address_add 1.9 - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Add
et: Lisa

en: Add to Addressbook
et: Lisa aadressraamatusse

en: Personal address book
et: Isiklik aadressiraamat

en: Global address book
et: Kõik aadressiraamatud

en: Add to %s
et: Aadressi lisamine: %s

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Must be unique
et: Peab olema unikaalne

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Additional info
et: Lisainfo

en: Add address
et: Lisa aadress
