SquirrelMail HEAD - en to fa translation catalogue (1138 entries)

en: Address Book
fa: دفترچه‌آدرس

en: All
fa: همه

en: To
fa: به

en: Cc
fa: رونوشت

en: Name
fa: نام

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Info
fa: اطلاعات

en: Source
fa: منبع

en: Bcc
fa: رونوشت پنهان

en: Use Addresses
fa: استفاده از این آدرس‌ها

en: Cancel
fa: انصراف

en: Address Book Search
fa: جستجوی دفترچه‌آدرس‌ها

en: Search for
fa: جستجو برای

en: in
fa: در

en: All address books
fa: تمامی دفترچه‌آدرس‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: List all
fa: همه را لیست کن

en: Unable to list addresses from %s
fa: لیست کردن آدرس‌ها از %s مقدور نمی‌باشد.

en: Your search failed with the following error(s)
fa: جستجوی شما با این خطا(ها) روبرو شد

en: No persons matching your search were found
fa: شخصی که با جستجوی شما مطابقت داشته باشد یافت نشد

en: Return
fa: بازگشت

en: Close
fa: بستن

en: Nickname
fa: نام مستعار

en: Must be unique
fa: باید یکتا باشد

en: E-mail address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: First name
fa: نام

en: Additional info
fa: اطلاعات بیشتر

en: Add to:
fa: اضافه کن به:

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
fa: دفترچه‌ آدرس شخصی تعریف نشده است. با مدیر تماس بگیرید.

en: You can only edit one address at the time
fa: شما در یک زمان فقط یک آدرس را می‌توانید ویرایش کنید.

en: Update address
fa: به‌روزرسانی آدرس

en: ERROR
fa: خطا

en: Please select address that you want to edit
fa: لطفا آدرسی را که می‌خواهید ویرایش کنید انتخاب نمایید.

en: Add address
fa: اضافه کردن آدرس

en: Edit selected
fa: ویرایش

en: Delete selected
fa: حذف

en: sort by nickname
fa: ترتیب بر اساس نام مستعار

en: sort by name
fa: ترتیب بر اساس نام

en: sort by email
fa: ترتیب بر اساس پست الکترونیکی

en: sort by info
fa: ترتیب بر اساس اطلاعات

en: Add to %s
fa: به %s اضافه کن

en: %s wrote:
fa: %s نوشته:

en: quote
fa: نقل

en: who
fa: شخص

en: On %s, %s wrote:
fa: در %s، %s نوشته:

en: Subject
fa: موضوع

en: From
fa: از

en: Date
fa: تاریخ

en: Original Message
fa: پیغام اصلی

en: Draft Email Saved
fa: پست الکترونیکی پیش‌نویس ذخیره شد

en: Could not move/copy file. File not attached
fa: نمی‌توان فایل را کپی و یا جابه‌جا کرد. فایل ضمیمه نشده است

en: Your draft has been saved.
fa: پیش‌نویس شما ذخیره شد.

en: Your mail has been sent.
fa: پیغام شما فرستاده شد.

en: From:
fa: از:

en: To:
fa: به:

en: Cc:
fa: رونوشت:

en: Bcc:
fa: رونوشت پنهان:

en: Subject:
fa: موضوع:

en: Send
fa: ارسال

en: Attach:
fa: ضمیمه:

en: Add
fa: افزودن

en: Delete selected attachments
fa: حذف ضمائم انتخاب‌شده

en: Because PHP file uploads are turned off, you can not attach files to this message. Please see your system administrator for details.
fa: به جهت غیر فعال بودن سیستم ارسال فایل در PHP، شما نمی‌توانید فایلی را ضمیمه این نامه کنید. لطفا با مدیر سیستم خود تماس بگیرید.

en: Priority
fa: اولویت

en: High
fa: بالا

en: Normal
fa: معمولی

en: Low
fa: پایین

en: Receipt
fa: رسید

en: On Read
fa: هنگام خواندن

en: On Delivery
fa: هنگام تحویل نامه

en: Signature
fa: امضا

en: Addresses
fa: آدرس‌ها

en: Save Draft
fa: ذخیره پیش‌نویس

en: You have not filled in the "To:" field.
fa: شما قسمت "به:" را وارد نکردید.

en: Error: Draft folder %s does not exist.
fa: خطا: پوشه پیش‌نویس %s وجود ندارد

en: Message not sent.
fa: پیغام فرستاده نشد.

en: Server replied:
fa: پاسخ میزبان:

en: Illegal folder name. Please select a different name.
fa: نام پوشه نامعتبر است. لطفاً نام دیگری را انتخاب کنید.

en: Click here to go back
fa: برای بازگشت اینجا کلیک کنید

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
fa: شما پوشه‌ای برای حذف انتخاب نکرده‌اید. لطفاً انتخاب کنید.

en: Delete Folder
fa: حذف پوشه

en: Are you sure you want to delete %s?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید %s را حذف کنید؟

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Folders
fa: پوشه‌ها

en: Subscribed successfully.
fa: با موفقیت مشترک شد.

en: Unsubscribed successfully.
fa: با موفقیت از اشتراک خارج شد.

en: Deleted folder successfully.
fa: پوشه با موفقیت حذف شد.

en: Created folder successfully.
fa: پوشه با موفقیت ایجاد شد.

en: Renamed successfully.
fa: تغییر نام با موفقیت انجام شد.

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
fa: اشتراک موفقیت‌آمیز نبود - پوشه وجود ندارد.

en: refresh folder list
fa: به‌روزرسانی لیست

en: Create Folder
fa: ایجاد پوشه

en: as a subfolder of
fa: به عنوان یک زیرپوشه از

en: None
fa: هیچکدام

en: Let this folder contain subfolders
fa: به این پوشه اجازه داشتن زیرپوشه را بده

en: Create
fa: ایجاد

en: Rename a Folder
fa: تغییر نام پوشه

en: Select a folder
fa: یک پوشه را انتخاب کنید

en: Rename
fa: تغییر نام

en: No folders found
fa: پوشه‌ای یافت نشد

en: Delete
fa: حذف

en: Unsubscribe
fa: خروج از اشتراک

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: No folders were found to unsubscribe from!
fa: هیچ پوشه‌ای برای خروج از اشتراک یافت نشد!

en: No folders were found to subscribe to!
fa: پوشه‌ای برای اشتراک پیدا نشد!

en: Subscribe to:
fa: اشتراک در:

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
fa: شما پوشه‌ای را برای تغییر نام انتخاب نکرده‌اید. لطفا انتخاب نمایید.

en: Rename a folder
fa: تغییر نام پوشه

en: New name:
fa: نام جدید:

en: Submit
fa: تائید

en: ERROR: Help files are not in the right format!
fa: خطا: فایل‌های راهنما در قالب صحیح خود نیستند!

en: Help
fa: راهنما

en: Help is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
fa: راهنما به زبان انتخابی شما ترجمه نشده است. به جای آن به زبان انگلیسی نمایش داده می‌شود.

en: Help is not available. Please contact your system administrator for assistance.
fa: راهنما موجود نیست. لطفا برای راهنمایی بیشتر با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: This chapter is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
fa: این فصل به زبان انتخابی شما ترجمه نشده است. به جای آن به زبان انگلیسی نمایش داده می‌شود.

en: This chapter is missing
fa: این فصل وجود ندارد

en: For some reason, chapter %s is not available.
fa: بنا به دلایلی، فصل %s در دسترس نمی‌باشد.

en: Table of Contents
fa: فهرست

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Top
fa: بالا

en: Viewing an image attachment
fa: نمایش ضمیمه تصویری

en: View message
fa: نمایش پیغام

en: Download this as a file
fa: دریافت در قالب فایل

en: INBOX
fa: رسیده‌ها

en: Purge
fa: تخلیه

en: Last Refresh
fa: آخرین بازخوانی

en: Check mail
fa: بازخوانی پیغام‌ها

en: Login
fa: ورود

en: %s Logo
fa: آرم %s

en: SquirrelMail version %s
fa: اسکوئیرل‌میل نسخه %s

en: By the SquirrelMail Project Team
fa: تهیه‌شده توسط تیم پروژه اسکوئیرل‌میل

en: %s Login
fa: ورود به سیستم %s

en: Name:
fa: نام:

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: No messages were selected.
fa: پیغامی انتخاب نشده است.

en: Options
fa: تنظیمات

en: Message Highlighting
fa: تنظیم رنگ پیغام‌ها

en: New
fa: جدید

en: Done
fa: انجام شد

en: To or Cc
fa: به یا رونوشت

en: subject
fa: موضوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Up
fa: بالا

en: Down
fa: پایین

en: No highlighting is defined
fa: هیچ تنظیم رنگی وجود ندارد

en: Identifying name
fa: نام مشخص‌کننده

en: Color
fa: رنگ

en: Dark Blue
fa: آبی پررنگ

en: Dark Green
fa: سبز پررنگ

en: Dark Yellow
fa: زرد پررنگ

en: Dark Cyan
fa: فیروزه‌ای پررنگ

en: Dark Magenta
fa: بنفش پررنگ

en: Light Blue
fa: آبی روشن

en: Light Green
fa: سبز روشن

en: Light Yellow
fa: زرد کم‌رنگ

en: Light Cyan
fa: فیروزه‌ای روشن

en: Light Magenta
fa: صورتی

en: Dark Gray
fa: خاکستری پررنگ

en: Medium Gray
fa: خاکستری

en: Light Gray
fa: خاکستری کم‌رنگ

en: White
fa: سفید

en: Other:
fa: غیره:

en: Ex: 63aa7f
fa: مثال: 63aa7f

en: Matches
fa: مطابقت کند با

en: Editing identities is disabled.
fa: ویرایش شناسه‌ها غیر فعال است.

en: Default Identity
fa: شناسه پیش‌فرض

en: Alternate Identity %d
fa: شناسه جایگزین  %d

en: Add a New Identity
fa: اضافه کردن شناسه جدید

en: Advanced Identities
fa: مشخصات (پیشرفته)

en: Full Name
fa: نام کامل

en: E-Mail Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Reply To
fa: پاسخ به

en: Save / Update
fa: ذخیره / به‌روزرسانی

en: Make Default
fa: تبدیل به پیش‌فرض

en: Move Up
fa: ببر بالا

en: Index Order
fa: ترتیب فهرست

en: Checkbox
fa: گزینه

en: Flags
fa: پرچم‌ها

en: Size
fa: اندازه

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
fa: در این قسمت شما می‌توانید ترتیب نمایش پیغام‌هایتان را تغییر دهید. همچنین بر طبق نیازهای خود می‌توانید برای نمایش جزئیات پیغام‌ها ستونی اضافه و یا حذف نمایید.

en: up
fa: بالا

en: down
fa: پایین

en: remove
fa: حذف

en: Return to options page
fa: برگشت به صفحه تنظیمات

en: Personal Information
fa: اطلاعات شخصی

en: Display Preferences
fa: تنظیمات نمای ظاهری

en: Folder Preferences
fa: تنظیمات پوشه‌ها

en: Error(s) occurred while saving your options
fa: در هنگام ذخیره‌سازی تنظیمات شما خطا رخ داد

en: Some of your preference changes were not applied.
fa: بعضی از تغییرات تنظیمات شما اعمال نشد.

en: Successfully Saved Options
fa: تنظیمات با موفقیت ذخیره شد.

en: Refresh Folder List
fa: بازخوانی لیست

en: Refresh Page
fa: بازخوانی صفحه

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
fa: این قسمت شامل اطلاعاتی شخصی شما مانند نام، آدرس پست الکترونیک و ... می‌باشد.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
fa: در این قسمت شما می‌توانید نمای ظاهری این برنامه و نحوه نمایش اطلاعاتتان را عوض کنید. مثلاً تغییر رنگ، زبان، و تنظیمات دیگر.

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
fa: بر اساس ضوابط ارائه شده، پیغام‌های دریافتی می‌توانند رنگ پس‌زمینه متفاوتی در لیست پیغام‌ها داشته باشد که به شما در تشخیص راحت‌تر فرستنده پیغام کمک می‌کند، مخصوصا در مورد لیست‌های پستی.

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
fa: این تنظیمات نحوه نمایش و مدیریت پوشه‌های شما را تغییر می‌دهد.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
fa: ترتیب فهرست پیغام‌هایتان می‌تواند تغییر کند و عنوان‌ها به آن ترتیبی که شما می‌خواهید شوند.

en: Message not printable
fa: پیغام غیر قابل چاپ

en: Attachments:
fa: ضمائم:

en: Unknown sender
fa: فرستنده ناشناس

en: Info:
fa: اطلاعات:

en: Size:
fa: اندازه:

en: Type:
fa: نوع:

en: Invalid URL
fa: URL نادرست

en: Printer Friendly
fa: نسخه مناسب چاپ

en: Print
fa: چاپ

en: View Printable Version
fa: نمایش نسخه قابل چاپ

en: Read:
fa: خواندن:

en: Your message
fa: پیغام شما

en: Sent
fa: فرستاده‌شده

en: Was displayed on %s
fa: در %s نمایش داده شد

en: less
fa: کمتر

en: more
fa: بیشتر

en: Mailer
fa: نامه‌رسان

en: Read receipt
fa: خواندن رسید

en: sent
fa: فرستاده شد

en: requested
fa: درخواست‌شده

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
fa: فرستنده پیغام می‌خواهد از خواندن پیغام مطلع شود. آیا شما با فرستادن «رسید» موافقید؟

en: Send read receipt now
fa: هم ‌اکنون رسید را ارسال کن

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Message List
fa: لیست پیغام‌ها

en: Resume Draft
fa: بازیابی پیش‌نویس

en: Edit Message as New
fa: ویرایش به عنوان پیغام جدید

en: View Message
fa: نمایش پیغام

en: Forward
fa: ارسال

en: Forward as Attachment
fa: ارسال به عنوان ضمیمه

en: Reply
fa: پاسخ

en: Reply All
fa: پاسخ به همه

en: View Full Header
fa: نمایش کامل سرآمد

en: Attachments
fa: ضمائم

en: You must be logged in to access this page.
fa: برای دسترسی به این صفحه ابتدا باید وارد سیستم شوید.

en: Folder:
fa: پوشه:

en: Saved Searches
fa: جستجوهای ذخیره ‌شده

en: edit
fa: ویرایش

en: search
fa: جستجو

en: delete
fa: حذف

en: Recent Searches
fa: جستجوهای اخیر

en: save
fa: ذخیره

en: forget
fa: فراموش کن

en: Current Search
fa: جستجوی فعلی

en: All Folders
fa: تمامی پوشه‌ها

en: Body
fa: متن

en: Everywhere
fa: همه جا

en: No Messages Found
fa: پیغامی یافت نشد

en: Please enter something to search for
fa: لطفا عبارتی را برای جستجو وارد نمایید

en: Signout
fa: خروج

en: Sign Out
fa: خروج

en: You have been successfully signed out.
fa: شما با موفقیت از سیستم خارج شدید.

en: Click here to log back in.
fa: برای ورود دوباره اینجا کلیک کنید.

en: Viewing a Business Card
fa: نمایش یک کارت ویزیت

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
fa: vCard نسخه %s پشتیبانی نمی‌شود. بعضی از اطلاعات ممکن است به درستی تبدیل نشوند.

en: Title
fa: عنوان

en: Web Page
fa: صفحه وب

en: Organization / Department
fa: سازمان / بخش

en: Address
fa: آدرس

en: Work Phone
fa: شماره تلفن محل کار

en: Home Phone
fa: شماره تلفن منزل

en: Cellular Phone
fa: تلفن همراه

en: Fax
fa: دورنگار

en: Note
fa: یادداشت

en: Add to address book
fa: افزودن به دفترچه‌آدرس

en: Title &amp; Org. / Dept.
fa: عنوان و ارگان/بخش

en: Viewing Full Header
fa: نمایش کامل سرآمد

en: Viewing a text attachment
fa: نمایش ضمیمه متنی

en: View Unsafe Images
fa: نمایش تصاویر مشکوک

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
fa: توابع پایگاه داده PEAR که برای کار با پایگاه‌های داده مورد نیاز است را نمی‌توان پیدا کرد.

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
fa: آیا PEAR نصب است، و آیا مسیر آن درست تنظیم شده است تا بتوان %s را پیدا کرد؟

en: Please contact your system administrator and report this error.
fa: لطفاً با مدیر سیستم تماس بگیرید و مشکل را گزارش کنید.

en: Personal address book
fa: دفترچه‌آدرس شخصی

en: Database error: %s
fa: خطای پایگاه داده: %s

en: Address book is read-only
fa: دفترچه‌آدرس فقط خواندنی و غیر قابل ویرایش است

en: User "%s" already exists
fa: کاربر "%s" از قبل وجود دارد

en: User "%s" does not exist
fa: کاربر "%s" وجود ندارد

en: User '%s' already exist.
fa: کاربر '%s' از قبل وجود دارد

en: Not a file name
fa: نام فایل معتبر نمی‌باشد

en: No such file or directory
fa: چنین فایل و یا دایرکتوری‌ای یافت نشد

en: Open failed
fa: باز کردن مقدور نیست

en: Write failed
fa: نوشتن مقدور نیست

en: Unable to update
fa: به‌روزرسانی مقدور نمی‌باشد.

en: Address book is corrupted. Required fields are missing.
fa: دفترچه‌آدرس خراب شده است. قسمت‌های مورد نیاز موجود نمی‌باشند.

en: Address book entry is too big
fa: ورودی دفترچه‌آدرس خیلی بزرگ است

en: Could not lock datafile
fa: نمی‌توان فایل داده را قفل کرد

en: Write to address book failed
fa: خطا در هنگام نوشتن در دفترچه‌آدرس

en: Error initializing address book database.
fa: خطا در آماده‌سازی پایگاه ‌داده دفترچه‌آدرس

en: Error opening file %s
fa: خطا در هنگام باز کردن فایل %s

en: Global address book
fa: دفترچه‌آدرس همگانی

en: Error initializing global address book.
fa: خطا در آماده‌سازی دفترچه‌آدرس همگانی

en: Error initializing LDAP server %s:
fa: خطا در آماده‌سازی میزبان LDAP: %s

en: Click here to change the sorting of the address list
fa: برای تغییر ترتیب لیست آدرس‌ها اینجا کلیک کنید

en: Invalid input data
fa: اطلاعات ورودی نامعتبر

en: Name is missing
fa: نام وارد نشده است

en: E-mail address is missing
fa: پست الکترونیکی وارد نشده است

en: Nickname contains illegal characters
fa: اسم مستعار حاوی کاراکترهای غیرمجاز است

en: View
fa: نمایش

en: View Business Card
fa: نمایش کارت ویزیت

en: Your session has expired, but will be resumed after logging in again.
fa: نشست شما به پایان رسیده است، اما بعد از ورود مجدد می‌توانید به کارتان ادامه دهید.

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Sun
fa: یک‌شنبه

en: Mon
fa: دوشنبه

en: Tue
fa: سه‌شنبه

en: Wed
fa: چهارشنبه

en: Thu
fa: پنج‌شنبه

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: شنبه

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Jan
fa: ژانویه

en: Feb
fa: فوریه

en: Mar
fa: مارس

en: Apr
fa: آوریل

en: Ma&#121;
fa: می

en: Jun
fa: ژوئن

en: Jul
fa: ژوئیه

en: Aug
fa: اوت

en: Sep
fa: سپتامبر

en: Oct
fa: اکتبر

en: Nov
fa: نوامبر

en: Dec
fa: دسامبر

en: D, F j, Y g:i a
fa: D، j F Y، g:i a

en: D, F j, Y H:i
fa: D، j F Y، H:i

en: M j, Y
fa: j M Y

en: D, g:i a
fa: D، g:i a

en: D, H:i
fa: D، H:i

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
fa: خطا در پایگاه داده تنظیمات (%s). خروج غیر عادی

en: Click here to return to %s
fa: برای بازگشت به %s اینجا کلیک کنید

en: Go to the login page
fa: برو به صفحه ورود

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
fa: فایل تنظیمات (%s) وجود ندارد. از سیستم خارج شده و دوباره وارد شوید تا یک فایل تنظیمات پیش‌فرض ساخته شود.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
fa: فایل تنظیمات (%s) را نمی‌توان باز کرد. لطفا برای رفع این مشکل با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
fa: فایل تنظیمات (%s) قابل نوشتن نیست. لطفا برای رفع این مشکل با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
fa: فایل تنظیمات (%s) را نمی‌توان از محل فایل موقت (%s) کپی کرد. لطفا برای رفع این مشکل با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: Error opening %s
fa: خطا در باز کردن %s

en: Default preference file not found or not readable!
fa: فایل تنظیمات پیش‌فرض پیدا نشد و یا قابل خواندن نیست!

en: Could not create initial preference file!
fa: فایل اولیه تنظیمات را نمی‌توان ساخت!

en: %s should be writable by user %s
fa: %s باید برای کاربر %s قابل نوشتن باشد

en: Signature is too big.
fa: امضا خیلی بزرگ است.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
fa: فایل امضا (%s) قابل باز کردن نمی‌باشد. لطفاً برای رفع این مشکل با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
fa: فایل امضا (%s) قابل نوشتن نمی‌باشد. لطفاً برای رفع این مشکل با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
fa: فایل امضا (%s) را نمی‌توان از محل فایل موقت (%s) کپی کرد. لطفا برای رفع این مشکل با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: You need to have PHP installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
fa: لازم است موقع نصب PHP، تابع رشته‌های چندبایتی را فعال کرده باشید. (با استفاده از --enable-mbstring).

en: ERROR: No available IMAP stream.
fa: خطا: IMAP stream وجود ندارد.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
fa: خطا: اتصال توسط میزبان IMAP قطع شد.

en: ERROR: Could not complete request.
fa: خطا: درخواست قابل اتمام نیست.

en: Query:
fa: درخواست:

en: Reason Given:
fa: علت:

en: ERROR: Bad or malformed request.
fa: خطا: درخواست نادرست یا ناقص

en: Server responded:
fa: پاسخ میزبان:

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
fa: خطا: میزبان IMAP اتصال را پایان داد.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
fa: خطا: پاسخ نامعلوم IMAP

en: Error connecting to IMAP server: %s.
fa: خطا در اتصال به میزبان IMAP: %s.

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
fa: میزبان IMAP گزارش می‌دهد که ورود به سیستم به روش احراز هویت متنی غیر فعال است.

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
fa: استفاده از روش‌های احراز هویت CRAM-MD5 یا DIGEST-MD5 به جای روش متنی ممکن است نتیجه دهد.

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
fa: همچنین استفاده از TLS ممکن است باعث شود اسکوئیرل‌میل بتواند به سیستم وارد شود.

en: Bad request: %s
fa: درخواست نادرست: %s

en: Unknown error: %s
fa: خطای نامعلوم: %s

en: Read data:
fa: اطلاعات خوانده‌شده:

en: Unknown user or password incorrect.
fa: کاربر وجود ندارد و یا گذرواژه نادرست وارد شده است.

en: ERROR: Could not append message to
fa: خطا: نمی‌توان پیغام را اضافه کرد به

en: Solution:
fa: راه حل:

en: Remove unneccessary messages from your folders. Start with your Trash folder.
fa: پیغام‌های غیر ضروری را از پوشه‌هایتان حذف کنید. از پوشه سطل آشغال شروع کنید.

en: Invalid mailbox name: %s
fa: نام صندوق پستی نامعتبر: %s

en: (no subject)
fa: (بدون موضوع)

en: Unknown Sender
fa: فرستنده ناشناس

en: Unknown response from IMAP server:
fa: پاسخ نامعلوم از میزبان IMAP:

en: The server couldn't find the message you requested.
fa: میزبان نتوانست پیغام درخواستی شما را بیابد.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
fa: به احتمال زیاد لیست پیغام‌های شما به روز نیست و این پیغام حذف یا به جای دیگری منتقل شده است (شاید توسط برنامه دیگری که به همین صندوق پستی دسترسی دارد).

en: Unknown date
fa: تاریخ نامعلوم

en: A
fa: پ

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
fa: ترتیب ریسمانی توسط میزبان IMAP شما پشتیبانی نمی‌شود.

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
fa: ترتیب server-side توسط میزبان IMAP شما پشتیبانی نمی‌شود.

en: THIS FOLDER IS EMPTY
fa: این پوشه خالی می‌باشد

en: Move Selected To
fa: انتقال به

en: Transform Selected Messages
fa: تغییر وضعیت پیغام‌های انتخاب‌شده

en: Move
fa: انتقال

en: Expunge
fa: حذف

en: Read
fa: خوانده‌شده

en: Unread
fa: خوانده‌نشده

en: Unthread View
fa: نمایش غیرریسمانی

en: Thread View
fa: نمایش ریسمانی

en: Toggle All
fa: برعکس کردن همه گزینه‌ها

en: Unselect All
fa: انتخاب هیچ گزینه

en: Select All
fa: انتخاب تمام گزینه‌ها

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
fa: نمایش پیغام‌های %s تا %s (از مجموع %s پیغام)

en: Viewing Message: %s (%s total)
fa: نمایش پیغام %s (از مجموع %s پیغام)

en: Paginate
fa: صفحه‌بندی

en: Show All
fa: نمایش همه

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
fa: اسکوئیرل‌میل نمی‌تواند ساختار پیغام را تشخیص دهد

en: The bodystructure provided by your IMAP server:
fa: ساختار ارائه شده توسط میزبان IMAP:

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
fa: خطا در دریافت متن پیغام. به احتمال زیاد دلیل آن، ناقص بودن پیغام است.

en: Command:
fa: دستور:

en: Response:
fa: پاسخ:

en: Message:
fa: پیغام:

en: FETCH line:
fa: خط دریافت:

en: Hide Unsafe Images
fa: پنهان‌‌سازی تصاویر مشکوک

en: Download
fa: دریافت

en: This external link will open in a new window
fa: این لینک خارجی در یک پنجره جدید باز می‌شود

en: Option Type '%s' Not Found
fa: گزینه نوع '%s' پیدا نشد

en: Current Folder
fa: پوشه فعلی

en: Compose
fa: نوشتن پیغام

en: Error creating directory %s.
fa: خطا در هنگام ساختن دایرکتوری %s.

en: Could not create hashed directory structure!
fa: نمی‌توان دایرکتوری hashشده ساخت

en: Email delivery error
fa: خطا در تحویل دادن نامه

en: Can't execute command '%s'.
fa: نمی‌توان دستور '%s' را اجرا کرد.

en: Can't open SMTP stream.
fa: نمی‌توان SMTP stream را باز کرد.

en: Service not available, closing channel
fa: سرویس در دسترس نیست، کانال بسته می‌شود.

en: A password transition is needed
fa: یک بار تغییر گذرواژه لازم است

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
fa: درخواست پستی شما انجام نشد: صندوق پستی در دسترس نیست.

en: Requested action aborted: error in processing
fa: درخواست شما متوقف شد: خطا در پردازش

en: Requested action not taken: insufficient system storage
fa: درخواست شما انجام نشد: فضای خالی سیستم کافی نیست.

en: Temporary authentication failure
fa: خرابی موقت سیستم احراز هویت

en: Syntax error; command not recognized
fa: خطای دستوری؛ دستور شناخته نشد.

en: Syntax error in parameters or arguments
fa: خطای دستوری در پارامترها یا آرگومان‌ها

en: Command not implemented
fa: این دستور پیاده‌سازی نشده است

en: Bad sequence of commands
fa: ترتیب نادرستی از دستورات

en: Command parameter not implemented
fa: پارامترهای این دستور پیاده‌سازی نشده است

en: Authentication required
fa: احراز هویت لازم است

en: Authentication mechanism is too weak
fa: مکانیزم احراز هویت خیلی ضعیف است

en: Authentication failed
fa: احراز هویت ناموفق

en: Encryption required for requested authentication mechanism
fa: برای این نوع مکانیزم احراز هویت درخواستی، رمزگذاری مورد نیاز است

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
fa: درخواست شما انجام نشد: صندوق پستی در دسترس نیست

en: User not local; please try forwarding
fa: کاربر محلی نیست؛ لطفا دوباره ارسال نمایید

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
fa: درخواست پستی شما متوقف شد: فضای اختصاصی شما پر شده است.

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
fa: درخواست شما انجام نشد: این نام برای صندوق پستی مجاز نیست

en: Transaction failed
fa: تراکنش ناموفق

en: Unknown response
fa: پاسخ نامعلوم

en: General Display Options
fa: تنظیمات عمومی نما

en: Theme
fa: رنگ‌بندی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom Stylesheet
fa: سبک نمایش دلخواه

en: Language
fa: زبان

en: Use Javascript
fa: استفاده از جاوااسکریپت

en: Autodetect
fa: تشخیص خودکار

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچ‌وقت

en: Mailbox Display Options
fa: تنظیمات نمای صندوق پستی

en: Number of Messages per Page
fa: حداکثر تعداد پیغام‌ها در هر صفحه

en: Enable Alternating Row Colors
fa: تنظیم رنگ یکی در میان سطرها

en: Enable Page Selector
fa: نمایش انتخابگر صفحه

en: Maximum Number of Pages to Show
fa: حداکثر تعداد صفحات برای نمایش

en: Always Show Full Date
fa: همیشه تاریخ را به‌طور کامل نمایش بده

en: Length of From/To Field (0 for full)
fa: حداکثر طول قابل نمایش فیلد‌های از/به (صفر برای نمایش همه آن)

en: Length of Subject Field (0 for full)
fa: حداکثر طول قابل نمایش فیلد موضوع (صفر برای نمایش همه آن)

en: Message Display and Composition
fa: تنظیمات نمایش و نوشتن پیغام

en: Wrap Incoming Text At
fa: برش متن پیغام در کاراکتر

en: Width of Editor Window
fa: طول پنجره ویرایشگر

en: Height of Editor Window
fa: عرض پنجره ویرایشگر

en: Location of Buttons when Composing
fa: مکان دکمه‌ها در هنگام نوشتن پیغام جدید

en: Before headers
fa: قبل از سرآمد

en: Between headers and message body
fa: بین سرآمد و متن پیغام

en: After message body
fa: پس از متن پیغام

en: Addressbook Display Format
fa: نحوه نمایش دفترچه‌آدرس

en: Javascript
fa: جاوااسکریپت

en: Show HTML Version by Default
fa: نمایش نسخه HTML به طور پیش‌فرض

en: Enable Forward as Attachment
fa: امکان فرستادن پیغام رسیده به عنوان ضمیمه یک پیغام جدید

en: Include CCs when Forwarding Messages
fa: آوردن اسامی رونوشت‌ها در پیغام جدید

en: Include Me in CC when I Reply All
fa: اضافه کردن خودم به لیست رونوشت‌ها در هنگام «پاسخ به همه»

en: Enable Mailer Display
fa: نمایش اسم نامه‌رسان

en: Display Attached Images with Message
fa: نمایش تصاویر ضمیمه‌شده به پیغام

en: Enable Printer Friendly Clean Display
fa: فعال‌سازی نمایش نسخه مناسب چاپ

en: Enable Mail Delivery Notification
fa: فعال‌سازی اعلام تحویل شدن پیغام

en: Compose Messages in New Window
fa: نوشتن پیغام در پنجره جدید

en: Width of Compose Window
fa: طول پنجره نوشتن پیغام جدید

en: Height of Compose Window
fa: عرض پنجره نوشتن پیغام جدید

en: Prepend Signature before Reply/Forward Text
fa: اضافه کردن امضا قبل از متن جوابیه

en: Prefix for Original Message when Replying
fa: علامت پیشوندی که هنگام جواب دادن به یک پیغام، قبل از متن اصلی اضافه می‌شود

en: Cursor Position when Replying
fa: جای پیش‌فرض مکان‌نما هنگام جواب دادن به پیغام

en: To: field
fa: فیلد «به»

en: Focus in body
fa: متن پیغام

en: Select body
fa: انتخاب متن

en: No focus
fa: بدون توجه

en: Sort by Received Date
fa: ترتیب بر اساس زمان دریافت

en: Enable Thread Sort by References Header
fa: فعال‌سازی ترتیب ریسمانی با سرآمد منابع

en: Special Folder Options
fa: تنظیمات خاص پوشه

en: Folder Path
fa: مسیر پوشه

en: Do not use Trash
fa: عدم استفاده از سطل آشغال

en: Trash Folder
fa: پوشه سطل آشغال

en: Do not use Drafts
fa: عدم استفاده از پیش‌نویس‌ها

en: Draft Folder
fa: پوشه پیش‌نویس‌ها

en: Do not use Sent
fa: عدم استفاده از ارسال‌شده‌ها

en: Sent Folder
fa: پوشه ارسال‌شده‌ها

en: Folder List Options
fa: تنظیمات لیست پوشه‌ها

en: Location of Folder List
fa: مکان لیست پوشه‌ها

en: Left
fa: راست

en: Right
fa: چپ

en: pixels
fa: پیکسل

en: Width of Folder List
fa: عرض لیست پوشه‌ها

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Minute
fa: دقیقه

en: Auto Refresh Folder List
fa: به‌روزرسانی خودکار لیست پوشه‌ها

en: Enable Unread Message Notification
fa: فعال‌سازی اعلام وجود پیغام نخوانده

en: No Notification
fa: اعلام نشود

en: Only INBOX
fa: فقط برای رسیده‌ها

en: Unread Message Notification Type
fa: نوع اعلام پیغام‌های نخوانده

en: Only Unseen
fa: فقط دیده‌نشده‌ها

en: Unseen and Total
fa: دیده‌نشده‌ها و مجموع

en: Enable Collapsable Folders
fa: فعال‌سازی پوشه‌های جمع‌شو

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
fa: فعال‌سازی اعلام پیغام‌های نخوانده جمعی

en: Show Clock on Folders Panel
fa: نمایش ساعت در صفحه لیست پوشه‌ها

en: International date and time
fa: تاریخ و ساعت بین‌المللی

en: American date and time
fa: زمان و تاریخ آمریکایی

en: European date and time
fa: زمان و تاریخ اروپایی

en: Show weekday and time
fa: نمایش روز هفته و ساعت

en: Show time with seconds
fa: نمایش ساعت با ثانیه ‌شمار

en: Show time
fa: نمایش ساعت

en: No Clock
fa: بدون ساعت

en: Hour Format
fa: فرمت ساعت

en: 12-hour clock
fa: دوازده ساعته

en: 24-hour clock
fa: بیست و چهار ساعته

en: Memory Search
fa: تاریخچه جستجوها

en: Disabled
fa: غیر فعال

en: Folder Selection Options
fa: تنظیمات انتخاب پوشه

en: Selection List Style
fa: سبک لیست انتخاب

en: Long:
fa: بلند:

en: Folder
fa: پوشه

en: Subfolder
fa: زیرپوشه

en: Indented:
fa: فرو رفته:

en: Delimited:
fa: مشخص شده:

en: You can't select INBOX as Trash folder.
fa: شما نمی‌توانید پوشه «رسیده‌ها» را به عنوان پوشه «سطل آشغال» انتخاب کنید.

en: You can't select INBOX as Sent folder.
fa: شما نمی‌توانید پوشه «رسیده‌ها» را به عنوان پوشه «ارسال‌شده‌ها» انتخاب کنید.

en: You can't select INBOX as Draft folder.
fa: شما نمی‌توانید پوشه «رسیده‌ها» را به عنوان پوشه «پیش‌نویس‌ها» انتخاب کنید.

en: Name and Address Options
fa: تنظیمات نام و آدرس

en: E-mail Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Edit Advanced Identities
fa: ویرایش مشخصات پیشرفته

en: (discards changes made on this form so far)
fa: (چنانچه کلیک کنید، تغییراتی که هم‌اکنون انجام داده‌اید از بین میرود)

en: Multiple Identities
fa: چند شناسه‌ای

en: Same as server
fa: همانند میزبان

en: Error opening timezone config, contact administrator.
fa: خطا در خواندن تنظیمات زمانی-مکانی، با مدیر تماس بگیرید.

en: Timezone Options
fa: تنظیمات زمانی-مکانی

en: Your current timezone
fa: منطقه زمانی فعلی

en: Reply Citation Options
fa: تنظیمات نقل قول پیغام در جوابیه

en: Reply Citation Style
fa: سبک نقل قول پیغام در جوابیه

en: No Citation
fa: بدون نقل قول

en: AUTHOR Wrote
fa: «فرستنده» نوشته

en: On DATE, AUTHOR Wrote
fa: در تاریخ، فرستنده نوشته

en: Quote Who XML
fa: نقل قول XMLای

en: User-Defined
fa: بر اساس خواسته کاربر

en: User-Defined Citation Start
fa: شروع&nbsp;نقل&nbsp;قول&nbsp;بر&nbsp;اساس&nbsp;خواسته&nbsp;کاربر

en: User-Defined Citation End
fa: پایان&nbsp;نقل&nbsp;قول&nbsp;بر&nbsp;اساس&nbsp;خواسته&nbsp;کاربر

en: Signature Options
fa: تنظیمات امضا

en: Use Signature
fa: استفاده از امضا

en: Prefix Signature with '-- ' Line
fa: خط قبل از امضا (--)

en: Take Address
fa: ذخیره آدرس

en: Address Book Take:
fa: دریافت دفترچه‌آدرس:

en: Try to verify addresses
fa: آدرس‌ها را بازبینی کنید

en: Config File Version
fa: نسخه فایل تنظیمات

en: SquirrelMail Version
fa: نسخه اسکوئیرل‌میل

en: PHP Version
fa: نسخه PHP

en: Organization Preferences
fa: تنظیمات سازمان

en: Organization Name
fa: نام سازمان

en: Organization Logo
fa: لوگوی سازمان

en: Organization Logo Width
fa: عرض لوگوی سازمان

en: Organization Logo Height
fa: طول لوگوی سازمان

en: Organization Title
fa: عنوان سازمان

en: Signout Page
fa: صفحه خروج

en: Provider Link URI
fa: لینک پشتیبان

en: Provider Name
fa: نام پشتیبان

en: Top Frame
fa: فریم بالا

en: Server Settings
fa: تنظیمات میزبان

en: Mail Domain
fa: نام دامنه پست الکترونیک

en: IMAP Server Address
fa: آدرس میزبان IMAP

en: IMAP Server Port
fa: شماره پورت میزبان IMAP

en: IMAP Server Type
fa: نوع میزبان IMAP

en: Cyrus IMAP server
fa: میزبان Cyrus IMAP

en: University of Washington's IMAP server
fa: میزبان University of Washington's IMAP

en: Microsoft Exchange IMAP server
fa: میزبان Microsoft Exchange IMAP

en: Courier IMAP server
fa: میزبان Courier IMAP

en: Mac OS X Mailserver
fa: میزبان Mac OS X

en: hMailServer IMAP server
fa: میزبان hMailServer IMAP

en: Mercury/32 IMAP server
fa: میزبان Mercury/32 IMAP

en: Binc IMAP server
fa: میزبان Binc IMAP

en: Dovecot IMAP server
fa: میزبان Dovecot IMAP

en: Not one of the above servers
fa: هیچ یک از میزبان‌های بالا

en: IMAP Folder Delimiter
fa: حائل پوشه IMAP

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
fa: برای شناسایی خودکار از «تشخیص خودکار» استفاده کنید.

en: Use TLS for IMAP Connections
fa: استفاده از TLS برای اتصالات IMAP

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
fa: به PHP 4.3.x نیاز است! آزمایشی.

en: IMAP Authentication Type
fa: نوع احراز هویت IMAP

en: IMAP login
fa: ورود IMAP

en: Use Sendmail Binary
fa: استفاده از Sendmail

en: Choose &quot;no&quot; for SMTP
fa: برای SMPT گزینه «نه» را انتخاب کنید

en: Sendmail Path
fa: مسیر Sendmail

en: Sendmail Arguments
fa: آرگومان‌های Sendmail

en: SMTP Server Address
fa: آدرس میزبان SMTP

en: SMTP Server Port
fa: شماره پورت میزبان SMTP

en: Use TLS for SMTP Connections
fa: استفاده از TLS برای ارتباط SMTP

en: SMTP Authentication Type
fa: نوع احراز هویت SMTP

en: No SMTP auth
fa: SMTP بدون احراز هویت

en: Login (plain text)
fa: ورود (احراز هویت متنی)

en: Custom SMTP AUTH username
fa: نام کاربری دلخواه برای احراز هویت SMTP

en: Custom SMTP AUTH password
fa: گذرواژه دلخواه برای احراز هویت SMTP

en: POP3 Before SMTP?
fa: POP3 قبل از SMTP؟

en: Header Encryption Key
fa: کلید رمزگذاری سرآمد

en: Invert Time
fa: شمارش معکوس

en: Folders Defaults
fa: پیش‌فرض پوشه‌ها

en: Default Folder Prefix
fa: پیشوند پیش‌فرض پوشه‌ها

en: Show Folder Prefix Option
fa: نمایش تنظیمات پیشوند پوشه‌ها

en: By default, move to trash
fa: به طور پیش‌فرض، انتقال به سطل آشغال

en: By default, move to sent
fa: به طور پیش‌فرض، انتقال به ارسال‌شده‌ها

en: By default, save as draft
fa: به طور پیش‌فرض، ذخیره به عنوان پیش‌نویس

en: List Special Folders First
fa: نمایش پوشه‌های خاص در ابتدای لیست

en: Show Special Folders Color
fa: نمایش رنگ پوشه‌های خاص

en: Auto Expunge
fa: حذف خودکار

en: Default Sub. of INBOX
fa: به طور پیش‌فرض زیرپوشه «رسیده‌ها» باشند

en: Show 'Contain Sub.' Option
fa: نمایش گزینه 'Contain Sub.'

en: Default Unseen Notify
fa: اعلام پیش‌فرض دیده‌نشده‌ها

en: Default Unseen Type
fa: نوع پیش‌فرض دیده‌نشده‌ها

en: Auto Create Special Folders
fa: ساختن خودکار پوشه‌های خاص

en: Auto delete folders
fa: حذف خودکار پوشه‌ها

en: Enable /NoSelect folder fix
fa: فعال کردن رفع مشکل نمایش پوشه‌های بدون پدر

en: General Options
fa: گزینه‌های عمومی

en: Data Directory
fa: مسیر داده

en: Temp Directory
fa: مسیر داده‌های موقتی

en: Hash Level
fa: سطح Hash

en: Hash Disabled
fa: غیر فعال کردن Hash

en: Moderate
fa: متوسط

en: Medium
fa: متوسط

en: Default Left Size
fa: اندازه پیش‌فرض سمت راست

en: Usernames in Lowercase
fa: نام کاربری با حروف کوچک

en: Allow use of priority
fa: اجازه استفاده از اولویت

en: Hide SM attributions
fa: پنهان‌سازی خصوصیات SM

en: Enable use of delivery receipts
fa: فعال‌سازی استفاده از رسید تحویل پیغام‌ها

en: Allow editing of identities
fa: اجازه ویرایش شناسه‌ها

en: Allow editing of full name
fa: اجازه ویرایش نام و نام خانوادگی

en: Remove username from headers
fa: حذف نام کاربری از سرآمدها

en: Used only when identities can't be modified
fa: قابل استفاده فقط در هنگامی که شناسه‌ها قابل تغییر نباشند

en: Use server-side sorting
fa: استفاده از مرتب‌سازی میزبان

en: Use server-side thread sorting
fa: استفاده از مرتب‌سازی ریسمانی میزبان

en: Allow server charset search
fa: اجازه جستجو بر اساس نوع کاراکتر میزبان

en: UID support
fa: پشتیبانی از UID

en: PHP session name
fa: نام نشست PHP

en: Location base
fa: آدرس اینترنتی پایه

en: Message of the Day
fa: پیام روز

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Address book DSN
fa: دفترچه‌آدرس DSN

en: Address book table
fa: جدول دفترچه‌آدرس

en: Preferences DSN
fa: تنظیمات DSN

en: Preferences table
fa: جدول تنظیمات

en: Preferences username field
fa: فیلد نام کاربری تنظیمات

en: Preferences key field
fa: فیلد کلید تنظیمات

en: Preferences value field
fa: فیلد مقدار تنظیمات

en: Global address book DSN
fa: دفترچه‌آدرس همگانی DSN

en: Global address book table
fa: جدول دفترچه‌آدرس همگانی

en: Allow writing into global address book
fa: اجازه نوشتن در دفترچه‌آدرس همگانی

en: Allow listing of global address book
fa: اجازه لیست کردن دفترچه‌آدرس همگانی

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: Default Language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Default Charset
fa: نوع کاراکتر پیش‌فرض

en: Enable lossy encoding
fa: فعال‌سازی رمزگذاری پراتلاف

en: Address Books
fa: دفترچه‌آدرس‌ها

en: Default Javascript Addressbook
fa: دفترچه‌آدرس پیش‌فرض جاوااسکریپت

en: Global address book file
fa: فایل دفترچه‌آدرس همگانی

en: Allow writing into global address book file
fa: اجازه نوشتن در فایل دفترچه‌آدرس همگانی

en: Themes
fa: نماها

en: Style Sheet URL (css)
fa: URL سبک صفحه (css)

en: Default theme
fa: نمای پیش‌فرض

en: Use index number of theme
fa: استفاده از شماره نماها

en: Configuration Administrator
fa: مدیر تنظیمات

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
fa: توصیه می‌شود که سیستم خود را با conf.pl تنظیم کنید، نه با این افزونه. conf.pl شامل اطلاعات بیشتری درباره متغییرها و مقادیر مناسب آنها و نیز اعتبارسنجی آنها می‌باشد.

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
fa: اگر در تنظیمات شما اشکالی به وجود آمد، اسکریپت conf.pl را اجرا کنید و از آن کمک بگیرید.

en: Theme Name
fa: نام نما

en: Theme Path
fa: مسیر نما

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Plugin directory could not be found: %s
fa: مسیر افزونه‌ها را نمی‌توان پیدا کرد: %s

en: Change Settings
fa: تغییر تنظیمات

en: Test Configuration
fa: آزمایش تنظیمات

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
fa: فایل تنظیمات را نمی‌توان باز کرد. لطفاً config.php را بررسی کنید.

en: Administration
fa: مدیریت

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
fa: این ماژول به مدیران اجازه می‌دهد تا تنظیمات اسکوئیرل‌میل را از راه دور مدیریت کنند.

en: Submit a Bug Report
fa: ارسال گزارش اشکال

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
fa: قبل از ارسال گزارش اشکال، لطفا این چک‌لیست را برای اشکلات رایج بررسی کنید.

en: Make sure that you are running the most recent copy of %s. You are currently using version %s.
fa: مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه %s استفاده می‌کنید. در حال حاضر شما دارید از نسخه %s استفاده می‌کنید.

en: Check to see if your bug is already listed in the %sBug List%s on SourceForge. If it is, we already know about it and are trying to fix it.
fa: لطفا %sلیست مشکلات%s را بررسی کنید تا ببینید که آیا اشکال شما در آنجا وجود دارد یا نه. چنانچه در لیست موجود بود، ما از بروز این اشکال آگاهی داریم و در پی برطرف کردن آن هستیم.

en: Try to make sure that you can repeat it. If the bug happens sporatically, try to document what you did when it happened. If it always occurs when you view a specific message, keep that message around so maybe we can see it.
fa: مطمئن شوید که شما می‌توانید آن را تکرار کنید. اگر خطا مرتبا روی می‌دهد، یادداشت کنید که شما چه کار می‌کنید که این اشکال اتفاق می‌افتد. اگر هنگام وقوع این اشکال پیغام خطایی می‌بینید، آن را ذخیره کنید تا بتوانیم از آن استفاده کنیم.

en: If there were warnings displayed above, try to resolve them yourself. Read the guides in the %s directory where SquirrelMail was installed.
fa: اگر در بالا هشداری نشان داده می‌شود، سعی کنید آنها را حل کنید. راهنمای موجود در دایرکتوری %s در جایی که اسکوئیرل‌میل در آن نصب شده است را بخوانید.

en: Pressing the button below will start a mail message to the developers of SquirrelMail that will contain a lot of information about your system, your browser, how SquirrelMail is set up, and your IMAP server. It will also prompt you for information. Just fill out the sections at the top. If you like, you can scroll down in the message to see what else is being sent.
fa: فشردن دکمه پایین باعث ارسال پیغامی به توسعه‌دهندگان اسکوئیرل‌میل می‌شود که شامل اطلاعات زیادی در مورد سیستم شما، مرورگر شما، چگونگی تنظیمات اسکوئیرل‌میل، و میزبان IMAP شما می‌باشد. اطلاعات در صفحه بعد به شما نمایش داده می‌شوند و کافیست شما قسمت بالایی پیغام را پر کنید. اگر دوست داشتید، می‌توانید به قسمت‌های پایین پیغام نیز بروید تا ببینید که چه اطلاعاتی فرستاده خواهد شد.

en: Please make sure to fill out as much information as you possibly can to give everyone a good chance of finding and removing the bug. Submitting your bug like this will not have it automatically added to the bug list on SourceForge, but someone who gets your message may add it for you.
fa: مطمئن شوید که هر اطلاعاتی که داشته‌اید را نوشته‌اید. در این صورت این شانس را به بقیه داده‌اید که اشکال را راحت‌تر پیدا و حل کنند. با این روش گزارش، این اشکال به طور خودکار در لیست اشکالات قرار نمی‌گیرد. بلکه کسی که پیغام شما را دریافت می‌کند، ممکن است آن را برای شما اضافه کند.

en: This bug involves:
fa: این اشکال شامل این موارد است:

en: the general program
fa: خود برنامه

en: a specific plugin
fa: یکی از افزونه‌ها

en: Start Bug Report Form
fa: نمایش فرم گزارش اشکالات

en: Bug
fa: اشکال

en: Bug Reports:
fa: گزارش‌های اشکالات:

en: Show button in toolbar
fa: نمایش دکمه در نوار ابزار

en: Could not write calendar file %s
fa: نوشتن فایل تقویم %s مقدور نیست

en: TODAY
fa: امروز

en: Go
fa: برو

en: l, F j Y
fa: l، j F Y

en: ADD
fa: افزودن

en: EDIT
fa: ویرایش

en: DEL
fa: حذف

en: Start time:
fa: زمان شروع:

en: Length:
fa: طول:

en: Priority:
fa: اولویت:

en: Title:
fa: موضوع:

en: Set Event
fa: تنظیم رویداد

en: Event Has been added!
fa: رویداد اضافه شد!

en: Date:
fa: تاریخ:

en: m/d/Y
fa: ماه/روز/سال

en: Time:
fa: زمان:

en: Day View
fa: چشم‌انداز روز

en: Do you really want to delete this event?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید این رویداد را پاک کنید؟

en: Event deleted!
fa: رویداد پاک شد!

en: Nothing to delete!
fa: چیزی برای پاک کردن وجود ندارد!

en: Update Event
fa: به‌روزرسانی رویداد

en: Do you really want to change this event from:
fa: آیا شما واقعا می‌خواهید این رویداد را تغییر دهید؟ از:

en: to:
fa: به:

en: Event updated!
fa: رویداد به‌روز شد

en: Month View
fa: چشم‌انداز ماه

en: 0 min.
fa: ۰ دقیقه

en: 15 min.
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 min.
fa: ۳۰ دقیقه

en: 45 min.
fa: ۴۵ دقیقه

en: 1 hr.
fa: ۱ ساعت

en: 1.5 hr.
fa: ۱.۵ ساعت

en: 2 hr.
fa: ۲ ساعت

en: 2.5 hr.
fa: ۲.۵ ساعت

en: 3 hr.
fa: ۳ ساعت

en: 3.5 hr.
fa: ۳.۵ ساعت

en: 4 hr.
fa: ۴ ساعت

en: 5 hr.
fa: ۵ ساعت

en: 6 hr.
fa: ۶ ساعت

en: Calendar
fa: تقویم

en: Delete &amp; Prev
fa: حذف و قبلی

en: Delete &amp; Next
fa: حذف و بعدی

en: Move to:
fa: انتقال به:

en: Delete/Move/Next Buttons:
fa: دکمه‌های حذف/انتقال/بعدی:

en: Display at top
fa: نمایش در بالا

en: with move option
fa: همراه با گزینه‌های انتقال

en: Display at bottom
fa: نمایش در پایین

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
fa: تجاری - این لیست شامل میزبان‌هایی می‌شود که به عنوان ارسال‌کننده هرزنامه شناخته شده‌اند. این یک لیست قابل اطمینان برای پویش هرزنامه‌ها می‌باشد.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
fa: تجاری - میزبان‌هایی که طوری تنظیم شده‌اند (گاهی بر حسب اشتباه) تا هرزنامه‌ها از سیستم‌های آنها پخش شوند در این لیست جمع‌آوری شده‌اند. این مورد یک لیست خوب برای استفاده می‌باشد.

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
fa: تجاری - کاربران دایال‌آپ معمولا فیلتر می‌شوند، زیرا که باید از میزبان پست الکترونیکی ISP خود استفاده کنند. فرستندگان هرزنامه معمولا یک حساب دایال‌آپ تهیه می‌کنند و مستقیما از آن طریق هرزنامه می‌فرستند.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
fa: تجاری - ورودی‌های RBL+ Blackhole

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
fa: تجاری - ورودی‌های RBL+ OpenRelay

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
fa: تجاری - ورودی‌های RBL+ دایال‌آپ

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
fa: رایگان - Five-Ten-sg.com - منابع مستقیم هرزنامه.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
fa: رایگان - Five-Ten-sg.com - لیست‌های دایال‌آپ - شامل تعدادی IP دی‌اس‌ال هم می‌باشد

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
fa: رایگان - Five-Ten-sg.com - فرستنده‌هایی که نامه‌های انبوه می‌فرستند.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
fa: رایگان - Five-Ten-sg.com - میزبان‌های گوناگون دیگر

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
fa: رایگان - Five-Ten-sg.com - میزبان‌های سطح اول

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
fa: رایگان - Five-Ten-sg.com - میزبان‌های پشتیبان هرزنامه‌ها

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
fa: رایگان - Five-Ten-sg.com - آدرس IPهای Web Form

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
fa: رایگان - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
fa: رایگان - SPAMhaus - یک لیست از منابع مشهور هرزنامه‌ها.

en: FREE, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
fa: رایگان، (در حال حاضر) - SpamCop - یک راه حل مناسب

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
fa: رایگان - dev.null.dk - اطلاعات زیادی از این لیست موجود نیست.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
fa: رایگان - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
fa: رایگان - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
fa: رایگان - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
fa: رایگان - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
fa: رایگان - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
fa: رایگان - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
fa: رایگان - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
fa: رایگان - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
fa: رایگان - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
fa: رایگان - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
fa: رایگان، (در حال حاضر) - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
fa: رایگان، (در حال حاضر) - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
fa: رایگان - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
fa: رایگان - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
fa: رایگان - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays

en: WARNING! You must enter something to search for.
fa: هشدار! برای جستجو شما باید متنی را وارد نمایید.

en: WARNING! Header filters should be of the format &quot;Header: value&quot;
fa: هشدار: صافی سرآمدها باید به صورت &quot;Header: value&quot; باشد.

en: Saved Scan type
fa: نوع پویش ذخیره شد

en: Message Filtering
fa: تنظیمات صافی پیغام‌ها

en: What to Scan:
fa: چه چیزهایی پویش شوند:

en: All messages
fa: همه پیغام‌ها

en: Only unread messages
fa: فقط نخوانده‌ها

en: Save
fa: ذخیره

en: Match:
fa: مورد تطبیق:

en: Header
fa: سرآمد

en: Contains:
fa: شامل باشد:

en: If %s contains %s then move to %s
fa: اگر %s شامل %s باشد، آنگاه آن را به %s منتقل کن

en: Message Filters
fa: صافی‌های پیغام‌ها

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
fa: صافی پیغام‌ها این امکان را به شما می‌دهد تا پیغام‌هایتان را به طور خودکار بر اساس معیار‌هایی دسته‌بندی نمایید تا سازمان‌دهی آنها راحت‌تر باشد.

en: SPAM Filters
fa: صافی‌های هرزنامه‌ها

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
fa: شما می‌توانید در این قسمت با استفاده از لیست‌های سیاه، نامه‌های تبلیغاتی و هرزنامه‌ها را به طور خودکار شناسایی کرده و به پوشه دیگری (مانند سطل آشغال) منتقل کنید.

en: You must select a spam folder.
fa: شما باید یک پوشه برای هرزنامه‌ها انتخاب کنید.

en: You must select a scan type.
fa: شما باید نوع پویش را مشخص کنید.

en: Spam Filtering
fa: تنظیمات صافی هرزنامه‌ها

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
fa: هشدار! به مدیر بگویید که متغیر %s را تنظیم کند.

en: Move spam to:
fa: انتقال هرزنامه به:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
fa: انتقال مستقیم هرزنامه‌ها به سطل آشغال ایده خوبی نیست، زیرا ممکن است بطور اشتباهی نامه‌ای از دوستان شما یا لیست‌های پستی که در آنها عضو هستید نیز به عنوان هرزنامه شناخته شود. اطمینان حاصل کنید هر پوشه‌ای را که برای این منظور انتخاب می‌کنید بطور دوره‌ای و خودکار پاک‌سازی شود، به این ترتیب از رشد بی‌رویه حجم صندوق پستی خود جلوگیری خواهید کرد.

en: Unread messages only
fa: فقط پیغام‌های خوانده‌نشده

en: The more messages scanned, the longer it takes. It's recommended to scan unread messages only. If a change to the filters is made, it's recommended to set it to scan all messages, then go view the INBOX, then come back and set it to scan unread messages only. That way, the new spam filters will be applied and even the spam you didn't catch with the old filters will be scanned.
fa: هر چه تعداد پیغام‌های بیشتری پویش شوند، زمان بیشتری می‌گیرد. پیشنهاد می‌شود که فقط پیغام‌های خوانده‌نشده پویش شوند. اما اگر تغییری در صافی‌ها ایجاد شد، پیشنهاد می‌کنیم که آن را طوری تنظیم کنید که تمام پیغام‌ها پویش شوند، سپس یک بار به پوشه «رسیده‌ها» رفته، پس از آن دوباره برگردید و آن را تنظیم کنید تا فقط پیغام‌های خوانده‌نشده را پویش کند. با این روش، صافی‌های جدید هرزنامه‌ها اعمال می‌شوند و هرزنامه‌هایی که با صافی‌های قبلی پیدا نشده‌اند، ممکن است این بار شناسایی شوند.

en: Spam is sent to %s.
fa: هرزنامه‌ها به %s ارسال می‌شوند.

en: not set yet
fa: هنوز تنظیم نشده است

en: Spam scan is limited to %s.
fa: پویش هرزنامه‌ها شامل %s می‌شود.

en: ON
fa: روشن

en: OFF
fa: خاموش

en: %s is not found.
fa: %s پیدا نشد.

en: Today's Fortune
fa: طالع امروز

en: Fortunes:
fa: طالع‌:

en: Show fortunes at top of mailbox
fa: نمایش طالع روز در بالای صندوق پستی

en: Plugin is disabled.
fa: افزونه غیر فعال است.

en: IMAP server information
fa: اطلاعات میزبان IMAP

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the SquirrelMail IMAP commands and your current SquirrelMail configuration. Custom command strings can be used.
fa: چند دستور برای آزمایش IMAP اجرا می‌کند و خود دستور و نتیجه آن را نشان می‌دهد. این آزمایش‌ها از دستورات IMAP برنامه اسکوئیرل‌میل به همراه تنظیمات فعلی شما استفاده می‌کنند. همچنین می‌توانید از دستورات دلخواه نیز استفاده کنید.

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
fa: این یک پیغام به لیست پستی %s می‌فرستد و از آن درخواست راهنمایی می‌کند. شما در آدرس زیر می‌توانید پاسخ را ببینید.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
fa: این یک پیغام به لیست پستی %s می‌فرستد و درخواست می‌کند که در لیست عضو شوید. شما با آدرس زیر عضو خواهید شد.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
fa: این یک پیغام به لیست پستی %s می‌فرستد و درخواست می‌کند تا عضویت شما در لیست لغو شود. درخواست لغو عضویت برای آدرس پست الکترونیکی زیر انجام می‌شود.

en: Unknown action: %s
fa: اقدام نامعلوم: %s

en: Mailinglist
fa: لیست پستی

en: Send Mail
fa: ارسال پیغام

en: Post to List
fa: پست به لیست

en: Reply to List
fa: پاسخ به لیست

en: List Archives
fa: آرشیو لیست

en: Contact Listowner
fa: تماس با مالک لیست

en: Mailing List
fa: لیست پستی

en: No server specified
fa: هیچ میزبانی مشخص نشده است

en: Error
fa: خطا

en: no login ID submitted
fa: شناسه کاربری ارسال نشده است

en: connection not established
fa: اتصال برقرار نشده است

en: No password submitted
fa: گذرواژه ارسال نشده است

en: No connection to server
fa: اتصال به میزبان برقرار نیست

en: No login ID submitted
fa: شناسه کاربری ارسال نشده است

en: No server banner
fa: هیچ نشانه میزبانی یافت نشد.

en: abort
fa: توقف

en: apop authentication failed
fa: احراز هویت apop ناموفق

en: Premature end of list
fa: خطا در انتهای لیست

en: Empty command string
fa: رشته دستور خالی است

en: connection does not exist
fa: اتصال وجود ندارد

en: No msg number submitted
fa: شماره پیغام ارسال نشده است.

en: Command failed
fa: دستور اجرا نشد

en: Remote POP server Fetching Mail
fa: دریافت پیغام از میزبان POP راه دور

en: Select Server:
fa: انتخاب میزبان:

en: Password for
fa: گذرواژه برای

en: Fetch Mail
fa: دریافت پیغام

en: Fetching from
fa: در حال دریافت از

en: Oops,
fa: وای،

en: Opening IMAP server
fa: در حال بازکردن میزبان IMAP

en: Opening POP server
fa: در حال بازکردن میزبان POP

en: Login Failed:
fa: ورود ناموفق:

en: Login OK: No new messages
fa: ورود موفق: پیغام جدیدی وجود ندارد

en: Login OK: Inbox EMPTY
fa: ورود موفق: پوشه رسیده‌ها خالی می‌باشد

en: Login OK: Inbox contains %s messages
fa: ورود موفق: پوشه رسیده‌ها شامل %s پیغام می‌باشد

en: Fetching UIDL...
fa: دریافت UIDL...

en: Server does not support UIDL.
fa: میزبان از UDIL پشتیبانی نمی‌کند.

en: Leaving mail on server...
fa: باقی گذاشتن پیغام بر روی میزبان...

en: Deleting messages from server...
fa: پاک کردن پیغام از میزبان...

en: Fetching message
fa: در حال دریافت پیغام

en: Server error. Disconnect
fa: خطای میزبان. قطع اتصال

en: Reconnect from dead connection
fa: برقراری اتصال مجدد

en: Saving UIDL
fa: ذخیره UIDL

en: Refetching message
fa: دریافت مجدد پیغام

en: Error Appending Message!
fa: خطا در افزودن پیغام!

en: Closing POP
fa: در حال بستن POP

en: Logging out from IMAP
fa: در حال خروج از IMAP

en: Message appended to mailbox
fa: پیغام به صندوق پستی اضافه شد

en: Message %d deleted from remote server!
fa: پیغام %d از میزبان راه دور پاک شد!

en: Delete failed:
fa: پاک‌نشده‌ها:

en: Remote POP server settings
fa: تنظیمات میزبان POP راه دور

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
fa: شما باید آگاه باشید روش رمزگذاری که برای ذخیره‌سازی گذرواژه شما استفاده می‌شود به طور کامل امن نیست. هر چند که اگر از pop استفاده کنید اساسا هیچ روش رمزگذاری وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، روش رمزگذاری که برای ذخیره کردن گذرواژه شما بر روی ماشین میزبان استفاده می‌شود توسط یک خرابکار که به فایل دسترسی دارد قابل کشف است.

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
fa: اگر فیلد گذرواژه را خالی بگذارید، گذرواژه موقع دریافت پیغام‌ها از شما پرسیده می‌شود و دیگر بر روی ماشین میزبان ذخیره نمی‌شود.

en: Encrypt passwords (informative only)
fa: رمزگذاری گذرواژه‌ها (فقط از جنبه احتیاط بیشتر)

en: Add Server
fa: افزودن میزبان

en: Server:
fa: میزبان:

en: Port:
fa: پورت:

en: Alias:
fa: نام مستعار:

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Store in Folder:
fa: ذخیره‌سازی در پوشه:

en: Leave mail on server
fa: باقی نگه داشتن پیغام بر روی میزبان

en: Check mail at login
fa: بازخوانی پیغام‌ها در هنگام ورود به سیستم

en: Check mail at folder refresh
fa: بازخوانی پیغام‌ها در هنگام بازخوانی پوشه

en: Modify Server
fa: ویرایش میزبان

en: Server Name:
fa: نام میزبان:

en: Modify
fa: ویرایش

en: No servers known.
fa: هیچ میزبانی موجود نیست.

en: Fetching Servers
fa: در حال دریافت میزبان‌ها

en: Confirm Deletion of a Server
fa: تائید پاک کردن یک میزبان

en: Selected Server:
fa: میزبان انتخاب‌شده:

en: Confirm delete of selected server?
fa: تائید پاک کردن میزبان انتخاب‌شده؟

en: Confirm Delete
fa: تائید پاک کردن

en: Leave Mail on Server
fa: باقی نگه داشتن پیغام بر روی میزبان

en: Undefined Function
fa: تابع تعریف نشده است

en: The function you requested is unknown.
fa: تابع درخواستی شما قابل شناسایی نیست.

en: Fetch
fa: دریافت

en: Warning,
fa: هشدار،

en: Mail Fetch Result:
fa: نتیجه دریافت پیغام‌ها:

en: POP3 Fetch Mail
fa: دریافت پیغام به روش POP3

en: This configures settings for downloading email from a POP3 mailbox to your account on this server.
fa: در این قسمت می‌توانید مشخص کنید که از چه میزبان‌های POP3 ای می‌خواهید پیغام دریافت کنید.

en: Message Details
fa: جزئیات پیغام

en: Bodystructure
fa: ساختار بدنه

en: Entity
fa: موجودیت

en: Content-Type
fa: نوع محتویات

en: Encoding
fa: رمزگذاری

en: RFC822 Message body
fa: بدنه پیغام RFC822

en: Close Window
fa: بستن پنجره

en: Save Message
fa: ذخیره‌سازی پیغام

en: View Message details
fa: نمایش جزئیات پیغام

en: New Mail Notification
fa: اعلان پیغام جدید

en: The %s option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
fa: گزینه %s تمام پوشه‌های شما را برای اعلان پیغام‌های خوانده‌نشده بررسی می‌کند، نه فقط پوشه «رسیده‌ها» را.

en: Check all boxes, not just INBOX
fa: چک کردن تمام پوشه‌ها، نه فقط پوشه «رسیده‌ها»

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
fa: انتخاب گزینه %s باعث فعال شدن نمایش اعلان پیغام‌های خوانده‌نشده در یک پنجره کوچک می‌شود (با جاوااسکریپت نیاز دارد).

en: Show popup window on new mail
fa: نمایش اعلان پیغام جدید در یک پنجره کوچک

en: Use the %s option to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet. This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
fa: از گزینه %s استفاده کنید تا فقط پیغام‌های اخیر بررسی شوند. پیغام‌های اخیر پیغام‌هایی هستند که تازه رسیده‌اند و هنوز خوانده یا بررسی نشده‌اند. این گزینه از تکرار پی در پی و آزاردهنده صداها و پنجره‌های کوچک برای پیغام‌های خوانده‌نشده جلوگیری می‌کند.

en: Count only messages that are RECENT
fa: فقط پیغام‌های اخیر را بررسی کن

en: Selecting the %s option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript, and only works in IE but you won't see errors with other browsers). This will always tell you if you have new mail, even if you have %s enabled.
fa: انتخاب گزینه %s باعث می‌شود هنگامی که پیغام جدید داشتید عنوان پنجره مرورگر تغییر کند (به جاوااسکریپت نیاز دارد، فقط در مرورگر اینترنت اکسپلورر کار می‌کند اما در مرورگرهای دیگر پیغام خطا نمی‌دهد). این گزینه باعث می‌شود که همیشه پیغام جدید به شما اطلاع داده شود، حتی اگر %s را فعال کرده باشید.

en: Change title on supported browsers
fa: تغییر عنوان در مرورگرهای پشتیبانی‌شده

en: Select %s to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
fa: گزینه %s را انتخاب کنید تا هنگامی که پیغام خوانده‌نشده‌ای داشتید یک فایل صوتی پخش شود. زمانی که این گزینه فعال است، می‌توانید فایل صوتی را از جعبه پایینی مشخص نمایید.

en: Enable Media Playing
fa: فعال‌سازی پخش صدا

en: Select from the list of %s the media file to play when new mail arrives. If no file is specified, %s, no sound will be used.
fa: از گزینه %s فایل صوتی که مایلید در هنگام رسیدن پیغام جدید پخش شود را انتخاب کنید. اگر فایلی انتخاب نشود، %s، صدایی پخش نمی‌شود.

en: Select server file
fa: فایل میزبان را انتخاب کنید

en: (none)
fa: (خالی)

en: requires JavaScript to work
fa: جهت کار به جاوااسکریپت نیاز دارد

en: Try
fa: آزمایش

en: Current File:
fa: فایل جاری:

en: New Mail
fa: پیغام جدید

en: SquirrelMail Notice:
fa: اعلان اسکوئیرل‌میل:

en: You have %s new message
fa: شما %s پیغام جدید دارید

en: You have %s new messages
fa: شما %s پیغام جدید دارید

en: NewMail Options
fa: تنظیمات اعلان پیغام جدید

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
fa: با تنظیمات این قسمت می‌توانید تعیین کنید که وقتی پیغام جدیدی می‌رسد صدایی پخش شود و یا یک پنجره کوچک باز شود.

en: %s New Messages
fa: %s پیغام‌ جدید

en: %s New Message
fa: %s پیغام جدید

en: Test Sound
fa: آزمایش صدا

en: No sound specified
fa: هیچ صدایی انتخاب نشده است

en: Loading the sound...
fa: در حال بارگیری صدا...

en: Sent Subfolders Options
fa: تنظیمات زیرپوشه‌های پوشه «ارسال‌شده‌ها»

en: Use Sent Subfolders
fa: استفاده از زیرپوشه‌های پوشه «ارسال‌شده‌ها»

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Quarterly
fa: فصلی

en: Yearly
fa: سالانه

en: Base Sent Folder
fa: پوشه اصلی ارسال‌شده‌ها

en: Enabled
fa: فعال

en: Disable it
fa: غیرفعال کردن

en: Enable it
fa: فعال کردن

en: Spam reporting
fa: گزارش هرزنامه

en: SpamCop link is:
fa: لینک SpamCop این است:

en: Delete spam when reported:
fa: پاک کردن هرزنامه پس از گزارش دادن آن:

en: Only works with email-based reporting
fa: فقط با روش «گزارش از طریق پست الکترونیکی» کار می‌کند

en: Spam Reporting Method:
fa: روش گزارش هرزنامه:

en: Quick email-based reporting
fa: گزارش سریع از طریق پست الکترونیکی

en: Thorough email-based reporting
fa: گزارش از طریق پست الکترونیکی

en: Web-based form
fa: فرم تحت وب

en: Save Method
fa: ذخیره‌سازی روش

en: Your SpamCop authorization code:
fa: کد احراز هویت SpamCop شما:

en: see below
fa: به پایین مراجعه کنید

en: Save ID
fa: ذخیره شناسه

en: About SpamCop
fa: درباره SpamCop

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
fa: SpamCop یک سرویس رایگان است که در پیدا کردن منبع هرزنامه کمک شایانی می‌کند و افراد مسئول را از این سوء استفاده آگاه می‌سازد.

en: To use it, you must get a SpamCop authorization code. There is a free %ssign up page%s so you can use SpamCop.
fa: برای استفاده از آن شما باید یک کد احراز هویت از SpamCop بگیرید. در %sاین صفحه%s می‌توانید به رایگان ثبت نام کنید و از SpamCop استفاده نمایید.

en: Before you sign up, be warned
fa: قبل از ثبت نام آگاه باشید

en: Some users have reported that the email addresses used with SpamCop find their way onto spam lists. To be safe, you can just create an email forwarding account and have all SpamCop reports get sent to there. Also, if it gets flooded with spam, you can then just delete that account with no worries about losing your real email address. Just go create an email forwarder somewhere (%s has a %slist of places%s) so that messages from system administrators and what not can be sent to you.
fa: بعضی کاربران گزارش داده‌اند که آدرس پست الکترونیکی که از آن برای ارسال گزارش هرزنامه به SpamCop استفاده کرده‌اند، توسط هرزنامه‌ها مورد هجوم قرار گرفته است. برای امنیت بیشتر، شما می‌توانید یک حساب email forwarding بسازید و گزارش‌های SpamCop را به آن بفرستید. در این صورت اگر هم توسط هرزنامه‌ها مورد هجوم قرار گرفت، می‌توانید بدون نگرانی از بابت از دست دادن پست الکترونیکی واقعی خود، آن حساب را پاک کنید. فقط کافیست که در یک جا یک حساب email forwarder بسازید (%s فهرستی از %sارائه‌دهندگان این سرویس%s را دارد) و بدین ترتیب از هجوم هرزنامه‌ها در امان باشید.

en: Once you have signed up with SpamCop and have received your SpamCop authorization code, you need to enable this plugin by clicking the link above. Once enabled, you go about your normal life. If you encounter a spam message in your mailbox, just view it. On the right-hand side, near the top of where the message is displayed, you will see a link to report this message as spam. Clicking on it brings you to a confirmation page. Confirming that you want the spam report sent will do different things with different reporting methods.
fa: پس از اینکه در SpamCop ثبت نام کردید و کد احراز هویت خودتان را دریافت کردید، باید این افزونه را با کلیک کردن بر روی لینک مربوطه در قسمت بالا فعال کنید. پس از فعال‌سازی به کار عادی خود ادامه دهید. هنگامی که در صندوق پستی خود با یک هرزنامه مواجه شدید، کافیست آن را ببینید. در سمت چپ و بالای قسمتی که پیغام نمایش داده می‌شود، لینکی را برای گزارش این پیغام به عنوان هرزنامه مشاهده خواهید کرد. کلیک کردن بر روی آن دکمه شما را به صفحه تایید هدایت می‌کند که با توجه به تنظیمات شما، تایید کردن ارسال گزارش هرزنامه می‌تواند نتایج متفاوتی داشته باشد.

en: Email-based reporting
fa: گزارش از طریق پست الکترونیکی

en: Pressing the button forwards the message to the SpamCop service and will optionally delete the message. From there, you just need to go to your INBOX and quite soon a message should appear from SpamCop. (It gets sent to the account you registered with, so make sure that your mail forwarder works!) Open it up, click on the appropriate link at the top, and a new browser window will open.
fa: فشار دادن دکمه در صفحه تایید، هرزنامه را برای SpamCop ارسال می‌کند و با توجه به تنظیمات ممکن است آن را از صندوق پستی شما حذف کند. سپس باید به پوشه «رسیده‌ها» بروید و منتظر رسیدن پیغامی از طرف SpamCop باشید. (این پیغام از طرف SpamCop به آدرسی که موقع ثبت نام وارد کرده‌اید فرستاده می‌شود. لذا مطمئن شوید که mail forwarder کار می‌کند!) وقتی پیغام رسید آن را باز کنید و بر روی لینک بالای آن کلیک کنید که در یک پنجره جدید باز می‌شود.

en: Currently, the quick reporting just forwards the request to the thorough reporting. Also, it appears that this is for members (non-free) only. Hopefully this will change soon.
fa: در حال حاضر، «گزارش سریع» فقط درخواست‌ها را به صفحه گزارش هدایت می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد که این روش فقط مخصوص اعضاء (رایگان نیست) می‌باشد. امیدواریم هر چه زودتر این موضوع تغییر کند.

en: Web-based reporting
fa: گزارش از طریق فرم تحت وب

en: When you press the button on the confirmation page, this will pop open a new browser window and the SpamCop service should appear inside. The message will not be deleted (working on that part), but you won't need to wait for a response email to start the spam reporting.
fa: با فشار دادن دکمه در صفحه تایید، یک پنجره جدید باز می‌شود و سرویس SpamCop در آن نشان داده می‌شود. در این روش هرزنامه به طور خودکار پاک نمی‌شود (در حال کار کردن بر روی این قسمت هستیم)، اما در عوض شما مجبور نیستید برای گزارش هرزنامه منتظر پیغام SpamCop باشید.)

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button. It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient. Read what it says, and submit the spam. Close the browser window. Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
fa: سرویس SpamCop تمام اطلاعاتی را که از هرزنامه به دست می‌آورد نمایش می‌دهد، لذا به پایین صفحه بروید تا دکمه فرم را ببینید. ممکن است تا هنگامی که SpamCop در حال جمع‌آوری اطلاعات هرزنامه است این دکمه غیر فعال باشد، بنابراین کمی صبور باشید. اطلاعات ارائه‌شده را بخوانید و هرزنامه را تایید کنید. پنجره را ببندید. دکمه انصراف را فشار دهید و یا برای دیدن پیغام‌ها بر روی پوشه مناسب کلیک کنید و هرزنامه را پاک کنید.

en: SpamCop service type
fa: نوع سرویس SpamCop

en: Service type option allows selecting which SpamCop services you are using. Member services use different web reporting forms and does not display nags. You can purchase these services, if you want to support SpamCop.
fa: انتخاب نوع سرویس به شما اجازه می‌دهد که مشخص کنید از کدام سرویس SpamCop استفاده می‌کنید. سرویس اعضاء از فرم‌های گزارش تحت وب متفاوتی استفاده می‌کند. اگر می‌خواهید SpamCop را حمایت کنید، می‌توانید این سرویس را خریداری نمایید.

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: For more information about SpamCop, it's services, spam in general, and many related topics, try reading through SpamCop's %sHelp and Feedback%s section.
fa: برای اطلاعات بیشتر درباره SpamCop، سرویس‌های ارائه شده، کلیت هرزنامه‌ها، و مطالب مرتبط دیگر، بخش %sکمک و پشتیبانی%s SpamCop را مطالعه کنید.

en: Report as Spam
fa: گزارش به عنوان هرزنامه

en: SpamCop - Spam Reporting
fa: SpamCop - گزارش هرزنامه

en: Help fight the battle against unsolicited email. SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to. Quite fast, really smart, and easy to use.
fa: به جنگ علیه پیغام‌های ناخواسته کمک کنید. SpamCop هرزنامه‌ها را می‌خواند و آدرس‌های صحیح و اصلی فرستندگان هرزنامه‌ها را تشخیص می‌دهد تا علیه آنها شکایت کند. کاملا سریع، واقعا باهوش، و استفاده آسان.

en: Sending this spam report will give you back a reply with URLs that you can click on to properly report this spam message to the proper authorities. This is a free service. By pressing the "Send Spam Report" button, you agree to follow SpamCop's rules/terms of service/etc.
fa: با ارسال این گزارش هرزنامه، پاسخی برای شما ارسال می‌شود که حاوی یک لینک می‌باشد. با کلیک کردن بر روی آن لینک می‌توانید این هرزنامه را به مراجع ذی‌صلاح گزارش کنید. این یک سرویس رایگان است و در واقع شما با فشردن دکمه «ارسال گزارش هرزنامه» با قوانین/شرایط استفاده/و غیره SpamCop موافقت نموده‌اید.

en: Cancel / Done
fa: انصراف / انجام شد

en: Send Spam Report
fa: ارسال گزارش هرزنامه

en: SpellChecker Options
fa: تنظیمات غلط‌یاب املایی

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
fa: در اینجا شما می‌توانید تنظیم کنید که واژه‌نامه شخصی شما چگونه ذخیره گردد، چگونه آنرا ویرایش کنید، یا اینکه کدام زبان برای چک کردن املا شما مورد استفاده قرار گیرد.

en: Check Spelling
fa: تصحیح املا

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
fa: برگشت به صفحه «تنظیمات غلط‌یاب املایی»

en: ATTENTION:
fa: توجه:

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this. If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
fa: غلط‌یاب املایی قادر به رمزگشایی واژه‌نامه شخصی شما نیست. به احتمال زیاد به این علت است که گذرواژه صندوق پستی خود را تغییر داده‌اید. برای استفاده از آن باید گذرواژه قبلی خود را وارد نمایید تا غلط‌یاب املایی بتواند آن را رمزگشایی کرده و سپس با گذرواژه جدید آن را مجددا رمزگذاری کند. اما اگر واژه‌نامه را رمزگذاری نکرده بودید، احتمالا فایل واژه‌نامه خراب شده است و دیگر قابل استفاده نیست. شما باید آن را پاک کنید و یک واژه‌نامه جدید بسازید. در صورتی که گذرواژه قبلی خود را فراموش کرده‌اید نیز باید همین کار را بکنید. زیرا که بدون آن، اطلاعات رمزشده دیگر قابل دسترسی نخواهد بود.

en: Delete my dictionary and start a new one
fa: پاک کردن واژه‌نامه شخصی و ایجاد یک واژه‌نامه جدید

en: Decrypt my dictionary with my old password:
fa: رمزگشایی واژه‌نامه شخصی با گذرواژه قبلی:

en: Proceed
fa: ادامه

en: You must make a choice
fa: شما باید گزینه‌ای را انتخاب کنید

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
fa: شما می‌توانید واژه‌نامه خود را پاک کرده یا اینکه گذرواژه قدیمی خود را وارد کنید. هر دو کار را نمی‌توانید انجام دهید.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
fa: فایل واژه‌نامه شخصی شما پاک می‌شود. ادامه؟

en: Error Decrypting Dictionary
fa: خطا در رمزگشایی واژه‌نامه

en: Could not run the spellchecker command (%s).
fa: دستور بررسی دیکته لغات را نمی‌توان اجرا کرد (%s).

en: Error while writing to pipe.
fa: خطا در هنگام نوشتن

en: Could not open temporary file '%s'.
fa: نمی‌توان فایل موقتی '%s' را باز کرد.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
fa: خطا در هنگام نوشتن در فایل موقتی '%s'.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
fa: سعی کردم که '%s' را اجرا کنم، ولی مقدار برگشتی برابر بود با:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
fa: غلط‌یاب املایی تنظیم نشده است.

en: Spellcheck completed. Commit changes?
fa: غلط‌یاب املایی کارش را به پایان رساند. تغییرات اعمال شود؟

en: No changes were made.
fa: تغییری ایجاد نشد.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
fa: در حال ذخیره‌سازی واژه‌نامه شخصی شما... لطفاً صبر کنید.

en: SquirrelSpell Results
fa: نتایج غلط‌یاب املایی

en: Found %s errors
fa: %s خطا پیدا شد

en: Line with an error:
fa: خطا در خط:

en: Error:
fa: خطا:

en: Suggestions:
fa: پیشنهادات:

en: Suggestions
fa: پیشنهادات

en: Change to:
fa: تغییر به:

en: Occurs times:
fa: تعداد تکرارها:

en: Change this word
fa: تغییر این لغت

en: Change
fa: تغییر

en: Change ALL occurances of this word
fa: تغییر همه تکرارهای این لغت

en: Change All
fa: تغییر همه

en: Ignore this word
fa: این لغت را نادیده بگیر

en: Ignore
fa: نادیده بگیر

en: Ignore ALL occurances this word
fa: تمام تکرارهای این لغت را نادیده بگیر

en: Ignore All
fa: همه را نادیده بگیر

en: Add this word to your personal dictionary
fa: افزودن این کلمه به واژه‌نامه شخصی

en: Add to Dic
fa: افزودن به واژه‌نامه

en: Close and Commit
fa: تایید و خروج

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
fa: کار غلط‌یاب املائی هنوز به اتمام نرسیده است، آیا واقعا می‌خواهید تغییرات را اعمال کرده و خارج شوید؟

en: Close and Cancel
fa: انصراف و خروج

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
fa: کار غلط‌یاب املائی هنوز به اتمام نرسیده است، آیا واقعا می‌خواهید از تغییرات صرف نظر کرده و خارج شوید؟

en: No errors found
fa: خطایی پیدا نشد

en: Your personal dictionary was erased.
fa: واژه‌نامه شخصی شما پاک شد.

en: Dictionary Erased
fa: واژه‌نامه پاک شد

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
fa: واژه‌نامه شخصی شما پاک شد لطفا پنجره را ببندید و بر روی دکمه بررسی املای واژه کلیک کنید.

en: Close this Window
fa: بستن پنجره

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
fa: واژه‌نامه شخصی شما مجدداً با موفقیت رمزگذاری شد. هم‌اکنون به «تنظیمات غلط‌یاب املائی» باز گردید و کار خود را ادامه دهید.

en: Successful re-encryption
fa: رمزگذاری مجدد موفقیت آمیز

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
fa: واژه‌نامه شخصی شما مجدداً با موفقیت رمزگذاری شد. لطفاً پنجره را ببندید و بر روی دکمه «تصحیح املا» کلیک کنید تا غلط‌یابی را مجددا شروع کنید

en: Dictionary re-encrypted
fa: واژه‌نامه مجدد رمزگذاری شد

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
fa: واژه‌نامه شخصی شما رمزگذاری و به صورت رمزشده ذخیره شد.

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
fa: واژه‌نامه شخصی شما رمزگشایی و به صورت متن ذخیره شد.

en: No action requested.
fa: تغییری درخواست نشده بود.

en: Personal Dictionary Crypto Settings
fa: تنظیمات رمز واژه‌نامه شخصی

en: Personal Dictionary
fa: واژه‌نامه شخصی

en: No words in your personal dictionary.
fa: هیچ لغتی در واژه‌نامه شخصی شما نیست.

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
fa: لطفا هر لغتی را که می‌خواهید از واژه‌نامه پاک کنید انتخاب کنید.

en: %s dictionary
fa: واژه‌نامه %s

en: Delete checked words
fa: حذف لغات انتخاب‌شده

en: Edit your Personal Dictionary
fa: ویرایش واژه‌نامه شخصی

en: Please make your selection first.
fa: لطفاً ابتدا درخواستتان را انتخاب کنید.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
fa: واژه‌نامه شخصی شما رمزگذاری شده و به صورت رمزشده ذخیره می‌شود. ادامه؟

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
fa: واژه‌نامه شخصی شما رمزگشایی شده و به صورت متنی ذخیره می‌شود. ادامه؟

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
fa: در حال حاضر واژه‌نامه شخصی شما رمزگذاری شده است.

en: This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.
fa: رمزگذاری واژه‌نامه در شرایطی که سیستم پست الکترونیکی مورد حمله خرابکارن قرار گرفته باشد و یا فایل واژه‌نامه شخصی شما دزدیده شده باشد، باعث حفظ حریم خصوصی شما می‌شود. در حال حاضر واژه‌نامه شخصی شما به کمک گذرواژه شما که برای دسترسی به صندوق پستی از آن استفاده می‌کنید رمزگذاری شده است و دسترسی سایرین به محتویات فایل واژه‌نامه شخصی شما را سخت‌تر کرده است.

en: If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.
fa: اگر گذرواژه خود را فراموش بکنید، دسترسی به واژه‌نامه شخصیتان مقدور نخواهد بود، زیر که دیگر قابل رمزگشایی نیست. اگر گذرواژه صندوق پستی خود را عوض کنید، غلط‌یاب املایی متوجه می‌شود و گذرواژه قبلی را از شما می‌پرسد تا واژه‌نامه را مجددا با استفاده از گذرواژه جدید رمزگذاری کند.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
fa: رمزگشایی واژه‌نامه شخصی من و ذخیره کردن آن به صورت متنی.

en: Change crypto settings
fa: تغییر تنظیمات رمز

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
fa: در حال حاضر واژه‌نامه شخصی شما رمزگذاری نشده است.

en: You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).
fa: ممکن است بخواهید برای حفظ حریم خصوصی خود در شرایطی که سیستم پست الکترونیکی مورد حمله خرابکارن قرار گرفته باشد و یا فایل واژه‌نامه شخصی شما دزدیده شده باشد، واژه‌نامه شخصی خود را رمزگذاری نمایید. پس از رمزگذاری، محتویات فایل بصورت کاراکترهای غیر عادی دیده می‌شود و رمزگشایی آن بدون دانستن کلید صحیح (که همان گذرواژه صندوق پستی شماست) سخت است.

en: If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.
fa: اگرشما تصمیم گرفته‌اید که واژه‌نامه شخصی خود را رمزگذاری کنید، به خاطر داشته باشید که به کمک گذرواژه صندوق پستی‌ شما به صورت رمزشده در می‌آید. اگر گذرواژه را فراموش کنید و مدیر برای شما یک گذرواژه جدید بسازد، واژه‌نامه شخصی شما از کار می‌افتد و مجبور می‌شوید که یک واژه‌نامه جدید بسازید. اما اگر شما یا مدیر سیستم گذرواژه صندوق پستی را عوض کنید، در حالی که هنوز گذرواژه قدیمی را به یاد دارید، قادر خواهید بود که گذرواژه قدیمی را وارد کرده و واژه‌نامه را با گذرواژه جدید رمزگذاری نمایید.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
fa: رمزگذاری واژه‌نامه شخصی من و ذخیره کردن آن به صورت رمزشده.

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
fa: پاک کردن ورودی زیر از دایرکتوری %s:

en: All done!
fa: انجام شد!

en: Personal Dictionary Updated
fa: واژه‌نامه شخصی به‌روزرسانی شد

en: No changes requested.
fa: تغییری درخواست نشده بود.

en: Please wait, communicating with the server...
fa: لطفا صبر کنید، در حال برقراری ارتباط با میزبان...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
fa: لطفاً واژه‌نامه مورد نظر خود برای چک کردن این متن را انتخاب کنید:

en: SquirrelSpell Initiating
fa: در حال اجرای غلط‌یاب املایی

en: ,
fa: ،

en: Settings adjusted to: %s with %s as default dictionary.
fa: تنظیمات بر اساس واژه‌نامه‌های %s و با انتخاب واژه‌نامه %s به عنوان واژه‌نامه پیش‌فرض انجام شد.

en: Using %s dictionary (system default) for spellcheck.
fa: استفاده از واژه‌نامه %s (واژه‌نامه پیش‌فرض سیستم) برای تصحیح املایی

en: International Dictionaries Preferences Updated
fa: تنظیمات واژه‌نامه‌های بین‌المللی بروز شد

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
fa: لطفا هر واژه‌نامه بین‌المللی موجود که در هنگام نوشتن می‌خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید.

en: Make this dictionary my default selection:
fa: واژه‌نامه پیش‌فرض من:

en: Make these changes
fa: اعمال تغییرات

en: Add International Dictionaries
fa: افزودن واژه‌نامه‌های بین‌المللی

en: Please choose which options you wish to set up:
fa: لطفاً انتخاب کنید کدام قسمت را می‌خواهید تنظیم کنید:

en: Edit your personal dictionary
fa: ویرایش واژه‌نامه شخصی

en: Set up international dictionaries
fa: تنظیم واژه‌نامه‌های بین‌المللی

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
fa: رمزگذاری یا رمزگشایی واژه‌نامه شخصی

en: Personal dictionary encryption options are not available
fa: گزینه‌های رمزگذاری واژه‌نامه شخصی در دسترس نمی‌باشند.

en: SquirrelSpell Options Menu
fa: منوی تنظیمات برنامه

en: Translator
fa: مترجم

en: Saved Translation Options
fa: تنظیمات ترجمه ذخیره شد

en: Your server options are as follows:
fa: تنظیمات میزبان شما بدین گونه است:

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
fa: حداکثر 150 لغت ترجمه می‌کند، بر اساس Systran

en: Number of supported language pairs: %s
fa: تعداد زبان‌های پشتیبانی شده: %s

en: No known limits, powered by Systran
fa: بدون محدودیت، بر اساس Systran

en: No known limits, powered by Translation Experts' InterTran
fa: بدون محدودیت، بر اساس Translation Experts' InterTran

en: Number of supported languages: %s
fa: تعداد زبان‌های پشتیبانی شده: %s

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
fa: ترجمه یونانی، بدون محدودیت، بر اساس Systran

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
fa: ترجمه روسی، حداکثر 500 کاراکتر ترجمه می‌کند

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
fa: شما همچنین می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا جعبه ترجمه نمایش داده شود یا نه، و مکان آن کجا باشد.

en: Select your translator:
fa: مترجم خود را انتخاب کنید:

en: When reading:
fa: هنگام خواندن:

en: Show translation box
fa: نمایش جعبه ترجمه

en: to the left
fa: در سمت چپ

en: in the center
fa: در وسط

en: to the right
fa: در سمت راست

en: Translate inside the SquirrelMail frames
fa: ترجمه در داخل فریم اسکوئیرل‌میل

en: Translation Options
fa: تنظیمات مترجم

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
fa: در صورت دریافت یک نامه به یک زبان دیگر، از کدام مترجم باید استفاده شود؟

en: %s to %s
fa: %s به %s

en: Chinese, Simplified
fa: چینی ساده‌شده

en: English
fa: انگلیسی

en: Chinese, Traditional
fa: چینی سنتی

en: Dutch
fa: هلندی

en: French
fa: فرانسوی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Russian
fa: روسی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Translate
fa: ترجمه

en: Brazilian Portuguese
fa: پرتغالی برزیلی

en: Bulgarian
fa: بلغاری

en: Croatian
fa: کرواتی

en: Czech
fa: چکی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Filipino (Tagalog)
fa: فلیپینی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: Hungarian
fa: مجاری

en: Icelandic
fa: ایسلندی

en: Latin
fa: لاتین

en: Latin American Spanish
fa: لاتین اسپانیایی آمریکایی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Serbian
fa: صربی

en: Slovenian
fa: اسلوانیایی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Turkish
fa: ترکی

en: Welsh
fa: ولزی

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: to English
fa: به انگلیسی

en: from English
fa: از انگلیسی

en: Interface language
fa: زبان ظاهر برنامه

en: Translation direction
fa: جهت ترجمه

en: Arabic
fa: عربی

en: Delivery error report
fa: گزارش خطای تحویل نامه

en: Undelivered Message Headers
fa: سرآمدهای پیغام تحویل نشده

en: This image has been removed for security reasons
fa: این تصویر به دلایل امنیتی حذف شده است
