bounce - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Bcc
fy: BCC

en: Bounce
fy: Unbestelber

en: Cc
fy: CC

en: From
fy: Fan

en: Send
fy: Ferstjoere

en: Server replied:
fy: Tsjinner antwurdde:

en: To
fy: Oan
