Forecast Days:
fy: Oantal dagen foar útwreide foarútsjoch:

en: Metric SI Units:
fy: Metryske ienheden:

en: The following options are to control the appearance of the display
fy: Mei de folgjende opsjes kinne jo it uterlik fan de werjefte ynstelle

en: box. If the field is left blank, the default values will be used. In
fy: . As it fjild net ynfold is wurde de standertwearden brûkt. Yn

en: the case of the colors, the default values are based on the current
fy: it gefal fan kleuren binne de standertwearden basearre op it besteande

en: theme.
fy: tema.

en: Show this location:
fy: Dizze lokaasje toane:

en: Narrow Forecast:
fy: Beheind foarútsjoch:

en: Box Width:
fy: Boksbreedte:

en: Margin - Right:
fy: Ofstân - rjochts:

en: Margin - Left:
fy: Ofstân - links:

en: Margin - Top:
fy: Ofstân - boppe:

en: Margin - Bottom:
fy: Ofstân - ûnder:

en: Color - Background:
fy: Kleur - eftergrûn:

en: Color - Foreground:
fy: Kleur - foargrûn:

en: Color - Labels:
fy: Kleur - labels:

en: Color - Values:
fy: Kleur - wearden:

en: Submit
fy: Yntsjinje

en: Cancel
fy: Annulearje

en: Changes saved.
fy: Wizigingen opslein.

en: Add a new location to get started
fy: Heakje in lokaasje ta om te begjinnen

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Hide
fy: Ferbergje

en: Show
fy: Toane

en: Location: <b>%s</b>
fy: Lokaasje: <b>%s</b>

en: Setup the weather displaying options. You can add all the cities you want to monitor as well as various options to display.
fy: Stel de werjefte-opsjes fan TWC Weather yn. Jo kinne safolle stêden taheakje as jo wolle en ferskate opsjes foar de werjefte ynstelle.
