address_add 1.9 - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Add
bg: Добави

en: Add to Addressbook
bg: Добави към книгата с адресите

en: Personal address book
bg: Лична книга с адреси

en: Global address book
bg: Глобална книга с адреси

en: Add to %s
bg: Добави към %s

en: Nickname
bg: Псевдоним

en: Must be unique
bg: Трябва да е уникален

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: First name
bg: Име

en: Last name
bg: Фамилия

en: Additional info
bg: Допълнителна информация

en: Add address
bg: Добави адреса
