address_add 1.9 - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Add
fr: Ajouter

en: Add to Addressbook
fr: Ajouter au carnet d'adresses

en: Personal address book
fr: Carnet d'adresses personnel

en: Global address book
fr: Carnets d'adresses général

en: Add to %s
fr: Ajouter à : %s

en: Nickname
fr: Surnom

en: Must be unique
fr: Doit être unique

en: E-mail address
fr: Adresse électronique

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Additional info
fr: Informations complémentaires

en: Add address
fr: Ajouter une adresse
