address_add 1.9 - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Add to %s
cs: Přidat do %s

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: Must be unique
cs: Musí být jedinečná

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Additional info
cs: Další informace

en: Add address
cs: Přidat adresu

en: Add to Addressbook
cs: Přidat do adresáře

en: Add
cs: Přidat
