username - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Logged in as:
de: Eingeloggt als:

en: Don't show
de: Nicht zeigen

en: Above folder list
de: Über der Ordnerliste

en: Below folder list
de: Unter der Ordnerliste

en: Show Username in Message Of The Day:
de: Zeige Usernamen in Nachricht des Tages:

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein
