address_add 1.9 - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Add
fi: Lisää

en: Add to Addressbook
fi: Lisää Osoitekirjaan

en: Personal address book
fi: Henkilökohtainen osoitekirja

en: Global address book
fi: Yleinen osoitekirja

en: Add to %s
fi: Lisää (%s)

en: Nickname
fi: Lempinimi

en: Must be unique
fi: Täytyy olla ainutlaatuinen

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Additional info
fi: Lisätietoja

en: Add address
fi: Lisää osoite
