forum - en to fy translation catalogue (39 entries)

en: &nbsp;Forums
fy: &nbsp;Foarums

en: Threads
fy: Diskusjes

en: Last thread
fy: Lêste diskusje

en: Forum
fy: Foarum

en: Discussion board
fy: Diskusjeboerd

en: A browser-based administrative interface.
fy: In blêder-basearre administrative interface.

en: Forum list
fy: Foarumlist

en: New thread
fy: Nije diskusje

en: Current Page:
fy: No ynstelde side:

en: of
fy: fan

en: Previous
fy: Foarrige

en: Next
fy: Folgjende

en: &nbsp;Subject
fy: &nbsp;Underwerp

en: Views
fy: Werjeften

en: Posts
fy: Artikels

en: Last post
fy: Lêste artikel

en: by
fy: troch

en: Please fill in the name and the description.
fy: Fier de namme en beskriuwing yn.

en: Options - Discussion board
fy: Opsjes - diskusjeboerd

en: Modify forum
fy: Foarum oanpasse

en: Name:
fy: Namme:

en: Description:
fy: Beskriuwing:

en: Forum will be visible
fy: Foarum is sichtber

en: Selected forum:
fy: Foarum selektearje:

en: Confirm delete of selected forum?
fy: Wiskjen fan selektearre foarum befêstigje?

en: Confirm delete
fy: Wiskjen befêstigje

en: Create forum
fy: Foarum oanmeitsje

en: Add this forum
fy: Dit foarum taheakje

en: Forum name
fy: Foarumnamme

en: Modify
fy: Wizigje

en: Delete
fy: Wiskje

en: No forum found.
fy: Gjin foarum fûn

en: Please fill in the subject and the body.
fy: Fol it ûnderwerp en berjocht yn.

en: Thread list
fy: Diskusjelist

en: Subject
fy: Underwerp

en: Post new topic
fy: Nij ûnderwerp pleatse

en: Please fill in the body of your reply.
fy: Fol it berjocht fan jo antwurd yn.

en: Reply
fy: Beäntwurdzje

en: Post message
fy: Berjocht pleatse
