address_add - en to fo translation catalogue (12 entries)

en: Add
fo: Legg afturat

en: Add to Addressbook
fo: Legg afturat adressubók

en: Personal address book
fo: Persónlig adressubók

en: Global address book
fo: Alheims adressubók

en: Add to %s
fo: Legg afturat %s

en: Nickname
fo: Dulnevni

en: Must be unique
fo: Má vera einstakt

en: E-mail address
fo: T-post adressa

en: First name
fo: Fornavn

en: Last name
fo: Eftirnavn

en: Additional info
fo: Fleiri upplýsingar

en: Add address
fo: Legg adressu afturat
