bounce 0.5 - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Bcc
cs: Neviditelná kopie

en: Bounce
cs: Přesměrovat

en: Cc
cs: Kopie

en: From
cs: Od

en: Send
cs: Odeslat

en: Server replied:
cs: Server odpověděl:

en: To
cs: Komu
