avelsieve 1.9.7 - en to cs translation catalogue (196 entries)

en:  Also keep a copy in INBOX, marked as deleted.
cs: Také ponechej kopii v INBOXu, označenou jako smazanou.

en:  Also notify using the method
cs:  Také mne upozorni způsobem

en:  Then <strong>STOP</strong> processing rules.
cs: Pak <strong>STOP</strong> zpracování dalších pravidel.

en:  bigger
cs:  větší

en:  smaller
cs: menší

en: (Probably the script is size null).
cs: (Skript má pravděpodobně nulovou velikost).

en: <em>all</em> of the following mail headers match:
cs: <em>každá</em> z následujících hlaviček souhlasí:

en: <em>any</em> of the following mail headers match:
cs: <em>kterákoli</em> z následujících hlaviček souhlasí:

en: <em>discard</em> it.
cs: <em>zahoď</em> jej.

en: <em>file</em> it into the folder <strong>
cs: <em>uložit</em> do složky <strong>

en: <em>keep</em> it.
cs: <em>ponechat</em>.

en: <em>redirect</em> it to the email address
cs: <em>přesměrovat</em> na adresu

en: <em>reject</em> it, sending this excuse back to the sender:
cs: <em>odmítni</em> jej s touto omluvou odesílateli:

en: <p>You have chosen to keep every mail. This is the default action anyway, so you might want to start over with a rule that makes more sense. Select &quot;finished&quot; to save this rule nonetheless.</p>
cs: <p>Zvolili jste, že chcete uložit všechny příchozí zprávy, což je implicitní akce. Můžete chtít
    začít znova a vytvořit pravidlo, které má větší smysl. Nicméně i toto pravidlo můžete
    uložit tlačítkem &quot;Dokončit&quot;.</p>

en: AND (Every item must match)
cs: A (každá položka musí souhlasit)

en: Action
cs: Akce

en: Add New Rule
cs: Přidat nové pravidlo

en: Add SPAM Rule
cs: Přidat pravidlo pro SPAM

en: Add Spam Rule
cs: Přidej pravidlo pro spam

en: Add a New Rule
cs: Přidat nové pravidlo

en: Additional Actions
cs: Další akce

en: Address Match
cs: Shoda adres

en: Addresses: Only reply if sent to these addresses:
cs: Adresy: Odpovídat pouze když posláno na tyto adresy:

en: Advanced Spam Filter...
cs: Pokročilé nastavení pravidel pro spam...

en: All Messages
cs: Všechny zprávy

en: All incoming mail is checked for unsolicited commercial content (SPAM) and marked accordingly. This special rule allows you to configure what to do with such messages once they arrive to your Inbox.
cs: Veškerá přichozí pošta je testována, zda jde o SPAM, a podle toho příslušně označena. Tímto
    speciálním pravidlem můžete určit, co se má s takto označenými zprávami udělat.

en: All messages considered as <strong>SPAM</strong> (unsolicited commercial messages)
cs: Všechny zprávy pokládané za <strong>SPAM</strong> (nevyžádané reklamní sdělení)

en: All your rules have been deleted
cs: Všechna vaše pravidla byla smazána

en: Also keep a local copy.
cs: Také ponechej lokální kopii.

en: Also keep copy in INBOX, marked as deleted.
cs: Také schovej kopii v INBOXu, označenou jako smazanou.

en: Apply Changes
cs: Použít změny

en: Body Match
cs: Shoda v těle

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Choose what to do when this rule triggers, from one of the following:
cs: Z následujících možností vyberte co se má udělat při aktivaci pravidla:

en: Clear this Form
cs: Vyčistit tento formulář

en: Condition
cs: Podmínka

en: Configure Anti-SPAM Protection
cs: Konfigurace ochrany proti SPAMu

en: Confirmation
cs: Potvrzení

en: Could not get SIEVE script from your IMAP server
cs: Nepodařilo se získat SIEVE skript z IMAP serveru

en: Could not log on to timsieved daemon on your IMAP server
cs: Nepodařilo se přihlásit k timsieved na IMAP serveru

en: Could not set active script on your IMAP server
cs: Nepodařilo se aktivovat skript na IMAP serveru

en: Created:
cs: Vytvořeno:

en: Current Mail Filtering Rules
cs: Přehled filtrovacích pravidel

en: Days: Reply message will be resent after
cs: Dny: Odpověď bude znovu poslána po

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Selected
cs: Smazat označené

en: Description of Rule
cs: Popis pravidla

en: Destination
cs: Cíl

en: Discard
cs: Zahodit

en: Discard SPAM message. You will get no indication that the message ever arrived.
cs: Zahodit SPAM. Vůbec se nedozvíte, že zpráva přišla.

en: Discard Silently
cs: Tiše zahodit

en: Display as:
cs: Zobrazit jako:

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Edit
cs: Editovat

en: Editing Mail Filtering Rule
cs: Editace filtrovacího pravidla

en: Email notification
cs: Upozornění emailem

en: Error Encountered
cs: Došlo k chybě

en: Filters
cs: Filtry

en: Finished
cs: Dokončit

en: For <strong>ALL</strong> incoming messages;
cs: Pro <strong>VŠECHNY</strong> příchozí zprávy;

en: Header Match
cs: Shoda hlavičky

en: Help: Valid variables are:
cs: Nápověda: Správné proměnné jsou:

en: Here you can add or delete filtering rules for your email account. These filters will always apply to your incoming mail, wherever you check your email.
cs: Zde můžete přidávat nebo mazat filtrovací pravidla pro váš poštovní účet. Pravidla budou použita na příchozí zprávy, nezávisle na tom, jak a odkud čtete poštu.

en: High
cs: Vysoká

en: I will get back to you as soon as I return.
cs: Ozvu se jakmile se vrátím.

en: If
cs: Když

en: If this is what you wanted, select Finished. You can also start over or cancel adding a rule altogether.
cs: Je-li to to, co chcete, klikněte na Dokončit. Můžete také začít znovu nebo zcela zrušit přidávání pravidla.

en: If this rule matches, do not check any rules after it.
cs: Je-li toto pravidlo aktivováno, nezkoušej další pravidla.

en: Illegal folder name.  Please select a different name
cs: Chybné jméno složky. Zkuste jiné jméno.

en: Junk Folder
cs: Složka Nevyžádaná pošta

en: KB (kilobytes)
cs: kB (kilobytů)

en: Keep (Default action)
cs: Ponechat (default)

en: Keep a local copy as well.
cs: Uschovat také lokální kopii.

en: Last modified:
cs: Naposledy změněno:

en: Less...
cs: Méně...

en: Low
cs: Nízká

en: MB (megabytes)
cs: MB (megabytů)

en: Message
cs: Zpráva

en: Message Filters
cs: Filtrovací pravidla

en: Messages that match any of these header rules will never end up in Junk Folders or regarded as SPAM.
cs: Zprávy splňující libovolnou z následujících podmínek nebudou uloženy do Nevyžádané pošty ani považovány za SPAM.

en: Messages with SPAM-Score higher than the target value, the maximum value being %s, will be considered SPAM.
cs: Zprávy s počtem bodů (spam score) vyšším než tato prahová hodnota, přičemž maximum je %s,
    budou pokládány za nevyžádné (SPAM).

en: Mobile Phone Message (SMS)
cs: Zpráva na mobil (SMS)

en: More...
cs: Více...

en: Move Down
cs: Přesunout dolů

en: Move Up
cs: Přesunout nahoru

en: Move back to step
cs: Zpět na krok

en: Move message into
cs: Přesunout zprávu do

en: Move on to step
cs: Pokračovat krokem

en: Move to Bottom
cs: Přesunout na konec

en: Move to Top
cs: Přesunout na začátek

en: New Rule Wizard - Step
cs: Přidání pravidla - krok

en: No
cs: Ne

en: No Filtering Rules Defined Yet
cs: Žádná filtrovací pravidla nejsou zatím definována

en: None
cs: Nic

en: Normal
cs: Normální

en: Note that you can set the number of days in Folder Preferences.
cs: Počet dní můžete nastavit ve sekci Nastavení.

en: Notification ID
cs: Identifikátor

en: Notification via ICQ
cs: Upozornění via ICQ

en: Notification via Zephyr
cs: Upozornění přes Zephyr

en: Notify me, using the following method:
cs: Upozorni mne tímto způsobem:

en: OR (Either item will match)
cs: NEBO (kterákoli položka může souhlasit)

en: Options
cs: Volby

en: Perform an action depending on email addresses appearing in message headers.
cs: Vykonej akci v závislosti na emailových adresách obsažených v hlavičce.

en: Perform an action on <strong>all</strong> incoming messages.
cs: Vykonej akci se <strong>všemi</strong> příchozími zprávami.

en: Perform an action on messages depending on their content (body text).
cs: Vykonej akci se zprávou v závislosti na jeho obsahu (těle).

en: Perform an action on messages depending on their size.
cs: Vykonej akci v závislosti na velikosti zprávy.

en: Perform an action on messages matching a specified header (From, To etc.).
cs: Vykonej akci v závislosti na specifikované hlavičce (Od, Komu, atd.).

en: Please contact your administrator.
cs: Kontaktujte administrátora.

en: Please do not send me large attachments.
cs: Prosím, neposílejte mi velké přílohy.

en: Please try again.
cs: Zkuste to znovu.

en: Please use the buttons on the bottom instead of your browser's reload, back and forward buttons, to build a rule.
cs: Pro přesun na předchozí/následující formulář a pro znovunatažení stránkypoužijte tlačítka v dolní části formuláře a nikoli tlačítka prohlížeče.

en: Really delete this rule?
cs: Opravdu smazat toto pravidlo?

en: Redirect to the following email address:
cs: Přesměrovat na tuto emailovou adresu:

en: Reject, sending this excuse to the sender:
cs: Odmítnout, poslat odesílateli tuto omluvu:

en: Rule Type
cs: Typ pravidla

en: SPAM Lists to check against
cs: Použité seznamy spammerů (Spam Lists)

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Select %s to add the predefined rule, or select the advanced SPAM filter to customize the rule.
cs: Zvolte %s pro přidání předdefinovaného pravidlanebo zvolte Pokročilé pravidlo pro SPAM.

en: Server responded with:
cs: Odpověď serveru:

en: Server-Side Mail Filtering
cs: Filtrace pošty na straně serveru

en: Server-Side mail filtering enables you to add criteria in order to automatically forward, delete or place a given message into a folder.
cs: Filtrace emailu na straně serveru dovoluje automaticky přeposlat, smazat nebo umístit příchozí zprávu do složky.

en: Size
cs: Velikost

en: Start Over
cs: Začít znovu

en: Store SPAM message in your Junk Folder. Messages older than %s days will be deleted automatically.
cs: Ulož SPAM do složky Nevyžádaná pošta (Junk). Zprávy starší než %s d. budou automaticky mazány.

en: Store SPAM message in your Trash Folder. You will have to purge the folder yourself.
cs: Uložit SPAM do Koše. Složku budete muset pomazávat sami.

en: Successfully added new rule.
cs: Nové pravidlo úspěšně přidáno.

en: Successfully deleted rule #
cs: Úspěšně smazáno pravidlo #

en: Successfully deleted rules #
cs: Úspěšně smazáno pravidel #

en: Successfully updated rule #
cs: Úspěšně upraveno pravidlo #

en: Target Score
cs: Prahová hodnota

en: Test for Forged Header
cs: Kontrolovat podvržené hlavičky

en: The condition for the following rules is:
cs: Podmínka pro následující pravidla je:

en: The following action will be applied to <strong>all</strong> incoming messages that do not match any of the previous rules.
cs: Následující akce bude provedena se <strong>všemi</strong> zprávami, na které se nevztahovalo žádné z předchozích pravidel.

en: The following table summarizes your current mail filtering rules.
cs: Následující tabulka sumarizuje vaše filtrovací pravidla.

en: The header
cs: Hlavička

en: The notice will be sent only once to each person that sends you mail, and will not be sent to a mailing list address.
cs: Zpráva bude (pouze jednou) poslána každému, kdo vám poslal zprávu, nebude poslána do emailových konferencí.

en: The rule will trigger if the following addresses appear anywhere in the message's headers:
cs: Toto pravidlo bude aktivováno, když se následující adresy vyskytnou kdekoli v hlavičce dopisu:

en: This is an automated reply; I am away and will not be able to reply to you immediately.
cs: Toto je automatická odpověď. Jsem pryč a nebudu moci ihned odpovědět.
    
    This is an automated reply; I am away and will not be able to reply to you immediately.

en: This rule will trigger if message is
cs: Toto pravidlo bude aktivováno když zpráva je

en: This rule will trigger upon the occurrence of one or more strings in the body of an e-mail message.
cs: Toto pravidlo bude aktivováno při výskytu jednoho nebo několika textů v těle dopisu.

en: To: or Cc
cs: To: nebo Cc:

en: Trash Folder
cs: Koš

en: Unable to load script to server.
cs: Nepodařilo se uložit skript na server.

en: Use the following message:
cs: Použij následující zprávu:

en: Vacation
cs: Automatická odpověd

en: What kind of rule would you like to add?
cs: Jaký druh pravidla chcete přidat?

en: When you are done with editing, <strong>remember to select &quot;Save Changes&quot;</strong> to activate your changes!
cs: Jste-li s editací hotovi, <strong>nezapomeňte zvolit &quot;Uložit změny&quot;</strong>, bez toho nebudou provedené změny funkční!

en: When you are done, please click the button below to return to your webmail.
cs: Jste-li hotovi, klikněte na následující tlačítko pro návrat do webmailu.

en: Whitelist
cs: Vyjímky

en: You don't have any rules yet. Feel free to add any with the button &quot;Add a New Rule&quot;. When you are done, please select &quot;Save Changes&quot; to get back to the main options screen.
cs: Prozatím nemáte žádná pravidla. Pravidlo můžete přidat tlačítkem &quot;Přidat nové pravidlo&quot;. Až skončíte, aktivujte prosím &quot;Uložit změny&quot; pro návrat do obrazovky Nastavení.

en: You have not defined the name for the new folder.
cs: Chybí jméno pro novou složku.

en: You have to define at least one header match text.
cs: Musíte definovat alespoň jednu podmínku.

en: Your new rule states:
cs: Nové pravidlo určuje:

en: a new folder, named
cs: nové složky pojmenované

en: and with score greater than %s
cs: a se skóre větším než %s

en: bigger
cs: větší

en: contains
cs: obsahuje

en: created as a subfolder of
cs: vytvořené jako podsložka pod

en: days
cs: dnech

en: discarded.
cs: zahozeny.

en: does not contain
cs: neobsahuje

en: does not exist
cs: neexistuje

en: does not match
cs: neodpovídá

en: does not match the regural expression
cs: neodpovídá regulárnímu výrazu

en: exists
cs: existuje

en: is
cs: je

en: is equal to
cs: je rovno

en: is greater or equal to
cs: je větší nebo rovno

en: is greater than
cs: je větší než

en: is lower or equal to
cs: je menší nebo rovno

en: is lower than
cs: je menší než

en: is not
cs: není

en: is not equal to
cs: není rovno

en: matches
cs: odpovídá

en: matches the regural expression
cs: odpovídá regulárnímu výrazu

en: matching the Spam List(s):
cs: odpovídající:

en: of
cs: ze

en: or
cs: nebo

en: priority and the message
cs: prioritou a zprávou

en: regexp
cs: regulární výraz

en: reply with this vacation message:
cs: odpovědět touto automatickou zprávou:

en: smaller
cs: manší

en: someone@example.org
cs: kdosi@kdesi.cz

en: stored in the Junk Folder.
cs: přesunuty do složky Nevyžádaná pošta

en: stored in the Trash Folder.
cs: uloženy do Koše

en: terse
cs: stručný

en: than
cs: než

en: the existing folder
cs: existující složky

en: the header
cs: hlavička

en: the size of the message is
cs: velikost zprávy je

en: then
cs: pak

en: unless
cs: ledaže

en: verbose
cs: podrobný

en: wildcard
cs: masce

en: will be
cs: budou

en: with
cs: s
