address_add 1.9 - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Add
ca: Afegir

en: Add to Addressbook
ca: Afegir a la llibreta d'adreces

en: Personal address book
ca: Llibreta d'adreces personal

en: Global address book
ca: Llibreta d'adreces global

en: Add to %s
ca: Afegir a %s

en: Nickname
ca: Àlias

en: Must be unique
ca: Ha de ser únic

en: E-mail address
ca: Direcció de correu

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognom

en: Additional info
ca: Informació Addicional

en: Add address
ca: Afegir Direcció
