address_add 1.9 - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add to Addressbook
el: Προσθήκη στο Βιβλίο Διευθύνσεων

en: Personal address book
el: Προσωπικό βιβλίο διευθύνσεων

en: Global address book
el: Γενικό βιβλίο διευθύνσεων

en: Add to %s
el: Προσθήκη στο %s

en: Nickname
el: Ψευδώνυμο

en: Must be unique
el: Πρέπει να είναι μοναδικό

en: E-mail address
el: Διεύθυνση E-mail

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Additional info
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: Add address
el: Προσθήκη διεύθυνσης
