username - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Logged in as:
fy: Ynlogge as:

en: Don't show
fy: Net toane

en: Above folder list
fy: Boppe mappenlist

en: Below folder list
fy: Under mappenlist

en: Show Username in Message Of The Day:
fy: Brûkersnamme yn berjocht fan de dei toane:

en: Yes
fy: Ja

en: No
fy: Nee
