squirrelmail VERSION - en to bg translation catalogue (845 entries)

en: Address Book
bg: Книга с адреси

en: Name
bg: Име

en: Info
bg: Информация

en: Source
bg: Източник

en: To
bg: До

en: Cc
bg: Копие

en: Search for
bg: Търсене за

en: in
bg: в

en: All address books
bg: Всички книги с адреси

en: Search
bg: Търсене

en: List all
bg: Извеждане на всички

en: Close
bg: Затваряне

en: Unable to list addresses from %s
bg: Не мога да изведа адресите от %s

en: Your search failed with the following error(s)
bg: Търсенето ви не успя поради следните грешки

en: All
bg: Всички

en: Use Addresses
bg: Използвай адресите

en: Address Book Search
bg: Търсене в книгата с адреси

en: Return
bg: Връщане

en: Nickname
bg: Псевдоним

en: Must be unique
bg: Трябва да е уникален

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Last name
bg: Фамилия

en: First name
bg: Име

en: Additional info
bg: Допълнителна информация

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
bg: Не е дефинирана лична книга с адреси. Свържете се с администратора

en: You can only edit one address at the time
bg: Можете да редактирате само един адрес в едно и също време

en: Update address
bg: Обновяване на адресите

en: ERROR
bg: ГРЕШКА

en: Add address
bg: Добавяне на адреса

en: Edit selected
bg: Редактиране на избраното

en: Delete selected
bg: Изтриване на избраните

en: Add to %s
bg: Добавяне към %s

en: quote
bg: фраза

en: who
bg: кой

en: Subject
bg: Тема

en: From
bg: От

en: Date
bg: Дата

en: Original Message
bg: Оригинално писмо

en: Draft Email Saved
bg: Черновата на email-a са записани

en: Could not move/copy file. File not attached
bg: Не може да се премести/копира файла. Файлът не е прикрепен

en: Draft Saved
bg: Черновата на email-a записани

en: From:
bg: От:

en: Send
bg: Изпращане

en: Attach:
bg: Прикрепване:

en: Add
bg: Добавяне

en: Delete selected attachments
bg: Изтриване на избраните прикрепени файлове

en: Priority
bg: Приоритет

en: High
bg: Висок

en: Normal
bg: Нормален

en: Low
bg: Нисък

en: Receipt
bg: Разписка

en: On Read
bg: При четене

en: On Delivery
bg: При доставка

en: Signature
bg: Сигнатура

en: Addresses
bg: Адреси

en: Save Draft
bg: Записване на черновата

en: You have not filled in the "To:" field.
bg: Полето "До:" не е попълнено.

en: Folders
bg: Папки

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
bg: Присъединяването неуспешно - Папката не съществува.

en: refresh folder list
bg: Презареждане на списъка с папките

en: Create Folder
bg: Създаване на папка

en: as a subfolder of
bg: като подпапка на

en: None
bg: Няма

en: Let this folder contain subfolders
bg: Нека тази папка съдържа подпапки

en: Create
bg: Създаване

en: Rename a Folder
bg: Преименуване на папката

en: Select a folder
bg: Изберете папката

en: Rename
bg: Преименуване

en: No folders found
bg: Папки не са намерени

en: Delete Folder
bg: Изтриване на папка

en: Delete
bg: Изтриване

en: Unsubscribe
bg: Отстраняване

en: Subscribe
bg: Присъединяване

en: No folders were found to unsubscribe from!
bg: Не са намерени папки които да се отстранят!

en: No folders were found to subscribe to!
bg: Не са намерени папки които да се присъединят!

en: Subscribe to:
bg: Присъединяване към:

en: Illegal folder name. Please select a different name.
bg: Невалидно име на папка. Моля изберете друго име.

en: Click here to go back
bg: Кликнете тук за да се върнете назад

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
bg: Не сте избрали папка за изтриване. Моля, направете го.

en: Are you sure you want to delete %s?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %s?

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
bg: Не сте избрали папка за изтриване. Моля, направете го.

en: Rename a folder
bg: Преименуване на папка

en: New name:
bg: Ново име:

en: Submit
bg: Потврждения

en: ERROR: Help files are not in the right format!
bg: ГРЕШКА: Помощните файлове не са в правилния формат!

en: Help
bg: Помощ

en: The help has not been translated to %s. It will be displayed in English instead.
bg: Тази помощна информация не е преведена на %s. Вместо това ще бъде показана на Английски.

en: Some or all of the help documents are not present!
bg: Някой от помощните документи не е намерен!

en: Table of Contents
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Назад

en: Next
bg: Напред

en: Top
bg: Начало

en: Viewing an image attachment
bg: Преглед на прикрепено изображение

en: View message
bg: Преглед на писмото

en: Download this as a file
bg: Сваляне като файл

en: INBOX
bg: ВХОДЯЩИ

en: Login
bg: Вход

en: %s Logo
bg: %s Лого

en: SquirrelMail version %s
bg: SquirrelMail версия %s

en: %s Login
bg: %s Вход

en: Name:
bg: Име:

en: Password:
bg: Парола:

en: No messages were selected.
bg: Няма избрани писма

en: Personal Information
bg: Лична информация

en: Display Preferences
bg: Визуални настройки

en: Message Highlighting
bg: Оцветяване на писмата

en: Folder Preferences
bg: Настройки на папките

en: Index Order
bg: Ред на индекса

en: Options
bg: Опции

en: Successfully Saved Options
bg: Опциите успешно записани

en: Refresh Folder List
bg: Презареждане списъка с папките

en: Refresh Page
bg: Презареждане на страницата

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
bg: Тук се съхранява вашата лична информация, като например име, email и т.н.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
bg: Можете да промените начина по който изглежда SquirrelMail и по който ви показва информацията, като например цветовете, езика и други настройки.

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
bg: Тези настройки променят начина по който се визуализират и манипулират папките.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
bg: Реда на индекса на писмата може да бъде преаранжиран или променен да съдържа хедърите в реда в който желаете.

en: New
bg: Ново

en: Done
bg: Готово

en: To or Cc
bg: До или Копие

en: subject
bg: тема

en: Edit
bg: Редактиране

en: Up
bg: Нагоре

en: Down
bg: Надолу

en: No highlighting is defined
bg: Не е дефинирано оцветяване

en: Identifying name
bg: Идентифициращо име

en: Color
bg: Цвят

en: Dark Blue
bg: Тъмно Синьо

en: Dark Green
bg: Тъмно Зелено

en: Dark Yellow
bg: Тъмно Жълто

en: Dark Cyan
bg: Тъмно Синьозелено

en: Dark Magenta
bg: Тъмно Пурпурно

en: Light Blue
bg: Светло Синьо

en: Light Green
bg: Светло Зелено

en: Light Yellow
bg: Светло Жълто

en: Light Cyan
bg: Светло Синьозелено

en: Light Magenta
bg: Светло Пурпурно

en: Dark Gray
bg: Тъмно сиво

en: Medium Gray
bg: Сиво

en: Light Gray
bg: Светло Сиво

en: White
bg: Бяло

en: Other:
bg: Друг:

en: Ex: 63aa7f
bg: Пример: 63aa7f

en: Matches
bg: Съвпада с

en: Alternate Identity %d
bg: Алтернативна идентичност %d

en: Advanced Identities
bg: Разширени идентичности

en: Default Identity
bg: Идентичност по подразбиране

en: Add a New Identity
bg: Добави нова идентичност

en: Full Name
bg: Пълно име

en: E-Mail Address
bg: E-Mail адрес

en: Reply To
bg: Отговор на

en: Save / Update
bg: Записване / Обновяване

en: Make Default
bg: Направи по подразбиране

en: Move Up
bg: Придвижване на горе

en: Checkbox
bg: Поле за отметка

en: Flags
bg: Флагове

en: Size
bg: Размер

en: up
bg: нагоре

en: down
bg: надолу

en: remove
bg: отстраняване

en: Return to options page
bg: Връщане към страницата с опциите

en: Message not printable
bg: Писмото не е подходящо за печатане

en: Printer Friendly
bg: Версия за печат

en: Print
bg: Изпечатване

en: View Printable Version
bg: Преглед на версията за печат

en: Read:
bg: Прочетено

en: Your message
bg: Вашите писма

en: Was displayed on %s
bg: Беше показан на %s

en: less
bg: по-малко

en: more
bg: още

en: Unknown sender
bg: Непознат изпращач

en: Mailer
bg: Изпращач

en: Read receipt
bg: Прочети обратната разписка

en: requested
bg: заявен

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
bg: Автора на писмото изисква отговор в уверение на това, че сте прочели това писмо. Желаете ли да изпратите такова?

en: Send read receipt now
bg: Изпращане на прочетената обратна разписка

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

en: Message List
bg: Списък с писмата

en: Resume Draft
bg: Продължение на черновата

en: Edit Message as New
bg: Редактиране на писмото като Ново

en: View Message
bg: Преглед на писмото

en: Forward
bg: Препращане

en: Forward as Attachment
bg: Препращане като прикрепване

en: Reply
bg: Отговори

en: Reply All
bg: Отговаряне на всички

en: View Full Header
bg: Преглеждане пълния хедър

en: Attachments
bg: Прикрепени файлове

en: You must be logged in to access this page.
bg: Трябва да сте влезли в системата за да имате достъп до тази страница.

en: Folder:
bg: Папка:

en: edit
bg: редактиране

en: search
bg: търсене

en: delete
bg: изтриване

en: Recent Searches
bg: Последни търсения

en: save
bg: записване

en: forget
bg: отказване

en: Current Search
bg: Текущо търсене в папка

en: All Folders
bg: Всички папки

en: Body
bg: Тяло

en: Everywhere
bg: Навсякъде

en: No Messages Found
bg: Не са намерени писма отговарящи на критериите за търсене

en: Sign Out
bg: Изход

en: You have been successfully signed out.
bg: Успешно излязохте от системата.

en: Click here to log back in.
bg: Кликнете тук за да се логнете отново.

en: Viewing a Business Card
bg: Преглед на бизнес картата

en: Title
bg: Заглавие

en: Web Page
bg: Уеб Страница

en: Organization / Department
bg: Организация / Отдел

en: Address
bg: Адрес

en: Work Phone
bg: Служебен телефон

en: Home Phone
bg: Домашен телефон

en: Cellular Phone
bg: Клетъчен телефон

en: Fax
bg: Факс

en: Note
bg: Забележка

en: Add to Addressbook
bg: Добавяне към книгата с адреси

en: Title & Org. / Dept.
bg: Заглавие и организация / Отдел.

en: Viewing Full Header
bg: Преглед на пълния хедър

en: Viewing a text attachment
bg: Преглед на текстов прикрепен файл

en: Please contact your system administrator and report this error.
bg: Моля, свържете се със системния администратор и съобщете за грешката.

en: Personal address book
bg: Лична книга с адреси

en: Database error: %s
bg: Грешка в базата данни: %s

en: Addressbook is read-only
bg: Книгата за адреси e само за четене

en: User '%s' already exist
bg: Потребител '%s' вече съществува

en: User '%s' does not exist
bg: Потребител '%s' не съществува

en: Not a file name
bg: Не е име на файл

en: No such file or directory
bg: Няма такъв файл или директория

en: Open failed
bg: Грешка при отваряне

en: Write failed
bg: Записа неуспешен

en: Unable to update
bg: Обновяването невъзможно

en: Could not lock datafile
bg: Не може да се заключи файла с данните

en: Write to addressbook failed
bg: Грешка при писане в книгата с адреси

en: Error initializing addressbook database.
bg: Грешка при инициализиране на базата данни на книгата с адреси

en: Error opening file %s
bg: Грешка при отваряне на файла %s

en: Global address book
bg: Глобална книга с адреси

en: Error initializing global addressbook.
bg: Грешка при инициализиране на глобалната книга с адреси

en: Error initializing LDAP server %s:
bg: Грешка при инициализирането на LDAP сървъра %s:

en: Invalid input data
bg: Невалидни входни данни

en: Name is missing
bg: Името липсва

en: E-mail address is missing
bg: E-mail адреса липсва

en: Nickname contains illegal characters
bg: Псевдонима съдържа невалидни символи

en: Sunday
bg: Неделя

en: Monday
bg: Понеделник

en: Tuesday
bg: Вторник

en: Wednesday
bg: Сряда

en: Thursday
bg: Четвъртък

en: Friday
bg: Петък

en: Saturday
bg: Събота

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
bg: Грешка в базата данни за предпочитанията (%s). Излизането не приключи нормално

en: Click here to return to %s
bg: Кликнете тук за да се върнете към %s

en: Go to the login page
bg: Отидете към логин страницата

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
bg: Файла с настройките, %s, не съществува. Излезте, и след това влезте отново за да се създаде файл по подразбиране.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
bg: Файла с настройките, %s, не може да бъде отворен. Свържете се със системния си администратор за да разреши проблема.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
bg: Файла с настройките, %s, не може да бъде записан. Свържете се със системния си администратор за да разреши проблема.

en: Error opening %s
bg: Грешка при отваряне на %s

en: Default preference file not found or not readable!
bg: Файла с настройките по подразбиране не може да бъде открит или не може да се прочете!

en: Could not create initial preference file!
bg: Не мога да създам началния файл с настройките

en: %s should be writable by user %s
bg: %s трябва да има права за запис на потребител %s

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
bg: Файла със сигнатурата, %s, не може да бъде отворен. Свържете се със системния си администратор за да разреши проблема.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
bg: Файла със сигнатурата, %s, не може да бъде записан. Свържете се със системния си администратор за да разреши проблема.

en: Query:
bg: Заявка:

en: Error connecting to IMAP server: %s.
bg: Грешка при свързване с IMAP сървъра: %s.

en: Bad request: %s
bg: Лоша заявка: %s

en: Unknown error: %s
bg: Неразпозната грешка: %s

en: Read data:
bg: Четене на данни:

en: Unknown user or password incorrect.
bg: Грешна парола или потребителско име

en: Remove unneccessary messages from your folder and start with your Trash folder.
bg: Отстранете ненужните писма от папката и започнете с папката "Trash"

en: (no subject)
bg: (няма тема)

en: Unknown Sender
bg: Неразпознат Подател

en: Unknown date
bg: Непозната дата

en: A
bg: А

en: THIS FOLDER IS EMPTY
bg: ТАЗИ ПАПКА Е ПРАЗНА

en: Move Selected To
bg: Преместване на избраното в

en: Transform Selected Messages
bg: Промяна състоянието на избраните писма

en: Move
bg: Преместване

en: Expunge
bg: Премахване

en: mailbox
bg: пощенска кутия

en: Read
bg: Прочетено

en: Unread
bg: Не прочетено

en: Unthread View
bg: Ненишков преглед

en: Thread View
bg: Нишков преглед

en: Toggle All
bg: Инвертиране на избора

en: Unselect All
bg: Размаркиране на всички

en: Select All
bg: Маркиране всички

en: Paginate
bg: Страниране

en: Show All
bg: Показване на всички

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
bg: SquirrelMail не може да декодира структурата на тялото на писмото

en: the provided bodystructure by your imap-server
bg: предоставената структура на тялото от вашия imap-server

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
bg: Грешка при обработване на информацията от тялото на писмото. Причината за това най-често е, че писмото е повредено.

en: Command:
bg: Команда:

en: Response:
bg: Отговор:

en: Message:
bg: Писмо:

en: FETCH line:
bg: FETCH линия:

en: Hide Unsafe Images
bg: Скрий несигурните изображения

en: View Unsafe Images
bg: Преглеждане на несигурните изображения

en: Option Type '%s' Not Found
bg: Опционен тип '%s' не намерен

en: Current Folder
bg: Текуща папка

en: Compose
bg: Ново писмо

en: Error creating directory %s.
bg: Грешка при създаване на директория%s.

en: Could not create hashed directory structure!
bg: Не може да се създаде хешираната структура на директорията!

en: Service not available, closing channel
bg: Услугана не е достъпна, затварянен на канала

en: A password transition is needed
bg: Нужна е промяна на паролата

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
bg: Заявеното действие с писмото не изпълнено: пощенската кутия е недостъпна

en: Requested action aborted: error in processing
bg: Заявеното действие прекъснато: грешка при обработката

en: Requested action not taken: insufficient system storage
bg: Заявеното действие не е извършени: недостатъчно системни ресурси

en: Temporary authentication failure
bg: Временен проблем с аутентикацията

en: Syntax error; command not recognized
bg: Синтактична грешка: командата не е разпозната

en: Syntax error in parameters or arguments
bg: Синтактична грешка в параметрите или аргументите

en: Command not implemented
bg: Командата не е реализирана

en: Bad sequence of commands
bg: Неправилна последователност от команди

en: Command parameter not implemented
bg: Командния параметър не е реализиран

en: Authentication required
bg: Изисква се аутентикация

en: Authentication mechanism is too weak
bg: Механизама за аутентикиране е твърде несигурен

en: Authentication failed
bg: Неуспешна аутентикация

en: Encryption required for requested authentication mechanism
bg: Заявения метод на аутентикация изисква криптиране

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
bg: Заявеното действие не е извършено: пощенската кутия е недостъпна

en: User not local; please try forwarding
bg: Потребителя не е локален; моля опитайте препращане

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
bg: Заявеното действие с писмото е прекъснато: отпуснатото място е превишено

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
bg: Заявеното действие не е извършено: непозволено име на пощенска кутия

en: Transaction failed
bg: Транзакцията пропадна

en: Unknown response
bg: Неразпознат отговор

en: General Display Options
bg: Основни визуални опции

en: Theme
bg: Тема

en: Default
bg: Подразбиране

en: Custom Stylesheet
bg: Стил на шрифта

en: Language
bg: Език

en: Use Javascript
bg: Използване на JavaScript

en: Autodetect
bg: Автоматично откриване

en: Always
bg: Винаги

en: Never
bg: Никога

en: Mailbox Display Options
bg: Визуални опции за пощенската кутия

en: Enable Alternating Row Colors
bg: Позволяване алтернативни цветове на редовете

en: Enable Page Selector
bg: Позволяване селектора на страницата

en: Maximum Number of Pages to Show
bg: Максимален брой страници за показване

en: Message Display and Composition
bg: Визуализиране на писмата и въвеждане

en: Wrap Incoming Text At
bg: Пренасяне на входящия текст от символ

en: Location of Buttons when Composing
bg: Положение на бутоните при въвеждане

en: Before headers
bg: Преди хедърите

en: Between headers and message body
bg: Между хедърите и тялото на писмото

en: After message body
bg: След тялото на писмото

en: Addressbook Display Format
bg: Визуален формат на книгата с адреси

en: Show HTML Version by Default
bg: Показване на HTML версия по подразбиране

en: Enable Forward as Attachment
bg: Позволяване на препращане като прикрепване

en: Include CCs when Forwarding Messages
bg: Включване на "Копия" при препращане на писмата

en: Include Me in CC when I Reply All
bg: Включване в "Копие" когато се отговаря на всички

en: Enable Mailer Display
bg: Позволяване на показване на подателя

en: Display Attached Images with Message
bg: Показване на прикрепените към писмото изображения

en: Enable Printer Friendly Clean Display
bg: Позволяване на показване удобно за печат

en: Enable Mail Delivery Notification
bg: Позволяване на уведомяване при неполучено писмо

en: Compose Messages in New Window
bg: Съставяване новите писма в нов прозорец

en: Width of Compose Window
bg: Ширина на прозореца за съставяне на ново писмо

en: Height of Compose Window
bg: Височина на прозореца за съставяне на ново писмо

en: Append Signature before Reply/Forward Text
bg: Добавяване на сигнатурата преди текста в Отговори/Препрати

en: Enable Thread Sort by References Header
bg: Позволяване на нишково сортиране по References хедъра

en: Special Folder Options
bg: Специални опции за папки

en: Folder Path
bg: Път на папката

en: Do not use Trash
bg: Да не се използва Trash

en: Trash Folder
bg: Папка Trash

en: Do not use Drafts
bg: Да не се използва Draft

en: Draft Folder
bg: Папка Draft

en: Do not use Sent
bg: Да не се използва Изпратени

en: Sent Folder
bg: Папка Sent

en: Folder List Options
bg: Опции на списъка с папките

en: Location of Folder List
bg: Положение на списъка с папките

en: Left
bg: Ляво

en: Right
bg: Дясно

en: pixels
bg: точки

en: Width of Folder List
bg: Дължина на списъка на папките

en: Minutes
bg: Минути

en: Seconds
bg: Секунди

en: Minute
bg: Минута

en: Auto Refresh Folder List
bg: Автоматично презареждане на списъка с папките

en: Enable Unread Message Notification
bg: Позволяване на съобщение за нови писма

en: No Notification
bg: Без съобщение

en: Only INBOX
bg: Само ВХОДЯЩИ

en: Unread Message Notification Type
bg: Тип на съобщението за нови писма

en: Only Unseen
bg: Само Нови

en: Unseen and Total
bg: Нови и Общо

en: Enable Collapsable Folders
bg: Позволяване на йерархични папки

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
bg: Позволяване на кумулативно съобщение за не прочетено писмо

en: Show Clock on Folders Panel
bg: Показване на часовник на панела на папките

en: No Clock
bg: Няма часовник

en: Hour Format
bg: Формат на часа

en: 12-hour clock
bg: 12 часов часовник

en: 24-hour clock
bg: 24 часов часовник

en: Memory Search
bg: Търсене в паметта

en: Disabled
bg: Забранено

en: Folder Selection Options
bg: Опции за избор на папки

en: Selection List Style
bg: Стил на списъка за избор

en: Name and Address Options
bg: Опции за Име и Адрес

en: Email Address
bg: Email адрес

en: Edit Advanced Identities
bg: Редактиране на Разширените идентичности

en: (discards changes made on this form so far)
bg: (отменяне на промените направени в тази форма)

en: Multiple Identities
bg: Множествени идентичности

en: Same as server
bg: Същия като сървъра

en: Error opening timezone config, contact administrator.
bg: Грешка при отваряне на конфигурацията на времевата зона, свържете се с администратора.

en: Timezone Options
bg: Опции на времевата зона

en: Your current timezone
bg: Вашата текуща времева зона

en: Reply Citation Options
bg: Опции за цитатите в отговора

en: Reply Citation Style
bg: Стил на цитатите в отговора

en: No Citation
bg: Без цитати

en: Quote Who XML
bg: Цитирай кой XML

en: User-Defined
bg: Дефиниран от потребителя

en: User-Defined Citation Start
bg: Дефиниран от потребителя начало на цитат

en: User-Defined Citation End
bg: Дефиниран от потребителя край на цитат

en: Signature Options
bg: Опции за сигнатури

en: Use Signature
bg: Използване на сигнатури

en: Prefix Signature with '-- ' Line
bg: Префикс на сигнатурата с '-- ' линия

en: Take Address
bg: Вземане на адрес

en: Address Book Take:
bg: Вземане на адресна книга:

en: Try to verify addresses
bg: Опит за проверка на адресите

en: Config File Version
bg: Версия на конфигурационния файл

en: PHP Version
bg: Версия на PHP

en: Organization Preferences
bg: Предпочитания на организацията

en: Organization Name
bg: Наименование на организацията

en: Organization Logo
bg: Лого на организацията

en: Organization Logo Width
bg: Ширина на логото на организацията

en: Organization Logo Height
bg: Височина на логото на организацията

en: Organization Title
bg: Название на организацията

en: Signout Page
bg: Страница за изход

en: Provider Link URI
bg: Адрес на доставчика

en: Provider Name
bg: Име на провайдъра

en: Top Frame
bg: Горния фрейм

en: Server Settings
bg: Настройки на сървъра

en: Mail Domain
bg: Пощенски домейн

en: IMAP Server Address
bg: Адрес на IMAP сървъра

en: IMAP Server Port
bg: Порт на IMAP сървъра

en: IMAP Server Type
bg: Тип на IMAP сървъра

en: Cyrus IMAP server
bg: Cyrus IMAP сървър

en: University of Washington's IMAP server
bg: IMAP сървър на Вашингтонския Университет

en: Microsoft Exchange IMAP server
bg: Microsoft Exchange IMAP сървър

en: Courier IMAP server
bg: Courier IMAP сървър

en: Not one of the above servers
bg: Никой от горепосочените сървъри

en: IMAP Folder Delimiter
bg: Разделител на IMAP папките

en: Use TLS for IMAP Connections
bg: Използване на TLS за IMAP конекции

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
bg: Изисква се PHP 4.3.x! Експериментално.

en: IMAP Authentication Type
bg: Тип на IMAP аутентикацията

en: Use Sendmail Binary
bg: Използване на Sendmail

en: Sendmail Path
bg: Път на Sendmail

en: SMTP Server Address
bg: Адрес на SMTP сървъра

en: SMTP Server Port
bg: Порт на SMTP сървъра

en: Use TLS for SMTP Connections
bg: Използване на TLS за SMTP конекции

en: SMTP Authentication Type
bg: Тип на SMTP аутентикацията

en: POP3 Before SMTP?
bg: POP3 преди SMTP?

en: Invert Time
bg: Инвертирано време

en: Folders Defaults
bg: Настройки по подразбиране на папките

en: Default Folder Prefix
bg: Префикс по подразбиране на папките

en: Show Folder Prefix Option
bg: Показване на опцията за префикс на папка

en: By default, move to trash
bg: По подразбиране, преместване в кошчето

en: By default, move to sent
bg: По подразбиране, преместване в изпратени

en: By default, save as draft
bg: По подразбиране запиши като чернова

en: List Special Folders First
bg: Показване на специалните папки първи

en: Show Special Folders Color
bg: Показване цвете на специалните папки

en: Auto Expunge
bg: Автоматично изчистване

en: Default Sub. of INBOX
bg: Подпапка по подразбиране на ВХОДЯЩИ

en: Show 'Contain Sub.' Option
bg: Показване на опцията 'Съдържа подпапка'

en: Default Unseen Notify
bg: Съобщение по подразбиране за не прегледаните

en: Default Unseen Type
bg: Тип по подразбиране за не прегледаните

en: Auto Create Special Folders
bg: Автоматично създаване на специалните папки

en: Auto delete folders
bg: Автоматично изтриване на папките

en: Enable /NoSelect folder fix
bg: Позволяване / NoSelect folder fix

en: General Options
bg: Главни опции

en: Data Directory
bg: Директория за данните

en: Temp Directory
bg: Временна директория

en: Hash Level
bg: Ниво на хеша

en: Hash Disabled
bg: Изключен хеш

en: Moderate
bg: Умерен

en: Medium
bg: Среден

en: Default Left Size
bg: Ляв размер по подразбиране

en: Usernames in Lowercase
bg: Потребителските имена с малки букви

en: Allow use of priority
bg: Позволи използване на предимство

en: Hide SM attributions
bg: Скриване на атрибутите на SM

en: Enable use of delivery receipts
bg: Разрешаване на използването на разписка за получаване

en: Allow editing of identities
bg: Позволяване на редактиране на идентичностите

en: Allow editing of full name
bg: Позволяване на редактиране на пълното име

en: Use server-side sorting
bg: Използване на сортиране от страна на сървъра

en: Use server-side thread sorting
bg: Използване на нишково сортиране от страна на сървъра

en: Allow server charset search
bg: Позволяване на търсене с кодировката на сървъра

en: UID support
bg: UID поддръжка

en: PHP session name
bg: Име на PHP сесията

en: Message of the Day
bg: Писмо на деня

en: Database
bg: База данни

en: Address book DSN
bg: DSN на книгата с адреси

en: Address book table
bg: Таблица на книгата с адреси

en: Preferences DSN
bg: DSN предпочитания

en: Preferences table
bg: Таблица на предпочитанията

en: Preferences username field
bg: Поле за потребителско име в настройките

en: Preferences key field
bg: Поле за ключ в настройките

en: Preferences value field
bg: Поле за стойност в настройките

en: Default Language
bg: Език по подразбиране

en: Default Charset
bg: Набор от символи по подразбиране

en: Themes
bg: Теми

en: Style Sheet URL (css)
bg: URL на каскадните стилове (css)

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Use index number of theme
bg: Използвай индексния ред на темата

en: Configuration Administrator
bg: Администратор на конфигурацията

en: Theme Name
bg: Име на темата

en: Theme Path
bg: Път на темата

en: Change Settings
bg: Промяна на настройките

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
bg: Конфигурационния файл не може да бъде отворен. Моля проверете config.php.

en: Administration
bg: Администриране

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
bg: Този модул позволява на администраторите да управляват главната конфигурация на SquirrelMail отдалечено.

en: Bug Reports:
bg: Сведения за бъгове:

en: Show button in toolbar
bg: Показване на бутон в лентата с инструментите

en: TODAY
bg: ДНЕС

en: Go
bg: Давай

en: ADD
bg: ДОБАВЯНЕ

en: EDIT
bg: РЕДАКТИРАНЕ

en: DEL
bg: ИЗТРИВАНЕ

en: Start time:
bg: Начално време:

en: Length:
bg: Дължина:

en: Priority:
bg: Приоритет:

en: Title:
bg: Заглавие

en: Set Event
bg: Установяване на събитие

en: Event Has been added!
bg: Събитието е добавено!

en: Date:
bg: Дата:

en: Time:
bg: Време:

en: Day View
bg: Дневен Преглед

en: Do you really want to delete this event?
bg: Наистина ли искате да изтриете това събитие?

en: Event deleted!
bg: Събитието изтрито!

en: Nothing to delete!
bg: Няма нищо за изтриване!

en: Update Event
bg: Обнови събитие

en: Do you really want to change this event from:
bg: Наистина ли искате да промените това събитие от:

en: to:
bg: до:

en: Event updated!
bg: Събитието обновено!

en: Month View
bg: Месечен преглед

en: 0 min.
bg: 0 мин.

en: 15 min.
bg: 15 мин.

en: 45 min.
bg: 45 мин.

en: 1 hr.
bg: 1 час

en: 1.5 hr.
bg: 1.5 часа

en: 2 hr.
bg: 2 часа

en: 2.5 hr.
bg: 2.5 часа

en: 3 hr.
bg: 3 часа

en: 3.5 hr.
bg: 3.5 часа

en: 4 hr.
bg: 4 часа

en: 5 hr.
bg: 5 часа

en: 6 hr.
bg: 6 часа

en: Calendar
bg: Календар

en: Delete & Prev
bg: Изтриване и Предишно

en: Delete & Next
bg: Изтриване и Следващо

en: Move to:
bg: Преместване в:

en: Delete/Move/Next Buttons:
bg: Изтриване/Преместване/Напред бутони:

en: Display at top
bg: Показване в горната част

en: with move option
bg: с опцията за преместване

en: Display at bottom
bg: Показване в долната част

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
bg: КОМЕРСИАЛЕН - Този списък съдържа сървъри които са проверени спам сървъри. Това е доста сигурен списък за да се проверява за спам.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
bg: КОМЕРСИАЛЕН - Сървърите които са конфигурирани (или лошо конфигурирани) да позволяват спама да мине през тяхната система ще бъде банната с това.

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
bg: КОМЕРСИАЛЕН - Dial-up потребителите често са филтрирани тъй като използват пощенските сървъри на провайдърите си за изпращане на писма. Спамерите обикновено вземат dial-up акаунт и изпращат спам директно от там.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
bg: КОМЕРСИАЛЕН - RBL+ Blackhole записи.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
bg: КОМЕРСИАЛЕН - RBL+ OpenRelay записи.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
bg: КОМЕРСИАЛЕН - RBL+ Dial-up записи.

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
bg: БЕЗПЛАТЕН - ORDB се роди когато ORBS отлетя. Изглежда има по-малко погрешни положителни страни в сравнение с ORBS

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
bg: БЕЗПЛАТЕН - Five-Ten-sg.com - Директни източници на спам.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
bg: БЕЗПЛАТЕН - Five-Ten-sg.com - Dial-up списъци - включва някои DSL IP-та.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
bg: БЕЗПЛАТЕН - Five-Ten-sg.com - Податели на големи пакети които не дават възможност за потвърждение.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
bg: БЕЗПЛАТЕН - Five-Ten-sg.com - Други подобни сървъри.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
bg: БЕЗПЛАТЕН - Five-Ten-sg.com - Single Stage сървъри.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
bg: FREE - Five-Ten-sg.com - Сървъри които поддържат спам.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
bg: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IP-та.

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
bg: БЕЗПЛАТЕН - Dorkslayers включват само наистина лоши отворените връзки извън Съединените Щати за да не бъдат дадени под съд.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
bg: БЕЗПЛАТЕН - SPAMhaus - Списък на добре познатите СПАМ източници.

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
bg: БЕЗПЛАТЕН - dev.null.dk - Нямаме подробна информация за този списък.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
bg: БЕЗПЛАТЕН - visi.com - Relay Stop List. Много консервативен Open Relay списък.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
bg: БЕЗПЛАТЕН - Leadmon DUL - Друг списък на Dial-up или иначе казано, на динамично присвояваните IP-та.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
bg: БЕЗПЛАТЕН - Leadmon SPAM източник - Списък на IP-тата от които Leadmon.net е получавал спам директно.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
bg: БЕЗПЛАТЕН - Рекламни писма изпращани на Leadmon - Рекламни писма които не изискват потвърждение или които позволяват познати спамъри да станат клиенти и да злоупотребяват с услугите им.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
bg: FREE - Leadmon Open Relays - Едно степенни Open Relays които не са показани на други активни RBL.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
bg: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays които не са в списъка на други активни RBL и които пращат СПАМ към Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
bg: FREE - Leadmon SpamBlock - Сайтовете в този списък са изпращали на Leadmon.net директен СПАМ от IP адреси в тази подмрежа където цялата мрежа няма DNS мапинги. Представлява списък на БЛОКОВЕ от IP адреси които са използвани от хора които са СПАМвали Leadmon.net.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
bg: БЕЗПЛАТЕН, за сега - Не е поредният черен списък - И двете са Open Ralay и Direct SPAM източници.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
bg: БЕЗПЛАТЕН, за сега - Нищо повече от още един черен списък - Dial-up-и и IP-та.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
bg: БЕЗПЛАТЕН - Distributed Sender Boycott List - Потвърдени Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
bg: БЕЗПЛАТЕН - Distributed Sender Boycott List - Потвърдени Multi-stage Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
bg: БЕЗПЛАТЕН - Distributed Sender Boycott List - Не потвърдени Relays

en: Saved Scan type
bg: Записан тип на сканирането

en: Message Filtering
bg: Филтриране на писмата

en: What to Scan:
bg: Какво да сканирам:

en: All messages
bg: Всички писма

en: Only unread messages
bg: Само непрочетените писма

en: Save
bg: Записване

en: Match:
bg: Съвпадение:

en: Header
bg: Хедър

en: Contains:
bg: Съдържа

en: Message Filters
bg: Филтри на писмата

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
bg: Филтрирането позволява писма с различни критерии да бъдат автоматично филтрирани в различни папки за по-лесна организация.

en: SPAM Filters
bg: СПАМ филтри

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
bg: СПАМ филтрите ви позволяват да избирате от различно DNS базирани черни списъци за да откриете боклучивата поща във вашата папка ВХОДЯЩИ и да го преместите към друга папка например (Кошче).

en: Spam Filtering
bg: Филтриране на спама

en: Move spam to:
bg: Премести спама в:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
bg: Преместването на спам директорията в кошчето може да не е добра идея в началото тъй като писмата от приятели и пощенски списъци могат случайно да бъдат маркирани като спам. Към каквато и папка да го установите, трябва да сте сигурни, че се изчиства периодично, така че да нямате прекалено голяма пощенска кутия.

en: ON
bg: Включено

en: OFF
bg: Изключено

en: Today's Fortune
bg: Късмета за днес

en: Fortunes:
bg: Късмет:

en: Show fortunes at top of mailbox
bg: Покажи късметите в началото на пощенската кутия

en: IMAP server information
bg: Информация за IMAP сървъра

en: Mailinglist
bg: Пощенски списък

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
bg: Това ще изпрати писмо до %s с молба за помощ за този списък. Вие ще получите отговор по пощата на адреса по-долу.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
bg: Това ще изпрати писмо до %s с молба да бъдете записани в този списък. Ще бъдете записани с email адреса по-долу.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
bg: Това ще изпрати писмо до %s с молба да бъдете отписани от този списък. Ще се опита да отпише адреса по-долу.

en: Send Mail
bg: Изпращане на писмото

en: Post to List
bg: Изпращане до списъка

en: Reply to List
bg: Отговоряне на списъка

en: List Archives
bg: Архиви на списъка

en: Contact Listowner
bg: Свързване със собственика на списъка

en: Mailing List
bg: Пощенски списък

en: POP3 connect:
bg: POP3 конекция

en: No server specified
bg: Не е указан сървър

en: Error
bg: Грешка

en: POP3 user:
bg: POP3 потребител:

en: no login ID submitted
bg: не е въведено ID на логина

en: connection not established
bg: връзката не е установена

en: POP3 pass:
bg: POP3 парола:

en: No password submitted
bg: Не е въведена парола

en: authentication failed
bg: аутентикацията не успя

en: POP3 apop:
bg: POP3 apop

en: No connection to server
bg: Няма връзка към сървъра

en: No login ID submitted
bg: Не е изпратено логин ID

en: No server banner
bg: Няма сървърен банер

en: abort
bg: отмяна

en: apop authentication failed
bg: apop аутентикацията не успя

en: POP3 login:
bg: POP3 логин

en: POP3 top:
bg: POP3 начало:

en: Premature end of list
bg: Преждевременен край на списъка

en: POP3 get:
bg: POP3 взема:

en: POP3 last:
bg: POP3 последен:

en: POP3 reset:
bg: POP3 занулен:

en: Empty command string
bg: Празен команден стринг

en: POP3 quit:
bg: POP3 изход:

en: connection does not exist
bg: конекцията не съществува

en: POP3 delete:
bg: POP3 изтриване:

en: No msg number submitted
bg: Не е изпратен броя на писмата

en: Command failed
bg: Командата не успя

en: Remote POP server Fetching Mail
bg: Отдалечения POP сървър изтегля писмата

en: Select Server:
bg: Избери Сървър

en: Password for
bg: Парола за

en: Fetch Mail
bg: Изтегляне на писмо

en: Fetching from
bg: Изтегляне от

en: Oops,
bg: Опа,

en: Opening IMAP server
bg: Отваряне на IMAP сървър

en: Opening POP server
bg: Отваряне на POP сървър

en: Login Failed:
bg: Логването не успя:

en: Login OK: No new messages
bg: Логин OK: Няма нови писма

en: Login OK: Inbox EMPTY
bg: Логин OK: ВХОДЯЩИ ПРАЗНА

en: Fetching UIDL...
bg: Изтеглям UIDL...

en: Server does not support UIDL.
bg: Сървъра не поддържа UIDL.

en: Deleting messages from server...
bg: Изтривам писмото от сървъра...

en: Fetching message
bg: Изтеглям писмо

en: Reconnect from dead connection
bg: Свързване отново от прекъсната връзка

en: Saving UIDL
bg: Запис на UIDL

en: Refetching message
bg: Вземане на съобщението отново

en: Error Appending Message!
bg: Грешка при прикрепването на писмото!

en: Closing POP
bg: Затваряне на POP

en: Logging out from IMAP
bg: Излизане от IMAP

en: Message appended to mailbox
bg: Писмото прикрепено към пощенската кутия

en: Delete failed:
bg: Изтриването се провали:

en: Remote POP server settings
bg: Настройки на отдалечения POP сървър

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
bg: Би трябвало да съзнавате, че криптирането което се използва за съхраняване на паролата ви, не е идеално сигурно. Ако използвате POP, няма никакво криптиране. Допълнително, криптирането което ние правим за да го запишем на сървъра, може да бъде разбито от хакер който може да прочете сора на този файл.

en: Encrypt passwords (informative only)
bg: Криптиране на пароли (само информативно)

en: Add Server
bg: Добавяне на Сървър

en: Server:
bg: Сървър:

en: Port:
bg: Порт:

en: Alias:
bg: Псевдоним:

en: Username:
bg: Потребителско име:

en: Store in Folder:
bg: Запазване в Папка:

en: Modify Server
bg: Модифициране на сървър

en: Server Name:
bg: Име на сървъра:

en: Modify
bg: Модифицирай

en: Fetching Servers
bg: Сваляне от Сървъри

en: Confirm Deletion of a Server
bg: Потвърждаване на изтриването на Сървъра

en: Selected Server:
bg: Избран Сървър:

en: Confirm delete of selected server?
bg: Потвърждаване на изтриването на избрания сървър

en: Confirm Delete
bg: Потвърди изтриването

en: Leave Mail on Server
bg: Оставияне на поща на Сървъра

en: Undefined Function
bg: Недефинирана функция

en: Fetch
bg: Изтегляне

en: Warning,
bg: Внимание,

en: Mail Fetch Result:
bg: Резултат от изтегляне на пощата

en: Message Details
bg: Детайли на писмото

en: Close Window
bg: Затваряне на прозореца

en: Save Message
bg: Записване на писмото

en: View Message details
bg: Преглед на детайлите на писмото

en: New Mail
bg: Ново Писмо:

en: SquirrelMail Notice:
bg: SquirrelMail известие:

en: New Mail Notification
bg: Известие за нова поща

en: Check all boxes, not just INBOX
bg: Проверяване на всички полета, не само във ВХОДЯЩИ

en: Show popup window on new mail
bg: Показване на падащ прозорец при ново писмо

en: Count only messages that are RECENT
bg: Брой само новите писма които са СКОРОШНИ

en: Enable Media Playing
bg: Позволяване на просвирването на медийни файлове

en: requires JavaScript to work
bg: изисква JavaScript за да работи

en: Try
bg: Опитай

en: Current File:
bg: Текущ Файл:

en: NewMail Options
bg: Опции за ново писмо

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
bg: Това конфигурира настройките за възпроизвеждане на звук и/или показване на падащи менюта когато пристигне ново писмо.

en: %s New Messages
bg: %s нови писма

en: Test Sound
bg: Проба на звука

en: Loading the sound...
bg: Зареждане на звука...

en: Sent Subfolders Options
bg: Опции на Sent подпапките

en: Use Sent Subfolders
bg: Използвай подпапките на Sent

en: Monthly
bg: Месечно

en: Quarterly
bg: На четиримесечие

en: Yearly
bg: Годишно

en: Base Sent Folder
bg: Базова папка на изпратените

en: Report as Spam
bg: Това е СПАМ

en: SpamCop - Spam Reporting
bg: SpamCop - Съобщаване за СПАМ

en: Help fight the battle against unsolicited email. SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to. Quite fast, really smart, and easy to use.
bg: Помогнете в битката против нежеланите писма. SpamCop изчита СПАМ писмо и открива истинския адрес на който да изпрати оплаквания. Доста бързо, наистина умно и лесно за използване.

en: SpellChecker Options
bg: Опции за проверка на правописа

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
bg: Тук можете да настроите как да се съхранява личния ви речник, да го редактирате или да изберете кои езици да ви бъдат достъпни за правописна проверка.

en: Check Spelling
bg: Проверка на правописа

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
bg: Назад към страницата с опциите на &quot;SpellChecker&quot;

en: ATTENTION:
bg: ВНИМАНИЕ:

en: Delete my dictionary and start a new one
bg: Изтрий речника ми и започни нов

en: Decrypt my dictionary with my old password:
bg: Декриптирай речника ми със старата ми парола:

en: Proceed
bg: Продължение

en: You must make a choice
bg: Трябва да направите избор

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
bg: Можете или да изтриете речника си или да въведете старата парола. Не и двете.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
bg: Желаете ли да изтриете личния си файл-речник?

en: Error Decrypting Dictionary
bg: Грешка при декриптирането на речника

en: Cute.
bg: Готино.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
bg: Опитах се да стартирам '%s', но той върна:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
bg: SquirrelSpell е конфигуриран неправилно.

en: Spellcheck completed. Commit changes?
bg: Правописната проверка приключи. Потвърждавате ли промените?

en: No changes were made.
bg: Промени не са направени.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
bg: Запис на личния речник... Моля изчакайте.

en: SquirrelSpell Results
bg: Резултати от SquirrelSpell

en: Found %s errors
bg: %s грешки открити

en: Line with an error:
bg: Ред на грешката:

en: Error:
bg: Грешка:

en: Suggestions:
bg: Предположения:

en: Suggestions
bg: Предположения:

en: Change to:
bg: Променяне на:

en: Occurs times:
bg: Брой появявания

en: Change this word
bg: Промени тази дума

en: Change
bg: Промени

en: Change ALL occurances of this word
bg: Промени ВСИЧКИ появявания на тази дума

en: Change All
bg: Променяне на всички

en: Ignore this word
bg: Прескачане на тази дума

en: Ignore
bg: Прескачане

en: Ignore ALL occurances this word
bg: Прескачане на ВСИЧКИ появявания на тази дума

en: Ignore All
bg: Прескачане не всички

en: Add this word to your personal dictionary
bg: Добавяне на думата в личния речник

en: Add to Dic
bg: Добавяне в речника

en: Close and Commit
bg: Затваряне и Потвърждаване

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
bg: Правописната проверка е завършила. Наистина ли искате да затворите и потвърдите промените?

en: Close and Cancel
bg: Затваряне и Отмяна

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
bg: Правописната проверка е завършила. Наистина ли искате да затворите и откажете промените?

en: No errors found
bg: Грешки не са открити

en: Personal Dictionary Crypto Settings
bg: Настройки за криптиране на личния речник

en: Your personal dictionary was erased.
bg: Вашият личен речиник беше изтрит.

en: Dictionary Erased
bg: Речника изтрит.

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
bg: Вашият личен речиник беше изтрит. Моля затворете прозореца и кликнете бутона "Провери правописа" отнови за да започне правописната проверка отново.

en: Close this Window
bg: Затваряне на прозореца

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
bg: Вашият личен речник беше пре-криптиран успешно. Сега се върnете към менюто &quot;Опции на SpellChecker&quot; и изберете отново.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
bg: Вашият личен речник беше пре-приптиран успешно. Моля изберете този прозорец и кликнете бутона "Проверка на правописа " отново за да започне правописната проверка.

en: Dictionary re-encrypted
bg: Речника пре-криптиран

en: Personal Dictionary
bg: Личен речник

en: No words in your personal dictionary.
bg: Няма думи в личния ви речник.

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
bg: Моля проверете всички думи които искате да изтриете от личния си речник.

en: %s dictionary
bg: речник %s

en: Delete checked words
bg: Изтриване на избраните думи

en: Edit your Personal Dictionary
bg: Редактиране на личния речник

en: Please make your selection first.
bg: Моля, първо изберете.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
bg: Това ще криптира личният ви речник и ще го запише в криптиран формат. Продължение?

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
bg: Моля декриптирай моят личен речник и го запиши в чисто-текстов формат.

en: Change crypto settings
bg: Промяна на настройките на криптирането

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
bg: Моля криптирак личния ми речник и го запиши в криптиран формат.

en: All done!
bg: Всичко е изпълнено!

en: Personal Dictionary Updated
bg: Личният ви речник и обновен

en: No changes requested.
bg: Не са заявени промени.

en: Please wait, communicating with the server...
bg: Моля почакайте, осъществява се връзка със сървъра...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
bg: Моля изберете кой речник искате да използвате за правописната проверка на това писмо:

en: SquirrelSpell Initiating
bg: SquirrelSpell се инициализира

en: International Dictionaries Preferences Updated
bg: Предпочитанията на международните речници за обновени

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
bg: Моля изберете всеки достъпен международен речник, който бихте желали да използвате при правописната проверка:

en: Make this dictionary my default selection:
bg: Направи този речник моят избор по подразбиране:

en: Make these changes
bg: Направи тези промени

en: Add International Dictionaries
bg: Добавяне на международни речници

en: Please choose which options you wish to set up:
bg: Моля изберете кои опции бихте искали да настроите:

en: Edit your personal dictionary
bg: Редактирване на личния речник

en: Set up international dictionaries
bg: Установяване на международни речници

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
bg: Криптира или декриптира вашият личен речник

en: not available
bg: не е достъпно

en: SquirrelSpell Options Menu
bg: Меню с опции на SquirrelSpell

en: Translator
bg: Преводач

en: Saved Translation Options
bg: Опциите на превода запазени

en: Your server options are as follows:
bg: Опциите на сървъра са както следва:

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
bg: Ще трябва да решите дали искате да ви се показва прозореца за превода и къде да бъде позициониран.

en: Select your translator:
bg: Избор на преводач:

en: When reading:
bg: При четене:

en: Show translation box
bg: Показване на прозореца на превода

en: to the left
bg: в ляво

en: in the center
bg: в центъра

en: to the right
bg: в дясно

en: Translate inside the SquirrelMail frames
bg: Преведи във фреймовете на SquirrelMail

en: Translation Options
bg: Опции на превода

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
bg: Кой преводач ще се използва когато получите писмо на друг език?

en: %s to %s
bg: %s към %s

en: English
bg: Английски

en: Dutch
bg: Холандски

en: French
bg: Френски

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Italian
bg: Италиански

en: Japanese
bg: Японски

en: Portuguese
bg: Португалски

en: Russian
bg: Руски

en: Spanish
bg: Испански

en: Translate
bg: Преведи

en: Brazilian Portuguese
bg: Бразилски Португалски

en: Bulgarian
bg: Български

en: Croatian
bg: Хърватски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Finnish
bg: Финландски

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Icelandic
bg: Исландски

en: Latin
bg: Латински

en: Latin American Spanish
bg: Латино Американски Испански

en: Norwegian
bg: Норвежки

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Serbian
bg: Сръбски

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Welsh
bg: Уелски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Last Refresh
bg: Последно презареждане

en: Save folder tree
bg: Записване на дървото на папките

en: When composing:
bg: При съставяне:

en: Not yet functional, currently does nothing
bg: Все още не е функционално, в момента не прави нищо

en: Delivery error report
bg: Грешка при получаване на писмото

en: Undelivered Message Headers
bg: Хедъри на непристигналото писмо
